Jump to content
No Limit Performance

Въпрос за Realtime 4wd

Recommended Posts

Някой по компетентен да каже за кво иде реч при 4wd при сивик седан и при шатъл?Разлики, прилики, по-добро , по-лошо и каквото друго може да бъде полезно като инфо.Става дума за кола 780кила , д16а? мотор , подготвяне за драг.Всичко освен плявата ще ми е от полза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Real time ако не ме лъже паметта беше постоянно зацепено 4х4. С предимства и недостатъци малко ще се поразровя за да мога да пиша с примери.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Real time - е когато забоксуват предните колела се включват задните на помощ :) А Full time - са постоянно зацепени , последната разработка е страшно рядко срещана както и Only time/това аз си го исмислих/ или Шътъли само с предно предаване :) Мисля , че Омбре или АДХ-то така го бяха обяснили в стари теми :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къде е сега ADH да даде малко инфо , знаци , цифри , спецификации .. както той си знае :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Real time - е когато забоксуват предните колела се включват задните на помощ :)

Това е отговора!Като подготвяш колата за драг трябва да знаеш, че муфата може и да не издържи на многото Нм и к.с.!Дано това да не обезсмисля 4wd-то,но все пак опитай!Другото, което съм чувал е, че зацепването на задните може и да те пообърка като поведение на колата, но това важи в завоите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да е постоянно 4х4 ... :) я кажи само за тая кола че сега ме чопли :Dи.....защо не вземеш един джаз не го направиш 4х4 д 16 с турбо ;)тои маи е 700 кг ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да е постоянно 4х4 ... :P я кажи само за тая кола че сега ме чопли :)и.....защо не вземеш един джаз не го направиш 4х4 д 16 с турбо :Pтои маи е 700 кг :P

Защото неможах да си намеря джаз , е за тва ;)Има тук един ама дядото не го продава ... кво да се прави - шанс :PА за колата .. какво да ти кажа ? Скоро ще го видите изруда ... а и междудругото си търся блок от д16а8/а9/з5 окомплектован :P Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...