Jump to content

Recommended Posts

Здравейте карам хонда сивик 1.5 Vtec когато карам по неравности по пътя отзад има едно леко скърцане (метал с метал) имам чуство че нещо трябва да се смажекато я клатя на ръка на ляво на дясно на доло нищо не се чува само по дупки скърца някои може ли да ми даде съвет.Другото което е също така и тропа по дупки КОГАТО СЕДЯТ ХОРА ОТЗАД НЕ ТРОПА смених двата тампона на носачите но нямаше ефект сега мисля да сменя тампоните и на амортисьорите може ли от тях да тропа? Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с акорд 96 седан и при мен го има този проблем.Моята я гледаха от долу и казаха 4е няма проблем,можело да е от пружините,но за сега нямам отговор така че ще следя темата и аз пък дано разрешим проблема :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде бе хора 100 човека са я видяли тая тема и никой не пише

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би защото има много теми ,в които е обсъждано задното окачване, и проблемите при него ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах случай със счупена пружина тези дни. В горната чашка се беше счупило едно парче от пружината около 3-4 см, в следствие на ръжда и изтъняване на материала. Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

провери си тампоните по окачването в какво състояние са

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тропане може да имаш от амортисиора-било то от тампончето на ухото доло,било то горе в лагера.скърцане и тропане също може да е и от тампони по ходовата част.като я клатиш на ръка настрани и надоло нагоре трябва някои да стои под колата на канал и да проверява всеки детаил по отделно,щото трудно ще създадеш с клатене на ръка такова усилие ву ходовата част както при движение по пътя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pitbuls е прав, направи проверките които тои ти каза, също е хубаво да си провериш и предните пройини дали не ти скърцат щото от вътре неможе да се прецени точно от къде е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...