Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

браво алекс,честито,и си спомни на пистата кой ти потупа колата по тавана за късмет :)

Браво Алекс честито за победата и догодина повече . :lol::lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kакво да кажа,освен че сте си прекарали готино! Както се и очакваше де! А за Алекс,много добре се представил,браво:) Може и да си е заслужавало бъзикането на барачката толкова време. . .ха ха ха :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И на Дончо честито - 3то място в майсторското ...... другата година го чакам,но в големия финал

Редактирано от Ianev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Алекс много бърз тоя сивик браво само дето не можах да доида на срещата ама какво да се прави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Беше си страхотно!Мн екшан мн бързи коли ,аз се радвах че участвам .. победа не съм очаквал или може би 1 от 3те места . Но явно ставам за драг :lol::P и за механик и за мапер :rolleyes::lol: :lol: ;):P .. Поздравления и на Дончо Царев с прелуда който за втора година зима награда за Майстор шофиор! (май мое да кара добре) Имах мн големи надежди за калс Ц ( турбо мурбо големия клас) Обаче така се падна 2те претендентки за първото место .. и едната отпада от класацията... ако се бяха паднали по друг начин нашия човек Прокурора щеше да е на 2рата гуума (2ро място) трябва и бая късмет освен умения и тн ..Радвам се че стана такава хубава среща! благодаря на всички колеги и приятели които бяха до мен и УВИКАХА цялата писта :P;) голямия еКшън беше като си трагнахме ... на Иван Копето се чупи нещо и Бегачката като го закачи от шипка до асеновград го теглих ! :P на връщане към пловдив( като се прибирах само без кола от зад) ми се струваше тая кола че е 500 коня :lol: ие Ванио дано стане тая кола ..

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше си страхотно!Мн екшан мн бързи коли ,аз се радвах че участвам .. победа не съм очаквал или може би 1 от 3те места . Но явно ставам за драг :D:P и за механик и за мапер ;) ;) ;):P :P .. Поздравления и на Дончо Царев с прелуда който за втора година зима награда за Майстор шофиор! (май мое да кара добре) Имах мн големи надежди за калс Ц ( турбо мурбо големия клас) Обаче така се падна 2те претендентки за първото место .. и едната отпада от класацията... ако се бяха паднали по друг начин нашия човек Прокурора щеше да е на 2рата гуума (2ро място) трябва и бая късмет освен умения и тн ..Радвам се че стана такава хубава среща! благодаря на всички колеги и приятели които бяха до мен и УВИКАХА цялата писта :lol::D голямия еКшън беше като си трагнахме ... на Иван Копето се чупи нещо и Бегачката като го закачи от шипка до асеновград го теглих ! :P на връщане към пловдив( като се прибирах само без кола от зад) ми се струваше тая кола че е 500 коня ;) ие Ванио дано стане тая кола ..

Как нямам да стане колата е вече в бокса и се разглобява да се види какъв ще е филма, турски сериал ама дали ще има две продължения до ден два ще се разбере. Иначе си изкарахме супер. Нали сме си Майни и си знаем как се прави купон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,Алекс заслужава повече от тази купа която спечели,трябва да се гордеем с такъв приятел и фен,той направо,абе нямам думи,Алекс голям :lol: ,за това което направи за Ванката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тая моя (мьрша)да вземе дама остай насред шипка,ама няма страшно до няколко дни е готова :lol:

Редактирано от COUPE V-TEC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая моя (мьрша)да вземе дама остай насред шипка,ама няма страшно до няколко дни е готова :honda:

Няма начин колега щом караш ще трябва и от време на време и да ремотираш. :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая моя (мьрша)да вземе дама остай насред шипка,ама няма страшно до няколко дни е готова :P

Аиде аиде,сега вместо да ремонтираш едно VTI да ии сложиш на бегачката и готовоооооооо:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая моя (мьрша)да вземе дама остай насред шипка,ама няма страшно до няколко дни е готова ;)

Аиде аиде,сега вместо да ремонтираш едно VTI да ии сложиш на бегачката и готовоооооооо:)
и това ще стане :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая моя (мьрша)да вземе дама остай насред шипка,ама няма страшно до няколко дни е готова :D

Аиде аиде,сега вместо да ремонтираш едно VTI да ии сложиш на бегачката и готовоооооооо:D
А така това ако стане ще е супер и няма да те е яд толкова за ремонта даже ще си доволен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде колеги,вече е сряда и е хубаво да посетите пощата да споделите малко преживявания от националната среща:rolleyes: Да няма оправдания че не е останал бензин а???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, отивам натам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данчо,Данчооооооооо. . .маи маи вагарец в дупето имаш маина:offtopic: На едно место повече от 15 минути маи не стоиш а???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да отидем тази сряда някаде да пуснем машинките да побягат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък,в сряда??? Това се прави в неделя,когато всички са свободни!Аз утре съм на РАЛИ с някои приятели в Пещера:bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае цените на билета за ралито :bounce:,че е пълен мрак за цялата организация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае цените на билета за ралито :bounce:,че е пълен мрак за цялата организация.

В себеато са по 5 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух и за цени до 50 лв, но само съм чувал :cool: Не съм го видял с очите си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Момци,едно рамо може ли? http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details е това ми харесва,ма търса инфо ако може преди да се обаждам на човека.Ако е регистриран още по-добре.Да не ви пълня повече темата с глупости може и на лични.Ще имам после да черпа бири :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Момци,едно рамо може ли? http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details е това ми харесва,ма търса инфо ако може преди да се обаждам на човека.Ако е регистриран още по-добре.Да не ви пълня повече темата с глупости може и на лични.Ще имам после да черпа бири :P

Брато ,не съм я виждал тази,но цената сама по себе си говори. . . Не очакваи кола която да караш и да не правиш нищо по нея! На снимките всички са много готини. . . Наи добре е да си я видиш сам и да прецениш! Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах дали имаше някаква организация за ралито днес??? Аз и няколко приятели отидохме и без никакви билети си намерихме готино местенце и си изгледахме ралито до края! Не знам за какво са били тези билети и кои ги е продавал и за къде по-точно са били??? Прекарахме си много гот:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах дали имаше някаква организация за ралито днес??? Аз и няколко приятели отидохме и без никакви билети си намерихме готино местенце и си изгледахме ралито до края! Не знам за какво са били тези билети и кои ги е продавал и за къде по-точно са били??? Прекарахме си много гот:)

Абе Тоше то е ясно , че някой е искал да прибере някой лев от нищото. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moже,може. . . .а може и наистина да е имало билети,но за някое друго рали. . .ха ха ха ха ха !!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moже,може. . . .а може и наистина да е имало билети,но за някое друго рали. . .ха ха ха ха ха :angry:!

Е и това е възможно все пак сме в България. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли среща или..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мисля да ходя и с този въпрос ме изпревари с няколко секундиколегите да кажат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Среща имаше даже и със продължение на МЕТАЛИКАТА на по бира , цаца и картофки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Среща имаше даже и със продължение на МЕТАЛИКАТА на по бира , цаца и картофки :tease:

И МНОГО,МНОГО "КОМАРИ"ИМАШЕ И ЕДИН ЛУД ФЕН НА рено :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Среща имаше даже и със продължение на МЕТАЛИКАТА на по бира , цаца и картофки :D

И МНОГО,МНОГО "КОМАРИ"ИМАШЕ И ЕДИН ЛУД ФЕН НА рено :D
А да,това наистина е луд фен,има си три рена. . .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да,това наистина е луд фен,има си три рена. . .

хахах да ДЖ ли е бре ... бреи то повече на хонда срещи ходи о колкото на рено :D се го бурзкаме с Тошко кога ще изправим бегачката пред неговото Ренде! да видим дали варвяли :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бре,тои от две години все гуми няма,или бензин няма ,или нещо друго и все се измъква от драга с когото и да било! Голямо педалче е няма да ти върже ама на думи е ЕХЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ. . .много вървежен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Момци нашият приател и (шампион) одьртя с още еда годинка,да бьде жив и здрав.Аз лично се радвам че се познавам сьс такьв готин пич и приател :)

Редактирано от COUPE V-TEC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да е жив и здрав шамиона,и сивика много да го слуша догодина пак да стане шампион :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс честито, да си жив и здрав и всичко най хубаво ти пожелаваме :) от Станимака груп.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс да си жив и здрав и наи вече Господ да те пази :angry::D:lol::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ужас днес един дядо 41 набор се заби в камиона ми с неговия ОПЕЛ Астра докато го изпреварвах . :angry:

Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...