Jump to content
DIDO_

Искам да съобщя за един много некоректен колега-ecs

Recommended Posts

:):o;):) :) ;):):ban: :ban: :ban: :ban: :ban:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време когато си търсех двигател "пича" (ecs) ми вкара оферта с четирицифрена сумичка за неговата d15b7. Стори ми се доста дебело пък и не беше точно, което търсех... - е... след няколко седмици "перфектния" му двигател даде фира и той се похвали във форума, колко е зле двигателя. Още тогава ми стана много тъпо, че има такива дребни душици в нашето малко "общество".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:huh: Аман от бастуни!!!:bash:;) Дидо е точен и коректен пич!Наистина тъпо,че има такива тиквеници,които не бан ами банан отзад заслужават!!! Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста седях гледах четох не се обаждах... адреса ми е гр Бургас славейков бл 14 вх 8 ет 1 сем Лазарови.... моля заповядайте дали от бургас дали от някой друг град просто не отговарях по темата да не наливам масло в огъня не сам го направил нарочно по какавто и да е предлог ... имам затруднения с фирмата която работих.. затвори и проблеми почнаха от там с Дидо говорех ме няколко пати и така .. мисля че това стига не сам длъжен да давам обяснение публично.... така ли излязхох аз най черния в този форум... ... мисля че има и по черно но не съм тръгнал да нареждам да обсъждам да Обиждам който и да било тук ... или някой фен.. на тази марка... мисля че малко или много прекалявате спрете с тес интриги се пак сме хора секи може да изпадне в ситуациято сам не я пожелавам !Колкото до Еконт е най... е...б...та куриерска фирма в Бг.. работил сам там и им Фърлих ... чуковете... при непотърсена пратка която е в Русе се Обевяват на вътрешен търг... и тк.. нататък.. днес сам пускал рекламация за пратката... ходил съм и до Офис закон защита на потребителя в Бс генералния офис на Еконт Управителя с когото говорих за световно извесната пратка е Уволнен или напуснал може би е 30 подред... имаше някакав неграмотен чичо който в подследствие изках да хвана и Удуша... и така дано сам ви удоволетворил на всички интереса и крастата да пишете и обиждате!Лека вечер! :bash:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Преди време когато си търсех двигател "пича" (ecs) ми вкара оферта с четирицифрена сумичка за неговата d15b7. Стори ми се доста дебело пък и не беше точно, което търсех... - е... след няколко седмици "перфектния" му двигател даде фира и той се похвали във форума, колко е зле двигателя. Още тогава ми стана много тъпо, че има такива дребни душици в нашето малко "общество".

Колега спецялно кам теб ако имаш хонда с мотор 1.5 искам да и направя тест Бс-Петолъчката с Моята да не се удрям в гардите го направи въпросната вечер 24-27 мин стигнах до там Уви но се върнах на боксир колата каза нема да работя :huh: до тогава си беше перфектна !П.с Много добре знай секи за колата си казва че е перфекта един ден като продаваш своята гледай да не Объркаш да пишеш че е зле ;)Достахора в форума си купиха перфекти неща ама се оказа че са зле :bash: Редактирано от ecs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам версията и на двамата колеги, смятам че е време да спрем темата, пък има кой да решава какво да се случи с въпросният колега ecs.Не сме само модератори в този форум все пак, въпреки че сме основно "чистачи".И след още 100000 мнения, потърпевшият няма да си върне частите или стойността им, за което искрено съжалявам и аз , но......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...