Jump to content
PIXIE

загубено дистанционно за централно на акорд купе

Recommended Posts

здравейте колегипреди няколко седмици на боровец си загубих ключовете за колата заедно с дистанционното,а ми бяха единствени.Както и да е,направиха ми нов ключ с чипа и всичко останало,но сега нямам дистанционно заключване а това е дразнещо.В Бултрако ми искаха 400 лв.само за дистанционното без настройките.Някой има ли идея как да имам пак дистанционно на фабричната аларма на Акорд Купе 2000г.Мерси предварително и поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

би трябвало да могат да ти направят.отиди в някои сервиз за автоаларми.в краен случаи-нова аларма,машинките си остават същите,би трябвало да ти сменят само модула на алармата(+ 2 дистанционни).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен на Сивика при загуба на дистанционно не можаха да ми извадят ново, питах сигурно в 10 сервиза, в Бултрако не съм. Накрая си сложих нова аларма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами първо си намери друго дистанционно - прдоават се из интернет - около 15$ без доставката. След това следва програмиране. Простичко е - има описание в мануалите как става.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2-3 min из google:Примерни цени:http://motors.shop.ebay.com/items/_Car-Tru...c0Q2em1QQ_madZ1Примерно програмиране:http://www.hi-def.com/Honda_Remote_Programing.htmlУпех в добиването!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за бързите отговори.Сега остава само да намеря дистанционното.А дали става от друга такава хонда,може ли да се програмира вече изпозвано дистанционно.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...