Jump to content
Prelude_2.0

Колеги помагайте откъде да си купяРЕЗОНАТОР?

Recommended Posts

решил съм да правя изпускателната система на рекса Б16 ... в момента е с права тръба само и направо ме побърква като давам газ ... буквално пърди :lol:))гледах из темите че се слагат два броя резонатори единия с права вътрешност а след него с начупена вътре структура.имам и въпрос .... единия резонатор на какво разстояние се слага от другия ? и има ли тръба помежду им която ги разделя ? или направо се заваряват един за друг ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

резонатор може да си купиш от всеки сервиз за ауспуси. аз лично мисля да си взема от ем комплект на околовръстното

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега при повечето монтйори на ау спуси има резонатор какъвто ти трябва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз на илиенци в един магазин за "Спортни циганий" :D гледах некви уж добри резонатори със права,крива , абе всякаква вътрешност . дали няма да свършат работа ,все пак не е трудно да се направи такова чудо според мен , та дори и китайско или турско да е !?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм с генерация на 55мм права тръба алуминизирана и резонатор със същите милиметри и е супер !!! пробай го няма да съжаляваш иначе като ти чух рекса добре пърдеше като пистов мотор е във високите !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не очаквай чудеса от тоя резонатор!Разликата ще бъде минимална в звука :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.pmconsult-bg.com/index.htmмного добри резонатори има и спортни и с заглушител :) аз си сложих и от двата спортен на мястото на катила и със заглушител на средното гърне задното ми е ремус и тръбичка Ф63 от до и разбирасе колекторчета .... арни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не очаквай чудеса от тоя резонатор!Разликата ще бъде минимална в звука :P

искам само да ми обере излишните шумове и евентуално след смяната с по дебели тръби да получа плътен звук :)и помеждудругото някой може ли да каже на какво Ф-и да ми е основната дебелина на главната тръба так че да не Уморя двигателчето ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...