Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

аз ще пропусна ... Имам разни работи да свърша пък и заплата не съм взел :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще пропусна ... Имам разни работи да свърша пък и заплата не съм взел :)

Проблема със заплатата е до болка познат Алекс! Не само ти си така.Но,важно е желанието ,пък ти го имаш в излишък така че другия път!Аз също не можах да доида защото имах много работа и стоях до късно в сервиза!Доста отсъствия натрупах,но ще се реванширам;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случва се и в най-добрите семейства :) Срещата беше хубава. Снимки няма :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че вие за снимане ли сте, ще ми се спука дисплея на телефона ко ви снимам :):D :D :D :D Майтапа настрана, ама следващия път трябва са щракнем, че албума е хванал паяжини хахахаххаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами обади ми се да си взема апарата!Или да ти го дам ако не мога да доида на срещата!Знаеш,че прави готини снимки,че и видеоклипчета!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите колеги ще си правя сефтето (досега несам бил на хонда среща) все още ли е на паркинга до кулата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз мисля да дойда .къде провеждате седмичната среща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз мисля да дойда .къде провеждате седмичната среща

На гребна база на бариерата от дясно на паркинга.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз мисля да дойда .къде провеждате седмичната среща

На гребна база на бариерата от дясно на паркинга.
Боби ти няма ли да дойдеш да те видим малко ... :o Ако не сме при колите влизаме в заведението на бариерата "металика" се казва на най голямата маса сме :oп.п. Пфф мн трудно се настройвала кола бря... направо нее истина ,но все пак ще се справим .. Момчета, моля за малко помощ ! трябва ми УВ лампа която е антибактериална използва се в хранителната промишленост за убиване на бактерии.. като луминисцентна е ,но на вид е прозрачна ..(поне така прочетох в нета) ако някои има или знае къде може да се намери трябва ми за 10 мин. да изтрия 5-6 чипамерси :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз мисля да дойда .къде провеждате седмичната среща

На гребна база на бариерата от дясно на паркинга.
Боби ти няма ли да дойдеш да те видим малко ... :o Ако не сме при колите влизаме в заведението на бариерата "металика" се казва на най голямата маса сме :worthy:п.п. Пфф мн трудно се настройвала кола бря... направо нее истина ,но все пак ще се справим .. Момчета, моля за малко помощ ! трябва ми УВ лампа която е антибактериална използва се в хранителната промишленост за убиване на бактерии.. като луминисцентна е ,но на вид е прозрачна ..(поне така прочетох в нета) ако някои има или знае къде може да се намери трябва ми за 10 мин. да изтрия 5-6 чипамерси :o
Ще гледам да дойда дано нещо неизлезе в работата иначе съм на линия. И намем ми се идва ама какво да се прави ангажименти няма как.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой който идва в сряда с Акорд TDI да ме повози, че моя нещо имам чувството че спря да върви да направим сравнение. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам активност в темата и това ме радва ;) по първия въпрос - седмичните са си в сряда в заведение металика до бариерата на гребна база :) втори въпрос, който смятам да поставя е едно предложение за посещение на пищигово в неделя малко да изпънем дараците по пистата след зимния студ, да им позагреем малко клапанчетата :):P ще има и рендета и ще е забавно. Целта е да се направи една голяма, весела компания. Пишете тук в темата, ако сте навитаци да си уговорим една среща на Еко-то както преди и да фърчаме нататък.Но това за неделя. Иначе утре ви чакам на гребна база и тъкмо и там ще можем да обсъдим въпроса за неделята ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пищигово съм първии :) утре ще се разберем да видим дали и другите ще са навити

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

втори въпрос, който смятам да поставя е едно предложение за посещение на пищигово в неделя малко да изпънем дараците по пистата след зимния студ, да им позагреем малко клапанчетата :) :) ще има и рендета и ще е забавно. Целта е да се направи една голяма, весела компания. Пишете тук в темата, ако сте навитаци да си уговорим една среща на Еко-то както преди и да фърчаме нататък.

е мн скоро ... нека си настроя колата пък тогава може сяка седмица да одим :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе снощи Тошката забрави да ви се похвали за каква кола е сменил Хонда-та :D

 

Публикувано изображение

 

не се заблуждавайте от багажника на тавана, под капака на този звяр се крият чудеса и тея 17-ки буквално им пали галошките :plane::angry::huh::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,щукна ми една идеа;) ЗА ДА МОГАТ ПОВЕЧЕ ХОРА ДА ИДВАТ НА СЕДМИЧНИТЕ СРЕЩИ, не е ли по-добре да си правим срещите в неделя ??? Повече хора са свободни в неделя от колкото през седмицата,пък и ще се виждаме през деня а не вечерта.Месечната ни среща също е в нвделя и няма да се застъпват през два дни седмична и месечна!Това си е мое мнение и не е задължително да се съгласявате с него,но ако някои ме подкрепя нека да пише за да се организираме за промяна на срещите ако има желаещи за това;)Мисля ,че можем да ги направим между 13 и 16 часа за да могат повече хора да доидат и да си побъбрим на светло,пък и покраи колите да се повъртим. . . Чакам предложения;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше това което казваш е така ! вечер тъмно ние не седим при колите но пък неделята повечето хора я позват за почивка патуване или да сваршиш работа която през седмицата несиНо все пак мисля ,че ще е по добре от колко сега .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм съгласен с предложението, но нали се сещате, че едната седмична ще се застъпва с месечната и да няма едните на едно място, другите на друго, оня разбрал а другия не. Аз също пък смятам да предложа да сменим и кръчмата, че тея мн взеха да мрънкат, че не ядем,а само пием.Чакам идеи и мнения по моето и на Рико предложения :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сашто съм сагласен да сменим заведението,тука ни гледат на кръв.А за неделята сам пас,аз нямам почивка и пак ще трябва да идвам през седмица.Само когато сам 1-ва смяна,мога да идвам :) .ама неделя наближава и трябва да се реши! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи колеги, сега да ви кажа новините. След запитване до колеги решихме да преместим седмичните срещи в неделя от 15:00 на старото място където бяха лятото, а именно паркинга на 2-ри пощенски клон на Пещерско шосе. Там квото направим кат мухабер, евала и после, ако искаме сядаме на близките заведения, ако искаме отиваме на друго :thumbs1: Като подчертавам, за да няма неразбрали всяка първа неделя от месеца си се събираме на месечна среща, а останалите недели седмична среща в горепосочените място и час.

 

А сега да ви кажа плановете за утре. Поради неподходящо време ходенето на пищигово се отмена за по-нататък, а за утре сме решили да направим посещение на колегите в Асеновград, които имат среща в 16:00 на Сани. Затова с Тошката ще чакаме в 15:30 на мебелна къща на Асеновградско шосе, така че който е мераклия да идва с нас да заповяда и от там да палим джапанките към Асеновград ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,мисля че можем да си направим една разходка до колегите от Асеновград! Поне е малко разнообразие.Мисля,че другата неделя е месечната среща и от седмичните в неделя ще се възползваме след две седмици!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме ви момчета. Който незнае каде се намира Сани, няма как да не го види на влизане в Асеновград от Пловдив. В 16:00 ви чакаме. Огледайте се на паркинга ако ни няма значи сме на горния паркинг ще ви чакаме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи колеги, сега да ви кажа новините. След запитване до колеги решихме да преместим седмичните срещи в неделя от 15:00 на старото място където бяха лятото, а именно паркинга на 2-ри пощенски клон на Пещерско шосе. Там квото направим кат мухабер, евала и после, ако искаме сядаме на близките заведения, ако искаме отиваме на друго :) Като подчертавам, за да няма неразбрали всяка първа неделя от месеца си се събираме на месечна среща, а останалите недели седмична среща в горепосочените място и час.

 

А сега да ви кажа плановете за утре. Поради неподходящо време ходенето на пищигово се отмена за по-нататък, а за утре сме решили да направим посещение на колегите в Асеновград, които имат среща в 16:00 на Сани. Затова с Тошката ще чакаме в 15:30 на мебелна къща на Асеновградско шосе, така че който е мераклия да идва с нас да заповяда и от там да палим джапанките към Асеновград ;)

Значи сега няма да ходите на пощатата ? направо на изхода към Асеновград ?

пишете да знам къде да идвам :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕ дееее,не се прави на тъп! Много добре си разбрал къде да доиеш и в колко часа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще пропусна, че нямам винетка :lol:

Не е нужно да пропускаш,просто се обади на някои да те вземе,пък колата ти може да си почине от тебе малко:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ше се съберем в 2 коли ко трябва, зако всички трябва си мъкнете колите, криза е все пак :lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво да ви кажа? Прекарах си готино на разходката до Асеновград и Бачково! С готина компания винаги е готино!Карахме културно в стегнат строи,абееееее добре беше.Чакаме снимките от колегата,за колекцията!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе с ондаджиите навсякъде е готино, само да има калабалък и приятното изкарване е гарантирано. Чакам снимките да попълвам албума :blink::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен мн ми ареса :huh:п.п. Направо мога да се пофаля вече ! тая вечер с един приятел сатворихме чудеса ... мн сме близко до оптималната настроика ... забодохме и най - добрия до сега Чип ! и тая кола превъртя ... малее чак неможах да повярвам за кво става въпрос ....и от мн тестване и бързи скорости зех че спрях и я угаси вряла ... и млако излена антифриза :) ама ния и наляхме и пак гас до доле!направо немога да повярвам ,че кола 1,5л. може да варви така !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен мн ми ареса :huh:п.п. Направо мога да се пофаля вече ! тая вечер с един приятел сатворихме чудеса ... мн сме близко до оптималната настроика ... забодохме и най - добрия до сега Чип ! и тая кола превъртя ... малее чак неможах да повярвам за кво става въпрос ....и от мн тестване и бързи скорости зех че спрях и я угаси вряла ... и млако излена антифриза :) ама ния и наляхме и пак гас до доле!направо немога да повярвам ,че кола 1,5л. може да варви така !

Много бяга тая машина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В най-скоро време очаквайте атака от север :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В най-скоро време очаквайте атака от север :o

Не знам за север,ама ние от юг се надяваме на някаква снимчица ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Момчета кога ще има пак в пловдив среща ??? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета кога ще има пак в пловдив среща ??? :D

Цитирам мой пост от предната страница:

 

"Значи колеги, сега да ви кажа новините. След запитване до колеги решихме да преместим седмичните срещи в неделя от 15:00 на старото място където бяха лятото, а именно паркинга на 2-ри пощенски клон на Пещерско шосе. Там квото направим кат мухабер, евала и после, ако искаме сядаме на близките заведения, ако искаме отиваме на друго wink.gif Като подчертавам, за да няма неразбрали всяка първа неделя от месеца си се събираме на месечна среща, а останалите недели седмична среща в горепосочените място и час."

 

пояснявам, тази неделя понеже е първа от месеца ще е месечна среща на паркинга на кафе "Егоист" в 13:00, останалите недели от месеца, седмична среща на паркинга на 2-ри пощенски клон, Пещерско шосе от 15:00

 

когато не сте сигурни, просто проверете 10-тина 15 поста назад и ще разберете всичко, ако има някаква промяна винаги пиша ;)

 

Иванооооов, къв е тоя чикиджийски аватар бре :P :P :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХА ХА ХА ХА ХА ,ами на кои каквото му се иска,та и Иванов си слага мечтите да си ги гледа:dry:За снимките има вкус,спор няма:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...