Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Колеги ако довечера има срещичка и ако има стикери моля запазете ми 3.Ще дойда до 19:10-15. Благодаря и ще се видим довечера :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз тази вечер няма да мога да дойда !Нещо не се чувствам добре,малко t имам , а и тоалетна трябва да има на не по- малко от 2м от мен !Съжалявам,че няма да мога да раздам стикерите на желаещите.Аки има толкова нетърпеливи, да драснат по едно лично,ще се разберем как да ги получат !Още един път се извинявам !Пожелавам Ви приятно прекарване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тошо и от мен честит рожден ден - здраве , щастие и всичко най добро. Аз съм Николай с яката музика :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата снощи си беше супер, голяма и весела компания както винаги, ама това заведение на стадиона е пълна скръб е, няма Загорка, няма сервитутка, така и не разбрах за няколко срещи къде ни е отстъпката :ph34r: На Ямахата иначе си стана мн гот, хубава кухня, топличко, уютно.Другият път пак :) И нещо, което всеки път като вляза в темата ме дразни....защо подяволите срещата е до АВТОУМИВАЛНИКА, а не до АВТОМИВКАТА , колите да не ги мият в тоалетната :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно бре,ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха :ph34r:! До сега не бях забелязал:) Ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха :lol:!:lol:!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, явно и на други хора им прави впечатление Умивалника :ph34r:. Аз си мислех, че е просто базик, а то да не би да се окаже някаква "грешка"?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах , чаках някой да се усети за заглавието ...седи така седмица вече , сега ще го оправя , и нали нямате нещо против да позачистя малко мнения публикувани след картата ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо пък трябва да се трият мнения???? Нали за това са си темите ,за да има мнения и въпроси и Т.Н. ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След коя карта искаш да триеш, първата или последната ??? то си има за триене доста, ама нали вече си имаме модератор за Пловдив, все ми се струва, че ще е по-наясно какво да изтрие. Наистина обема на темата си стана големичък, но това е само защото сме по-активни. А DjSprite , ако аз бях модератор ти щеше ли да си съгласен аз да трия из Варненската тема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за сефте присастващ на тази сбирка бих казал че ми хареса.Мисля занапред да непропускам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм болен мамка му, грипа ме покоси :) До сряда ще съм оздравял. Виктореее, затъжих се за теб вече !!!)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложих да изтрия някои мнения които нямат общо със срещата ви(пожелания за рожден ден :)) , за да е по лесно на колегите да се ориентират , но както ви е удобно .Колега Танкист ....това че съм от Варна няма нищо общо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаиде маинииии утре е деня подготвяитесе и да не забравят да доидат и хората от пловдивския квартал "Асенов Град"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма*ка му колеги как ми се идва обаче болидат ми е в бокса и нз. дали ще мога.Мноу ме е яд :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали да не взема и аз да намина,че ви забравих физиономиите вече,чак се затъжих :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма*ка му колеги как ми се идва обаче болидат ми е в бокса и нз. дали ще мога.Мноу ме е яд :)

е те фияти идват та ти няма да доидеш ;) хващаи реиса и идваи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро утроо на всички :) Неска да сме на линия и да си напраим купона. М/у другото който нея е видял .. http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=57556 дайте да се организираме и да ходим :D:rolleyes::):mellow::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае kraichev, тя си има ВТИ бре, къв рейс та гони, то аз дето вече нямам хонда, дори аз не идвам на срещите с рейс хахахахаplushen gad - вземи ако се сетиш стикери, че има доста мераклии, пък и аз ще искам няколко :rolleyes:n2o - ще има среща разбира се, налице сме. Часът и мястото на срещата са известни, си ю лейтър :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако успея да свърша работа на време, за да дойда-ще донеса и стикери...няма проблем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a това с "фиатите" моля моля...... то къде видя ,че фиат тва е сивик под прикритиемисля , че по важно е присъствието . а и очакваите изненади оставете др ами имам и за тая и за др седмица:rolleyes:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каде е сбирката на стадиона или направо на ямахата,че се огелпих

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е как на стадиона първо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде утре Пловдивчани заповядаите на Първата ни седмична среща ....19:30 паркингка на 2-ри клон на пощата . Пещерско шосе слет кафе "СИТИ" бившито "ФЛАМИНГО" 100 метра преди прелеза ...

вчера пропуснах но със сигурност другата идвам имам много въпроси че нещо окачването не ме кефи сменях шарнир обаче има и друго което не мога да хвана даите акъл ще се видим на 2 март в 19 съм на линия и ще ви чакам:cool:- civic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега не си прочел внимателно заглавието на темата

 

Седмични срещи в Пловдив Всяка Сряда 19:00 На паркинга(до автомивката) на гърба на стадион 9-ти Септември

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде утре Пловдивчани заповядаите на Първата ни седмична среща ....19:30 паркингка на 2-ри клон на пощата . Пещерско шосе слет кафе "СИТИ" бившито "ФЛАМИНГО" 100 метра преди прелеза ...

вчера пропуснах но със сигурност другата идвам имам много въпроси че нещо окачването не ме кефи сменях шарнир обаче има и друго което не мога да хвана даите акъл ще се видим на 2 март в 19 съм на линия и ще ви чакам:)- civic
Aaa пич, надявам се, че си видял датата на поста който си цитирал. Срещите се провеждат на пощата в топлия сезон, в момента са на гърба на стадион 9-ти септември (Пловдив), на големия паркинг до автомивката и сервизите. Да не се объркаш да отидеш на пощата на Пещерско и да не псуваш що не сме там :D :D А снощи срещата си беше много приятна, пълна с много интересни историйки за една историческа лагуна :(;):lol: а на хората, които чакат 3-та седмица стикери (включително и аз) пожелавам успех и приятно чакане !!! Аз имам предложения към Янев - пич, дай да се видим някъде да взема едно 20-30 стикера, да мога да давам на пичовете по срещите, защото аз съм всяка седмица налиния. Да не стане със стикерите, като с плакатите миналата година, дето ги чакахме до март месец ;) Айде майнички, всичко по-по-най и ще се видим другата седмица пак, пък някой ко иска да пийнем кафенце, аз съм айляк и отворен за предложения :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си реших проблема с стикерчетата колегата BoBiTo до някой ден ще ми ги лепне на сивичето :P файлът е направен остава само да изрежем и да лепиме :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имах желание да си закупя но свърши а ако е наистина за благотворителни цели пак ще взема стикерче живи и здрави 2021 година ако до тогава ги вземат на някоя среща :rolleyes::P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги в сайта за национален протест за горивата е определена дата 13 дайте ако искате ние да се организираме тук за Пловдив? :>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги в сайта за национален протест за горивата е определена дата 13 дайте ако искате ние да се организираме тук за Пловдив? :>

добра идея аз съм ЗА

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за протеста.Честита баба марта :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за протеста само кажете кога и къде ще протестираме :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пишете и мене ЗА протеста...и да действаме:)А днес идвам на сбирката ;)

Редактирано от Vato

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19:00 на паркинга,нали няма да ви изплаши малко сняг :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз мисля да намина да се видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде не остана. Само 40 минути до срещата! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...