Jump to content
Lesov

Удариха ми колата докато беше паркирана

Recommended Posts

Здравейте колеги, незнам дали мястото на темата е тук, но съм много ядосан, ако не е за тук моля да бъде преместена.Днес към 8и15 докато бях в магазин за хранителни стоки в кв. Захарна фабрика някой ми е ударил колата, когато излезнах извършителя беше избягал, но пък затова са го видели 3ма души. Колата ми е Хонда Сивик 5та генерация, черна, хечбек с регистрация РВ0714КМ , а по думите на свидетелите колата на извършителя е Хонда с неизвестен за тях модел с регистрационен номер РВ9184ВС Ще съм много благодарен на всеки който е срещал Хонда (по описанието на свидетлите ''голяма хонда'') предполагам че ще е акорд нека ако някои има информация за тази хонда да ми пише на ЛС или ако собственикът на колата прочете темата да ми се обади защото идваха от пътна полиция и утре ще ходя в КАТ и горко му когато го намерят от Полицията

Редактирано от Lesov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можех да помогна...с най-голямо удоволствие,но ти пожелавам успех...ако подадеш номера на извършетеля в КАТ би трабвало да го издирят,мисля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това да не е първо априлска шега ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можех да помогна...с най-голямо удоволствие,но ти пожелавам успех...ако подадеш номера на извършетеля в КАТ би трабвало да го издирят,мисля.

Благодаря ти колега, много ми е чудно как пред толкова хора въпросното лице е решило да избяга :) и си мисля че голям акт ще му натряскат, като го хванат, дано утре като дам номера в КАТ да го намерят бързо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се изка обаче не е... явно първи април ми е лош ден :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в кат веднага ще го намерят по номера.споко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

В КАТ могат (най- им е лесно разбира се) да търсят/ намират собствениците на коли с пълния рег. номер- всички букви и цифри.

Ако има жалба в Полицията или в КАТ- са длъжни да го намерят.

Поздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МММддааа и като го намерят му вземат свидетелството за управление, понеже е напуснал местопроизшествието.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече има жалба в КАТ надявам се до 2-3 дни вече да са му взели свидетелството за управление (ако има такова)веднага щом го намерят ще пиша пак по темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е теб дали нещо ще те огрее. Ако само му вземат книжката, каква полза?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можех да помогна...с най-голямо удоволствие,но ти пожелавам успех...ако подадеш номера на извършетеля в КАТ би трабвало да го издирят,мисля.

Благодаря ти колега, много ми е чудно как пред толкова хора въпросното лице е решило да избяга :P и си мисля че голям акт ще му натряскат, като го хванат, дано утре като дам номера в КАТ да го намерят бързо
ми решил е да избяга, защото сигурно е употребил алкохол и... сам се сещаш какво става, а и ако е имал каско няма да му признаят щетите и т.н. , а може и да е нямал книжка или да се е надявал да не му запомнят номера

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно в такива случаи дали трябва да се доказва деянието (със свидетели, камери, снимки или по друг начин)? Ако не трябва да се доказва нищо - какво пречи някой, който ми има зъб да пусне една жалба в КАТ с моя номер и да ми вземат книжката?От друга страна ако нещо такова се случи и само аз съм си свидетел на местопроишествието какво трябва да се направи? Тогава ще е моята дума срещу неговата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и само да му всемат кижката,можеш да го осъдиш за нанесена имуществена щета,тогава тешко му и горко,след като има и 3-ма свидетеля дупе да му е яко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отивай в полицията и дай номера. Те ще го намерят със сигурност и ще му вземат книжката за 6 месеца, понеже се счита, че след като е напуснал местопроизшествието, то е бил под влиянието на алкохол.Дано да успееш да накажеш този мръсник:)Късмет!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой правил ли го е това нещо с жалбата в КАТ? Има ли шанс да го накажат и да му вземат книжката ако няма други свидетели на случката??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера бях в КАТ колата с номер РВ1984ВС се оказа една малка корсичка, която нямаше и драскотина и няма как тя да ме е ударила :) явно хората които бяха записали номера не са видяли както трябва и сега щетите по колата си остават за моя сметка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намери си познати в КАТ,има си хора които ще намерят колата доста бързо,номера може да ти служи като оринтир,пък вече се разтърси в града за голяма хонда,леко ударена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...колата на извършителя е Хонда с неизвестен за тях модел с регистрационен номер РВ9184ВС ...

Вчера бях в КАТ колата с номер РВ1984ВС се оказа една малка корсичка, която нямаше и драскотина ...

Колега, вероятно добре сте го проверили и само тука във форума има печатна грешка, но все пак ... двата номера са различни които си писал - с резменени първи 2 цифри. Да не си проверил друг номер в КАТ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...