Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

ми бешенеква смачкана сеслка мутра....но леко и моита я понамачка! :cool: караше БМВ Е36 тъмно сиво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Петре,как стана, ква беше причината?Що така се биеш бе бабайт!? :cool:

Редактирано от Дончо Царев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе много тъжни и умислени изглеждате бре, като ме няма мен и не е същата веселба :P:D:P Албума със седмичните срещи е попълнен с новите снимки и описан...и да не са отпускате много, че петака се прибирам и пак съм налице.Ае Пеца, що се даваш на разни селски пръчки да та бият ве, кой беше виновен сега.Снощи безмалко и аз да са натреса в кофти сбиване, един огромен, назобан рокер си лепнал мотора зад колата ми и кат тръгвах трябваше да направя лека маневра и му бутнах леко мотора и скочи веднага да ме вадел от колата...стана малко разправия, ама успяхме да се разберем кат хора, че бяха към 10 човека ;):tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хихи, и мен снощи един моторист ми тръгна на бой, щото съм му бил запушил пътя на улица, на която могат да се разминат 3 коли и която е дупка до дупка т.е. карах с 10 км в час ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) кви са тия екшъни бре юнаци? Егати, ще ми избият четата за една вечер...... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаа, отново съм на линия у Густо Майна Филибето :D;) и тази сряда съм налице (искате неискате) ;) ... този дълъг престой в Сливен ме доведе до силна депресия и масово затъпяване и си спомних защо избягах оттам, сега отново се чувствам като човек, като изключим, че отпуската свърши и пак съм на бачкане ;) Нямам търпение да си ви видя в срядата и отсега се вълнувам като тинейджър на първа среща :D;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях там и аз снимах и мен са ме снимали ;) Ай да идва тая сряда, че от кога я чакам. (от миналата сряда) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде да идва че нямам тарпение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая сряда докат дойде,ще се изпозабравим ;) Все си викам неостана неостана :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха, нащо тука го мяза малко на фанатична любов, като дрога е и вече всички сме зависими....Хонда хората сБира :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то ... любов ли бе, да го опишеш... :):):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то ... любов ли бе, да го опишеш... :):):D

хахах така си е . аз се престрастих и нз какво ще правя като си ззамина за сф и няма да мога да идвам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CRX, рано или късно ще се върнеш...заради бандата... ;) ще въртиш, ще въртиш и пак тук ще дойдеш :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CRX, рано или късно ще се върнеш...заради бандата... ;) ще въртиш, ще въртиш и пак тук ще дойдеш :(

надявам се но това ще е само когато нямам лекций вие утре ще доидете нали да се разберем за сабота

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше кръшкаш от лекции за 'Онда Събора :D . Пеше ко тряя ща оженим в Пловдив и пак на срещичките ше идваш ве.От нас отърване нема :(;) Голема мафия сме ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оф аз като гледам пак няма да дойда ;) надали ще успея да сглобя хондака до утре :( май ще ми трябва помощ ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм си МАЙНА до гроб ! батко моляти се кви сватби кви 5 лева моляти се малак съм не разбирам :д а волф ако има нещо казваи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми така де кво малки сме си за жени :( дано утре успея да доида че тея дни ни налегна много зорна работа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво женене кви 5 лева, я си живейте докато е време, оковите по-късно. :dunno::oops: Какво ще се разбирате за събота бре, пак нещо скришно се заформя :unsure: За довечера ви искам всички налице, не приемам извинения от никакъв сорт, че ви чака жена на легло (по без дрехи), децата гладни, жената и той :worthy: :worthy: и тем подобни :worthy: Дидо, какво си разглобил на хондето, ко искаш да дойда да та зема довечера, ако неможеш да довършиш колата :help:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също сам на линия довечера

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. :unsure: Ако проблема с идването тази вечер беше свързан с жени лесна работа ама не е.И тази седмица ще пропусна,миналата дойдох поне за някоя друга минута но тази сам от 6 часа на работа.Мога само да ви пожелая още едно приятно прекарване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разглабям инжекциона и си прецаках и тоците с тия музики :worthy: точно по това време довечера ще ходя към един майстор и ако свърша бързо ще мина да ме черпите една бира :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Дидо успех с майстора, а на Светльо лека работа пожелавам, на останалите хубаво изкарване на следобеда и ще се видим довечера на по една биричка :worthy::unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе с жена или без присъствието му е задължително.Вcички в строя,че така ще сме сила само ! :) :) Много сме силни сме ! Айде че не остана,след малко препалвам Сивика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както всяка друга среща и тази беше ок, ама...как може фотографите така да се изложат, без нито една снимка...срам :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пак да кажа, че в жапката имам едно цифрово сони постоянно, но никога не се сещам да го използвам :D както обикалях като пес около всички, можех да прасна добри снимки :lol: ама много се загледах и така става.. тия жени.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъм, ами така, като не се сещате, ще стоите без снимки :) Иначе като гледам седмичните срещи набират все по-голяма популярност, щом и старите кучета взеха да идват редовно значи им е харесало и то доста :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъм, ами така, като не се сещате, ще стоите без снимки :) Иначе като гледам седмичните срещи набират все по-голяма популярност, щом и старите кучета взеха да идват редовно значи им е харесало и то доста :lol:

найстина се сабираме все повече хора еи добре че беше ти батко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oбещавам другия път да взема цифровото апаратче на съквартирантчето и да снимам, прави си доста сносни снимки.А за просперитета на седмичните срещи мога само да се радвам, че все повече готини хора се появяват и ставаме все по-силна група, мисля че дори и софиянци могат да ни завиждат за обема на Пловдивските седмични. ;) А най-щастлив в последно време ме прави това, че съм насочил някой към правилната марка, двама приятели вече си продадоха немските каручки и си взеха хонди, един си взе маздичка, а още поне 5 човека, след като се повозиха на мойто купенце казаха, че нищо не ги е грабвало така, като Хондата и че няма да си купят нищо друго освен Хонда......хахаха последния беше не на 7-мото ми на 8-мото небе, като видя как 1,5 издухва 2-литрова над 130-кончета, няма да споменавам каква кола и влизане с ръчна в завоя пред блока :P :P :lol: :lol: не ме разбирайте погрешно, рядко карам така, просто понякога ми избива дюшемето :o:lol: :lol: :lol::huh::huh::P:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха дюшемето е аз като самс бетона плоча пак постояно ми тропа и браво за новите фенове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pe6ooo, пък моята върви много!! .. ние си знаем.. :huh::P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще оправа Х и тогава ще видиш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тихо тихо че аз нещо съм се развалил-мн съм се кротнал нещо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета даите малко повече инфо за сряда заштото смятам и аз да доида ако съм канен разбирасе :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покани още не раздаваме, колега...Всички са добре дошли;) Инфо за срещите в темата има колкото щеш, но ще повторя - сряда в 7:30 на паркинга на пощата на "Пещерско шосе" (до "Сити"-то)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета даите малко повече инфо за сряда заштото смятам и аз да доида ако съм канен разбирасе ;)

Колега, просто виж първа страница на темата, първите няколко поста съдържат всичката информация за срещите....и разбира се, добре си дошъл ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ок благодаря за гостоприемството ще доида с бясницата :) и сорри за вапроса питах по простата причина че може да сте го сменили а не ми се четеше цялата тема :)

Редактирано от Dominic_Toreto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок благодаря за гостоприемството ще доида с бясницата :) и сорри за вапроса питах по простата причина че може да сте го сменили а не ми се четеше цялата тема :)

Там сме идвай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре може да немога да дойда да му се невиди :);):):):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае Пеца, къв е тоя фиат дето та видях днеска...служебна кола ???? Сори, че не са спрях, ама закъснявах яко и доста бързах :o А за утре вечер си знаете, няма какво да ви напомням и нямате нужда от жокер.Часът и мястот на срещата са известни :ppp:(:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...