Jump to content
R-Racing

Тръби за генерация ?

Recommended Posts

Здравейте колеги търся от къде да си купя тръби за генерация интересувам се конкретно от неръждавейка на Ф55 някой може ли да ме упъти от къде в Пловдив или Стара Загора мога да си ги закупя :worthy:Благодаря ви предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на изхода на стара загора към пловдив - преди практикер - има шоурум на митсубиши и до него правят и огъват всякакви тръби

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали имате "Косер" - поразпитай, но аз лично моите от там си ги взех. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги за отговорите :hondarulez:а можете ли да ми кажете някаква ориентировачна цена за метър ?Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 лева + - някой друг лев :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега за инфото ;)Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 лева + - някой друг лев ;)

Ха ха ха ха и тва от косер ли бе колега , че то толкова е метъра на walker , алуминизирана стумана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

walker ? ако не е тайна сподели от къде ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех колко е забавно само, колега....ми да, всъщмост в Косер са по 2лв. извинявай :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега извинявай ако съм те обидил с нещо.Просто ми стана смешно като се сетиш какви "дървета" продават в косера.На hondaracing утре ще му кажа актуални цените както му обещах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то хубаво си харесал 55мм, ама мислил ли си какви гърнета можеш да сложиш :D щото като идеш в 3-4 магазина и питаш и ще те гледам умно... понякога се намират от по-големи коли крайни гърнета, ама средно на 55мм не съм намирал.Незнам за какъв точно проект става дума, но предполагам че скоро ще се видим с теб и ще обясниш кво си намислил :DФабрично ВТи е с 50мм и се чувства много добре дори над 8000об.! все пак може да ми погледнеш генерацията на 50мм на ВТи и да я чуеш, преди да пазаруваш. Знам в Пловдив един чичко, дето продава ефтинко читави гърненца :D редовен клиент съм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам гърненце вход на 60 изход на 100мм. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз знам едно магазеинче в Пазарджик кадето имат и слагат цели генерации;Към 900лв.излизаха колекторни траби,резонатори крайно гърне.Магазинчето има и леб сайт http://www.promod.bg/ самоче използвай Моцила не интернет експлорер.Ако те интересува нещо пиши.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...