Jump to content

Recommended Posts

интересува ме какво представлява,как работи и какво се постига при наличието на такива!вгражда ли се сериино или се тунингова за да стане,общо взето всичко!благодаря и простете за невежеството!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря колега доста интересна статийка,но при предно предаване нещата по същия ли начин стоят и вгражда ли се сериино в хонди,главно за хонда ме интересува?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вгражда се, серийно с ЛСД излизат англичанките ВТИ, 6г сивик ЕК9, прелюдите Х22 JDM, интегра тайп Р JDM и се носят слухове че легендарния Д15Б също е с ЛСД кутия но досега не съм намерил сигурна информация за това. Иначе на всяка кутия може да се сложи но цените вървят около 1500-2000 лева може и нагоре в зависимост от марката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wyvern изтърва и Accord 2.2 Type-R и те са с LSD деф. не ти правя забележка, просто пояснение на колегата които пита :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си колега и други има със сигурност но повечето са все JDM и по-трудно се намират

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А когато се слага допълнително филма става много голям ( участниците в последните епизоди на моя венецуелски сериал знаят за какво става въпрос ) п.п. БЛАГОДАРЯ МОМЧЕТА! :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи англичанките б18-ки са наи-достъпните с такива скорости?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз искам да попитам дали някой има ли предсава това чудо: Публикувано изображение

дали е функцоинало и ако е така до каква степен. Ето и малко инфо и още.

Редактирано от NCN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не изглежда няква сложна тая джаджа ама...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мненията по чуждите форуми за тоя Phantom Grip са много противоречиви(поне това, което аз съм чел). Според едни хора работи, според други е пълен ташак. Аз не бих рискувал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...