Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

:lol::confused::confused::confused: Да бе дайте да видим тия снимки 1000 дена минаха от тая среща и една снимка няма :lol:

 

 

п.с. Между другото аз бях цъкнал някоя снимка може да ги видите ТУК/HERE

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P:huh::huh::D Да бе дайте да видим тия снимки 1000 дена минаха от тая среща и една снимка няма ;)

 

 

п.с. Между другото аз бях цъкнал някоя снимка може да ги видите ТУК/HERE

Екстра са снимките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a кога сте ходили на бачково бре много хубави снимки :huh: :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубави снимки наистина :D обновил съм галерията на седмичните срещи и вече можете да ги намерите и там.

Особено обаче ми хареса една конкретна снимка :

 

Публикувано изображение

 

нещо гледа съмнително Владката, какво ли си вика "толкова идиоти на едно място не бях виждал" :P;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубави снимки наистина ;) обновил съм галерията на седмичните срещи и вече можете да ги намерите и там.

Особено обаче ми хареса една конкретна снимка :

 

Публикувано изображение

 

нещо гледа съмнително Владката, какво ли си вика "толкова идиоти на едно място не бях виждал" ;) ;) :)

Добре де кога ще има пак среща в ПЛОВДИВ ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитат:Добре де кога ще има пак среща в ПЛОВДИВ ???Всяка сряда от 19:00 на Гребната база!Пише го в началото на темата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Промяната да бъдат вече в неделя от 15ч ми харесва.....така ще мога и аз да идвам по-често :)За колегата който пита кога ще има среща - тази неделя се пада МЕСЕЧНАТА среща, има отделна тема за нея.

Редактирано от Майната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитат:Добре де кога ще има пак среща в ПЛОВДИВ ???Всяка сряда от 19:00 на Гребната база!Пише го в началото на темата :)

потретвам ;) "Значи колеги, сега да ви кажа новините. След запитване до колеги решихме да преместим седмичните срещи в неделя от 15:00 на старото място където бяха лятото, а именно паркинга на 2-ри пощенски клон на Пещерско шосе. Там квото направим кат мухабер, евала и после, ако искаме сядаме на близките заведения, ако искаме отиваме на друго wink.gif Като подчертавам, за да няма неразбрали всяка първа неделя от месеца си се събираме на месечна среща, а останалите недели седмична среща в горепосочените място и час."пояснявам, тази неделя понеже е първа от месеца ще е месечна среща на паркинга на кафе "Егоист" в 13:00, останалите недели от месеца, седмична среща на паркинга на 2-ри пощенски клон, Пещерско шосе от 15:00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките са много яки! Цяла фотосесия ни е направил колегата!И моята кола все от пред. . .много е бърза,кво да правя:hondarulez: ХИ ХИ ХИ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А бе, Викторе вие хубаво сте го измислили,ама три чеса в неделя след обяд, кат се стопли не мислишли, че ще малко жешко :) Не че нещо ама шани бъде малко топличко. Така, че най добре да е вечер та дори и в неделя 18 19 часа. То аз идеи давам ама на срещите никъв ме няма :) Но сериозно помисли, щот там големи заведения с климатици много няма, освен в МОЛА ама то не е заведение :)

Редактирано от predatov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A бре Жоре,много си се притеснил за топлото време:) Споко пич,като се стопли толкоз много ще ги направим пак в 18 или 19 часа! Няма от жега да умреме я:)Но до тогава мисля,че поне три месеца ще минат.Така че,не се разстроиваи,ще го оправим като му доиде времето:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A бре Жоре,много си се притеснил за топлото време:thumbs1: Споко пич,като се стопли толкоз много ще ги направим пак в 18 или 19 часа! Няма от жега да умреме я:huh:Но до тогава мисля,че поне три месеца ще минат.Така че,не се разстроиваи,ще го оправим като му доиде времето:lol:

 

 

Да така е до тогава има много време, ама толкоз студ и сняг, само за лятото си мился :lol: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига рева е Жоре, като дойде жегата ще му мислим, а дотогава гледай да идваш по-често !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите,поздрави от Хасково!Колеги,да видим какво ще е времето,с удоволствие бих дошъл на вашата седмична среща...стига да е удобно и не се натрапвам.Виждам хубави сбирки си правите...бравос..само така:tooth:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Които Хонда кара,не е натрапник!Заповядаи да си побъбрим ,лошо няма!Колкото повече,толкова по-добре:tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше , дай да намерим някоя бърза Хонда ( всички са бързи де ) ,че от Асеновград има 1 момче дето мисли че кара СУПЕР БЪРЗА - "ОПЕЛ ГСИ" и да уредим някоя друга гонка :offtopic::D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше , дай да намерим някоя бърза Хонда ( всички са бързи де ) ,че от Асеновград има 1 момче дето мисли че кара СУПЕР БЪРЗА - "ОПЕЛ ГСИ" и да уредим някоя друга гонка ;):offtopic::)

аз съм навит но слет месец.. трябва и о6тенастроика и САЕДИНИТЕЛ :D и веднага приемам офертаста :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше , дай да намерим някоя бърза Хонда ( всички са бързи де ) ,че от Асеновград има 1 момче дето мисли че кара СУПЕР БЪРЗА - "ОПЕЛ ГСИ" и да уредим някоя друга гонка ;):);)

ХА ХА ХА ,ами за бързо GSI има и по-бързо VTI! Имам едно в прдвид,но мисля че е трудно да го навием за гонка!На наш Петърчо върви доста добре VTI-то :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше , дай да намерим някоя бърза Хонда ( всички са бързи де ) ,че от Асеновград има 1 момче дето мисли че кара СУПЕР БЪРЗА - "ОПЕЛ ГСИ" и да уредим някоя друга гонка :lol::o :o

ХА ХА ХА ,ами за бързо GSI има и по-бързо VTI! Имам едно в прдвид,но мисля че е трудно да го навием за гонка!На наш Петърчо върви доста добре VTI-то !!!
Ако нему се фири да го даде насам аз ще му седна таман ми се кара вти да видя как върви че вече съм забравил каква стрела е тази машина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих защитил хонда името, ама незнам дали ще успея да го преборя се пак съм малко по-тежичък как мислите 2.2 160к !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм навит но слет месец.. трябва и о6тенастроика и САЕДИНИТЕЛ :lol: и веднага приемам офертаста :o

:spam: :spam: Алекс, усещам че и тази година на националната ще обереш наградата за правописа !!! :o тъкмо беше почнал да пишеш добре, сега дойде време за националната и пак взе да се натягаш :spam::o;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих защитил хонда името, ама незнам дали ще успея да го преборя се пак съм малко по-тежичък как мислите 2.2 160к :Ако опела е 150 коня,мисля че не можеш да му бъдеш конкуренция! Знам как върви това нещо,карал съм и като твоята и като неговата!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) Алекс, усещам че и тази година на националната ще обереш наградата за правописа ;) ;) тъкмо беше почнал да пишеш добре, сега дойде време за националната и пак взе да се натягаш :P:P;) ;)

Ами аз доста се интусиазирах ;) и човек като бърза прави глупости ...Тая година на националната ще се боря за друга статоетка .. ще свалям седалки кори всичко ... едно 3то място съм доволен в клас малолитражки :lol:И да повдигна темата Утре Неделя на паркинга на 2-ри клон на пощата на ул. Прщерско шосе (където бяха срещите по рано) от 15:00 чеса е срещата та аз и още колеги ще сме там ;)п.п. Тоше :D колата се кара по друг начин сега ! лесно и няма да засяда ... (може би супер супер малко) п.п. Утре ще черпя пак ! тоя път с кафето кола! :P :P Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бърз ремонт тип - Майстор Тричко може всичко и колата лети а. :D шкурката прави чудеса, а както разбрахме и най-накрая - С плюнка всичко влиза ;) ;) ;) ;) Аз днеска се повозих на бегачката на Алекс и беше мн арно, мн добре си тича, абе доволна работа. Само изключвам това, че след 4к оборота почти ми гръмнаха тъпанчетата и още се чудя как Алекс не е оглушал нацяло все още :lol::P .А за напомнянето за утре.....шшшшш, ей момче...няма ми взимаш работата уе еййййй :lol: :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-накрая и на мен ми доиде времето да се завърна с моята красавица на срещите вече с завършен турбо проект,утре и аз съм там че се забравихме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде колеги утре и аз паля хондака от Хасково в посока Пловдив.....дано времето да е супер.;))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде неска времето е с нас, ще стане хубава среща :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагам Халуминовите джанти .. ще я подмия малко и съм там :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее густоооо, днеска се очертава да се съберем голяма агидка. Супер, времето е на наша страна и ще можем да си направим една страхотна седмична на големия паркинг, също като едно време :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее густоооо, днеска се очертава да се съберем голяма агидка. Супер, времето е на наша страна и ще можем да си направим една страхотна седмична на големия паркинг, също като едно време :P

Да не се уплашите от това , че духа - хората пари дават за това !Ще дойда и аз да пия едно кафе !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пеца, аз съм Сливналия, мене вятър не ме плаши, а и вие тука в майна ленд не сте виждали истински вятър :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде,след час паля рекса,и заминавам за срещата..малко разходка из Пловдив няма да е зле:P))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, срещата е след 3 часа, да не отидеш по-рано и да дремеш там :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, срещата е след 3 часа, да не отидеш по-рано и да дремеш там :P

Колегата qko_honda_crx е от Хасково .. има малко повече път от нас :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да отида до старото ми вкъщи и да взема кабела на фотоапарата, че не мога да извадя снимките :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде бе колеги,няма ли поне една две снимки да видим???

ето гии :)

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...