Jump to content
christo

Втулки на задните спирачки

Recommended Posts

Значи вупросът ми е следния ; ръчната ми почти не хваща и мисля че задни те колелета като цяло държат мн слабо .Четох веднъж че имало някви втулки които тряало да се изчистят като се сменят феродата иначе клеясвали задните спирачки . Ако някои е наясно моля да сподели . Благодаря предварително .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи вупросът ми е следния ; ръчната ми почти не хваща и мисля че задни те колелета като цяло държат мн слабо .Четох веднъж че имало някви втулки които тряало да се изчистят като се сменят феродата иначе клеясвали задните спирачки . Ако някои е наясно моля да сподели . Благодаря предварително .

Със същия проблем се оказа, че спирачните ми апарати от заде са за смяна ... ражда внос от Aвстрия ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи вупросът ми е следния ; ръчната ми почти не хваща и мисля че задни те колелета като цяло държат мн слабо .Четох веднъж че имало някви втулки които тряало да се изчистят като се сменят феродата иначе клеясвали задните спирачки . Ако някои е наясно моля да сподели . Благодаря предварително .

Със същия проблем се оказа, че спирачните ми апарати от заде са за смяна ... ражда внос от Aвстрия ....
и кво сменя ли ги ? че то ако е така ги сменям и 4-те комплект с дискожете и накладки .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах подобен проблем но при мен бяха дискове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи вупросът ми е следния ; ръчната ми почти не хваща и мисля че задни те колелета като цяло държат мн слабо .Четох веднъж че имало някви втулки които тряало да се изчистят като се сменят феродата иначе клеясвали задните спирачки . Ако някои е наясно моля да сподели . Благодаря предварително .

Със същия проблем се оказа, че спирачните ми апарати от заде са за смяна ... ражда внос от Aвстрия ....
и кво сменя ли ги ? че то ако е така ги сменям и 4-те комплект с дискожете и накладки .
Предстои смяна .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Значи вупросът ми е следния ; ръчната ми почти не хваща и мисля че задни те колелета като цяло държат мн слабо .Четох веднъж че имало някви втулки които тряало да се изчистят като се сменят феродата иначе клеясвали задните спирачки . Ако някои е наясно моля да сподели . Благодаря предварително .

Със същия проблем се оказа, че спирачните ми апарати от заде са за смяна ... ражда внос от Aвстрия ....
И при мен е така,всичко е ръждясало,да е.а тия Австрийци,ще сменям накладки и барабани!Я има 1,5 мм накладки я не,като ги свалих се отчаях направо,а барабаните надрани! Редактирано от MARTYHONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разбрало се е значи кмплектче дискове накладки и апарати ....само да се по опаричим ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бързай с купуването !Погледни как са ти спирачните апарати, водачите, буталата, жилото на ръчната се натяга и ако има проблем, тогава скачай на ново - аз така бих направил. :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бързай с купуването !Погледни как са ти спирачните апарати, водачите, буталата, жилото на ръчната се натяга и ако има проблем, тогава скачай на ново - аз така бих направил. :bow::)

ми то така ше стане ама жилото вече го натегнах и пак същия х#и

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...