Jump to content
doctor

БШТА 2009

Recommended Posts

Март месец може да се хапне по някоя пица Втек в ЛаСкала при tolls. Пък и може да отскочим до Момина крепост и пистата в Ресен да им хвърлим по едно око. Ако има колеги да ходят може да се съберем някъде по предложение на търновци.Български шампионат за туристически автомобили 2009 - календарОткрито състезание - "Хасково"14-15 МартПърви кръг - "Велико Търново"28-29 МартВтори кръг - "Русе"2-3 МайТрети кръг - "Варна"30-31 Май Четвърти кръг - "Дракон" 16-7 ЮниПети кръг - "Стара Загора"5-6 СептемвриШести кръг - "София"26-27 СептемвриСедми кръг - "Дракон" 23-4 ОктомвриОсми кръг - "Бургас"17-18 Октомври

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сигурно ще съм в Търново за пистата ... раздуйте инфо ако ще има блиц сбирка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма лощо да се съберем но не се наемам с организацията, че имам друга работа. Предполагам, че Цецо(tols) ще измисли нещо. Ако се измисли нещо там съм :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никои ли няма да ходи.къде са феновете на екстремното каране?ние сме там,живот и здраве. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факт е, че тук са по популярни състезанията с приложен характер тъйче несе учудвай от липсата на интерес :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никои ли няма да ходи.къде са феновете на екстремното каране?ние сме там,живот и здраве. :)

То има много фенове но кризата е световна и дълбока..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя Габровската чета ще сме в Русе за втория кръг и да стискаме палци за наште момци. Ако има колега да ни ориентира къде е пистата ще е супер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Браво на Hronos-а за 3-то място въпреки проблемите с двигателя.Божинов е 2-ри в класа си като водеше до последната обиколка, но сигурно и той получи някакъв проблем и отстъпи.Наи голям карък удари Матю Матев с Хонда Сивик X2 състезаващ се за АРА Моторспорт който катастрофира в калъп с две лади, успех му пожелаваме за следващото рали.Като цяло 60% от пилотите недоволстваха накрая от нещо или от някой.Снимки утре че сега съм изморен.

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Катастрофата на Матю :angry:http://www.vbox7.com/play:dfb0e2ac

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони (Hronos), Стартира от 16-та позиция и завърши на 2 място. NO COMENT............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони (Hronos), Стартира от 16-та позиция и завърши на 2 място. NO COMENT............

Писта Русе в събота вечерта................

Публикувано изображение

 

...........Писта Русе в неделя сутринта......

Публикувано изображение

 

Благодаря на всички,които бяха с нас ;):P;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не случайно вдигнах и темата за 5ген ВТ за здраво каране, нещо в последно време забравиха за Тони :P;) надявам се да се съберем голяма агинка в Калояново следващия месец

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"ХОНДА е живо същество и винаги се отблагодарява за положените грижи" .........цитирам човек,който има,кара,подържа,обича,полага грижи,не спи,заради любимата ни марка ХОНДАВинаги ще сме на състезанията,независимо как ще се представиме.Там сме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: Браво ле майна,вие сте най-големите!Чакаме ви в Калояново,определено агитката ще е голяма! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...