Jump to content
Borislav_STZ

смяна на цвета на таблото при включване на в-тека

Recommended Posts

Здравейте колеги днеска някъв пич искаше да ми види колата гледа гледа каза че и той имал хонда и бил чул че имало няква гъзариика като влезне колата в в-тек и цвета на таблото се сменял имам предвид за лампичките някой чувал ли е нещо подобно и някой правил ли го е ако има такива много ще се зарадвам .Мисля че ще е лудница цвета на таблото при влизане в в-тек да се сменя да речем от син в червен супер яко ще е . Моля ако има хора правили го или чували за подобно нещо да пишат на лични БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оригинално няма нищо такова.н :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познавам едно момче, което си беше изкарало лампичка светваща при включването на VTEC-а, така че едва ли е някакъв проблем да бъде направено и във версия за таблото :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сефте чувам за такова нещо, ама като идея е SUPER.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има такива плазми с променящ се цвят на стрелките и циферблатите , по определени обороти :bow: Разтърсете се малко ....... Google.com :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
Това такова ? :) Редактирано от schumi_fan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледал съм клипче на сивик 5 ген. с направена подобна екстра, но не мога да го открия... :ranting: Ето едно подобно на акорд... но нямам никаква идея как се прави.

п.п. Мисля че беше обсъждано веднъж, но да не те заблудя...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. Мисля че беше обсъждано веднъж, но да не те заблудя...
Подобно съм виждал в един опел. На него стрелките му светеха синьо, а във високите преминаваха в червено. Доколкото разбрах стрелките са ги правили с диоди от едни светещи лепенки за GSM.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ше е готино ако може да се направи и да ми светкат сините пръскалки като влезе у втека... :ranting: шегата настрана, но каква е идеята таблото да си сменя цвета? Според мен ще те разсейва тази рязка промяна през нощта, което не е добре...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои жичкаджия няма ли да каже как може да се направи :P а ако не е в-тек как може да стане :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...