Jump to content

Recommended Posts

Колеги, Вижте какво намерих във форума на Тойота: http://www.parkingdynamics.co.uk/ .Някой има ли впечатления от този парктроник, каво мислите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй, т'ва изглежда много добре. Кефи, а и не е ччаааак толкова скъпо. Лесно за поставяне, не дупчиш и няма как да оплескаш дупките да стане несиметрично и грозно. А и изглежда чувствително. Хм...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее супер ми се струва това. Дано скоро да можем да се сдобием с по един такъв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е такова нещо ми трябва.Тъкмо си търся сега откаде да си взема и каде да ми сложат 1-2 чифта парктроници ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, намерих и в ибей продукти от въпросният сайт:линкМагазинът има отличен рейтинг, а и отзивите за продуктите му са отлични.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те и на тяхната си страница приемат поръчки.

1 x Parking Dynamics PD1 Parking Sensor Front & Rear Pack £129.97Delivery (International Insured Signed For (3-7 Business Days)): £7.95Total: £129.97

Изглежда много интересно, само все още не мога да разбера кога точно се включва предното. Задното видях, че се свързва към паркинг светлините на автомобила и работи само при включване на задна, предното обаче кога работи? Ако е непрекъснато... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пише си че има копче и дори се вижда на снимката че го има в предния комплект и го няма в задния

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Най-накрая един приятел си сложи въпросния парктроник без дупчене и прочие. Някаква нова технология.Много дискретна и културна джаджа.Най важното е че е италианска а не.... майка китай :) , естествено има и качествени стоки от китай, но просто нашите търговци внасят най-евтиното и ниско качество.

За мен лично това е най-доброто за момента.Пробвахме го няколко пъти,дава точни координати до 4-5см :lol:

Скоро и аз мисля да си сложа. :lol:

Редактирано от vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Никой ли не се доверява на очите си вече ? :thumbs1::D

То ние се доверяваме на очите си, но като караш кола на която не можеш да видиш нито задницата нито края на предната броня и караш само на интоиция и навик идва един прекрасен ден в който интоицияте те заблуждава и влизаш в бокса, а цената там ще е колкото 2-3 парктроника. За това аз предпочитам спокоиствието и да не си оставям колата в ръцете на нашите "добри" майстори бояджий. Аз лично съм за този, който не се дупчи бронята. Редактирано от jivko01

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...