Jump to content
Guest Al_Capone

Месечна среща - София - 29/03/2009 - 13:00

Recommended Posts

той не се е пускал с d13ka а се пусна с белия црх и нисана и е със 1.6 8в мотор Пежото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора вие нормалнили сте бе?!?! Не наистина не мога да разбера луди ли сте комплекси ли избивате що ли? Какъв човек трябва да си за да ходиш на срещана фенклуба на чужда марка всеки път и да не спираш да говориш ка твоята МАШИНА ще бие всички. Хора разберете , че и с 10 коли да победите фен на марката това няма да го накара да си вземе Опел , пежо или с каквото там се опитвате да блестите.Оставете ни да си караме невървящите, незавиващи, неспиращи,нестабилни и чупещи се коли. Нека ми е зле с кола, която я вкарвам в сервиза 5 пъти по рядко от 4/5 европейските автомобили, нека ми е зле да не се чудя дали ще взема следващият завой , дали ще успея да спра навреме и дали няма да ми прегрее колата. Карам такава кола защото така искам, така ми харесва и защото ме кара да се чувствам добре! Вас не ви- чудесно!Карайте си каквото там карате и не ни мислете.Пожелавам ви и вашите автомобили да ви накарат да изпитвате такова удоволствие от шофирането , каквото ние изпитваме с Хонда. И забога спрете да идвате на нашите срещи с идеята да се заяждата и да ни показвате колко вашите коли са повече от нашите, защото това е тъпо и е проява на кофти манталитет за нас това е без значение. Айде със здраве.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Мисля, че момчето с Пежото никога няма да си купи Хонда, пък и е добре, че идва за да ви раздвижи малко срещите, защото сте си типични семкаджии. :D

Ами да ти кажа сега нещо виж какво пише в тълковния речник за думата среща! Там гонки с коли не виждам. Ние се събираме там за да се видим и да си поговорим и да си покажем колите, не да покажем че можем да въртим гуми! Това всеки го може! Срещата е за хората, не за състезанията!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше добре, незнам защо всеки се нервира като дойде някоя друга марка. Тогава става и по интересно, и на човека пежото вървеше доста прилично за 8 В :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много добре знам какво означава СРЕЩА. Хубаво, събирате се за да си покажете колите. Нали се хвалите, че са бързи, то като само ги гледате, все си мисля, че не може да докажете бюрзината им. Или може би половината от вас изобщо не могат да се състезават :bash: . Дори и да има потинциал една кола (та дори и тя де е Хонда), като най-добре от всичко можете да си ги гледате влюбено ...... :lol:

Редактирано от kaponi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младежо с двата поста,... За това колко върви една кола говорят резултатите на колегите по официални състезания. Същите тези състезания, където коли 4-а генерация на по 20 години правят смешни доста по-модерни автомобили. А на недорасли ricer-и (да не се бърка с racer-и) мястото им е в хрониките на КАТ, не по нашите сбирки. Заради такива като вас всеки път има проблеми с полицията - ако срещите преминават по начина по който искат тези, които ги организират, със сигурност никой полицай не би имал нищо против. Даже ще идват за кеф да гледат колите ни. Имаме не един или двама полицаи в клуба. Що не съм виждал ни един от вас на Калояново? Сигурно щото не награждават за въртене на гуми, а вие друго не можете. Айде оставете ни да си чоплим семките на спокойствие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яд ме е че не дойдох. тряаше и аз да въртя гуми и да чупя стойки... пуууу :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези "тарикатчета" с всякакви кошнички от немски произход да си ходят по срещите на тяхната марка.За кво са ми дошли и се правят на "оборотни". Както каза някой колега по-горе на официалните състезания всичко личи.А "те" май не знаят какво е официално състезание...Май май така излиза!Така,че уважаеми притежатели на кошници от немски,френски произход - ХОДЕТЕ СИ У ДОМА!И ни оставете да си чоплим семките...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

 

Щом казваш че много добре знаеш какво е среща, тогава бъди добър гостенин на тази срещата и не я разваляй! Защото една "ноу вървежна кола" на която нито искам да споменавам марката или шофьора щеше да ни блъсне мен и моя приятел там с мотора, защото видиш ли той е "най-якияОТ рейцЪр" и може да дърпа ръчната без да гледа преди това! А за състезанията заповядай и погледай именно как хора от този форум печелят състезание след състезание. На аматьорско и на професионално ниво с Хонда!

 

Както са го казали!

 

 

Публикувано изображение

 

Видя ли сега?

И ти "Виш к'фо нешто е...", и бъди добър гостенин на нашите сбирки! И на състезанията които участват нашите приятели и съфорумци!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех как ме е яд, че не можах да дойда на срещата много ми се идваше ама се занимавахме да сменяме съединител на една бърза лада :D и си е**а майката но на другата съм там :lol:

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тамън бях почнал да идвам по месечните и се отказах. не искам да съм там когато стане някой сакатлък. то просто не се трае от тези "гонки".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

К'во му се връзвате на тва момче ?!Т'ва са приказки дето си ги говорехме в училище , когато постижение беше изобщо да имаш книжка ...К'во ви дреме , че сутиена навървява . Не може само хонди да вървят . Има ли купчина даже по-дърти хонди дето могат да го счупят и на драг и на писта - има ... тогава ?

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шшшшш тоя много отворен ше дойде бе... кво търпите тука да сере из темата. Бан и да ходи да си кара свирката некъде другаде :lol: Французи и Италиянци , като се съберат да готвят ... става нещо страхотно , но почнат ли да прават коли - бягайте на далече. Обеснявате му се , как да се държи на наши срещи пффффф ако искаме и без колите ше ходиме на месечни бе :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мислех да организираме да наспрем колите на пътя да не може да се кара и готово

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това не идвам на месечните(освен че в момента съм без хонда :lol: ) става подобна комплексарщина като горе на бояна,някои ако иска да се прави на пилот си има писти за тази работа,където обикновено конкуренцията е на ниво.Единственото което ме радва на месечните е че има много красиви хонди(хора вложили сърцето и парите си в хонда),но пък тях мога да си ги гледам и по снимките във форума :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали ви прави впечатление, но през даден период от време винаги се появява някакъв подобен индивид, с друга марка кола и се започва голямото писане.Ако се разровя с търсачката, Бог знае колко теми от тоя сорт ще излязат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, мале колко се изписа по тая тема. Едно "бързо Пежо" дойде на срещата и се почнаха интригите. Тоя пич с Пежото, преди караше Опел Вектра и пак идваше на нашите срещи. Явно е фен на ХОНДА, но не може да събере парички за читава 4-та генерация Сивик, затова си купува евтини барачки 8V. Еми да идва - аз нямам нищо против. Само да не се дуе колко му вървят колите и да се натяга на нашите момчета с 75-90 коня коли. Защото аз не помня случай Венци с CRX-а да не го е разцепвал, и то само и единствено за да го приземи на земята-да се кротне малко. .............Призовавам Ви да не се впрягате на евтини предизвикателства. Стойте, чоплете си семките, коментирайте си, гледайте сеир, и се радвайте на това което карате. По една или друга причина, Хонда винаги ще е НАД останалите марки автомобили :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...