Jump to content
northern

Honda Accord 2.0i Vtec Se от Англия

Recommended Posts

Здравейте ,Абсолютно нов съм във форума ви, прегледах всички стари теми и не намерих подобна дискусия.Много полезна информация прочетох в тях. Мисля лятото да подменя фолксвагена си и се чудя дали да е Легаси или Акорд, държа да е комби.. Направи ми впечатление цената на колите в Англия и искам да Ви питам дали има проблеми с обслужването на десни волани, разни механични части и така нататък.. В какво се изразява шофирането с десен волан, недостатъците му какви са, има ли опция за обръщане на волана и всичко за което се сетите да изкоментирате.Благодаря ви предварително.ППСамода добавя че съм меко казано лаик с колите, ако не съм попитал правилно, извинете ме.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си търсил качествено - има писано във форума.Пробвай с търсачката... :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От два дена съм собственик на Акорд 1,8 S с десен волан,лошото е че и аз съм лайк на тема автомобили и остава да следя темата с интерес.Поне при мен не представлява особена трудност шофирането,но където карам няма голям трафик,така че не срещам особенна трудност с изпреварване.Само когато се наложи да спреш заради паркирани на платното автомобили и да изчакаш насрещно движещете се имаш почти нулева видимост.Още не съм минал през КАТ да видя дали ще ме връщат за фарове.В момента и аз търся информация за обръщане на волан или използване на камера.и след търсене намерих информациятук

Редактирано от stivy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Акорд от Англия от октомври месец. В кат нямаш никакви проблеми,нито за фарове нито за нищо! Вече съм с Българска регистрация и в трафика в София немам грижи.За обслужването немаш прблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...