Jump to content
Bijevicorp

Искам да си купя Civic Coupe и да му сложа по голям двигател ?!?

Recommended Posts

Здравеите момчета.Ученик сам в 12 клас лятото ще ходя да работя изван страната и искам да си купя Honda Coupe след 1997 година но ми се струва че Б16А двигателя е малак за конете които бих желал да постигна след време (250-300hp) така че ако някои с опит в тези неща да ми разясни кви двигатели мога да сабера отпред и за какви пари говорим акцизи и сяквите му слупости.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какви пари горе долу ще разполагаш??? Тва е много относително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че аз купе и с B16А не съм виждал да излиза от завода , само D16.Всичко може да се направи , само да имаш достатъчно мерак и пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ъндърграунд си играл !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

250 - 300 к.с. - много скромно, мноого.... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 съвет - научи се да яздиш пони, а пък после се мятай на кон, че тия 250-300 коня не се управляват като на монитора.П.С. 2 съвет - недей надскача възможностите, които имаш в момента, защото така никога няма да имаш тези които искаш да имаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми напомня за първата ми д14-ка..............и желанието за мощ (по - скоро не нужна но)Едно купе около 5000 - 6000 6 генерация б16/б18 около 2500 -3000 левапосле дискове по- големи едни пружини (не е лошо и амортисиори да.......)технотест регистрацияТова е пич всичко е възможно имаш ли............. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пАрво бих те посАветвАл, като начало да си вземеш едно купе D16, да го покараш някоя друга годинка и след това да помислиш за по-големи двигатели. То едно са 75к.с, друго са 125, а тези 250-300 си ги карай на сАн за сега :)п.п. в българския езин сАществува буквата Ъ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси мн за инфото момчета.Надявам се да ми баде от полза :D това че в бг минималната заплата е 200лв и никои няма пари да си направи колата като хората е савсем отделен въпрос.А пак аз тая кола и тая мощност ги сънувам и мечтая от 2 години така че едва ли няма да направя това което искам.Несам писал тук за да ми се подигравате и да ми казвате кво да прая идеята ми беше някои да ми разясни доколко е възможно да сложа 2.0 или 2.2 двигател в Civic, но мерси все пак за инфото.Благодаря за разбирането.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ами възможно е. И 3.2 можеш да сложиш. Ама наистина си определи една сума, че така мн наизуст.

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли смисъл тая мощ да я сложиш на предните колела ... ако ще го ползваш за драг само - добре, но 300+ конски сили за ежедневка :?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова те питах колега колко ти е финансовата възможност. Можеш да си направиш колата и много повече но това са много кеш и затова колегите така реагират може би. Пък и ти се впрягаш много те само се шегуват :P . Та по твоя въпрос мисля че е по добре да си вземеш прелюд 4ген. Н23А2 или акорд Н23А3 което е по добре и да му напраиш един силов тунинг и да му се радваш. А пък ако искаш да е сивик му наври някъв от тези двигатели или 2.2 :wub: ,и си официално тунинг :rolleyes: . Само незнам как ще се наплатиш на данъци и мита ама това вече ти ще си го решиш. Всичкото това удоволствие с платени данаци и тем подобни работи няма да е по малко от 20 бройки ако го искаш качествено. УСПЕХ с проекта и ако ти се збъдне пиши за да видя кво е станало живот и здраве. НАСЛУКА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисалта ми е да си намеря до 2-3 месеца Honda квато искам а пак за смяна на двигател и турбота и сяквите му туннинги близките 2 години едва ли ще стане.Така че Имам 1 Fiesta 1999 година сас сичките му екстри и глезотии ако някои е надахан за бартер със доплащане за едно Coupe след 97 година b.i.j.e.v_corporation ми е скайпа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... лятото ще ходя да работя изван страната и искам да си купя ...

За колко ще работиш? 6-8 долара/паунда на час? Колко часа трябва да си тътриш колената по ягодовите полета, за да събереш за кола?Колко е лятото? 3 месеца, 100 дни, 20 от които почивни. Повече от 10 часа на ден и робокоп да си пак няма издържиш. 800 часа по $8 = $6400, няма да ти стигнат и за 'нормално' VTI на 15 години. При това без да ядеш, без да плащаш наем и консумативи, без да си купуваш нови дънки, iPhone и лаптопКолкото и да не ми е приятно да ти подрязвам крилете, но така е в реалния живот. Копам на тръстиката по повече от година, за да си купя прост crx на 18 години

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ела да ти дам готова кола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисалта ми е да си намеря до 2-3 месеца Honda квато искам а пак за смяна на двигател и турбота и сяквите му туннинги близките 2 години едва ли ще стане.Така че Имам 1 Fiesta 1999 година сас сичките му екстри и глезотии ако някои е надахан за бартер със доплащане за едно Coupe след 97 година b.i.j.e.v_corporation ми е скайпа.

1. ...2. ...3.Това по всички критерии е обява, а ти нямаш право на такава ... за това ти давам ден почивка !4. Обяви нямат място в този раздел - още един ден !5. Направиха ти забележка, но явно ще трябва да я напиша по-ясно: ПИШИ ГРАМОТНО !!! В Българския език има буква "Ъ". Употребата й на нужните места е задължително !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ела да ти дам готова кола :)

Недей, че като гледам, това момче ще ти тежи на съвестта после.  :D ПП: Аз в 12 клас нямах кола  :D Егати прошлякът съм. ПП2: Не му берете грижа колко пари ще изкара, явно има кой да му дава.  ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

250-300hp.добре ве...с кинти ще стане,инъче NSX..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...