Jump to content
ecko_becko

Не работещи ел. стъкла Акорд 97г.

Recommended Posts

Нов съм във вашия форум и преди да успея да се похваля с новата кола и вече имам проблем.Извинявам се на админите ако съм сбъркал подфорума:lol:!Проблема е следния, наскоро купих Хонда Акорд 97г. 2.0 TDI която по една или друга причина не съм заглеждал когато я купувах. Колата беше с неработещи десни ел. стъкла, днес след като разглобих предна дясна врата се оказа че на механизма са счупени пластмасовите ролки които се движат в шината на самото стъкло, ако някой колега се е сблъсквал с този проблем ще бъда благодарен за съвет или насока от къде мога да си купя целия механизъм. Благодаря предварително:(!;)!!

Редактирано от ecko_becko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки с английски коли се е сблъсквал с този проблем,не си само ти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де ма нека който знае да помага че е много зле стария собственик е подпрял стъклото с парче дърво и някак е много дразнещо:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казва колегата, повече от собствениците са минали през този проблем, и аз не правя изключение. След преглед на 2-те ми врати, ми бяха казали да си търся на старо механизма за повдигане на ел.стъклата ми и за двете врати (доста скъпо май излизат). Тогава един колега ме изпрати при едни майстори в княжево, които се занимават с всякакъв вид механизми по вратите. Оправиха ми и двете врати за 1 час и 130лв. Ако искаш номер на тези пичове, пиши на лични да не прозвучи като реклама, защото не знам дали е прието така да споменавам фирми и телефони. Поздрави. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

можеш да споменеш все пак за да не те пита всеки втори за телефона....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казва колегата, повече от собствениците са минали през този проблем, и аз не правя изключение. След преглед на 2-те ми врати, ми бяха казали да си търся на старо механизма за повдигане на ел.стъклата ми и за двете врати (доста скъпо май излизат). Тогава един колега ме изпрати при едни майстори в княжево, които се занимават с всякакъв вид механизми по вратите. Оправиха ми и двете врати за 1 час и 130лв. Ако искаш номер на тези пичове, пиши на лични да не прозвучи като реклама, защото не знам дали е прието така да споменавам фирми и телефони. Поздрави. :worthy:

Имаш ЛС колега :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

можеш да споменеш все пак за да не те пита всеки втори за телефона....

Хубу де, не съм си и помислил да си го пазя за мен :Dhttp://www.mikrondocev.com/kontakt.htm , намерих им и сайта. Колега, пиши за резултата ако успеят да ти премахнат ел.летвата :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

можеш да споменеш все пак за да не те пита всеки втори за телефона....

Хубу де, не съм си и помислил да си го пазя за мен :worthy:http://www.mikrondocev.com/kontakt.htm , намерих им и сайта. Колега, пиши за резултата ако успеят да ти премахнат ел.летвата :wub:
Обезателно ще пиша какъв е резултата та да знаят и колегите как да решат подобни проблеми ! И още веднъж мерси колега :D трябва да почерпя :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано станат .. че са скъпи нещата по тях.едното може да мине 500 лв за гумички, ножички и разни глупости.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен също не ме презкочи този проблем само че беше на шофьорската врата,по една или друга причина като копувах колата не сам свалял стъклото да видя дали работи или не и така проблема ме отведе до един маистор в Пловдив които ми направи колелцата от алуминий и цялата процедура с монтаж,смазване ми легна 40лв.Така че колега това е също една идея да пробваш някои да ти ги направи и да минеш по тънко разбира се!!!Успех!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за бързите отговори!Щом реша проблема ще пиша да се похваля:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...