Jump to content
TEHKO

Нещо ми пука отзад при завой :(

Recommended Posts

здрасти пак .. имам проблем естествено :D когато вляза в завой с по-висока скорост нещо отзад ми припуква като каре:D ама отзад нали няма такива шуротии, и понеже не съм запознат изобщо отзад какво става моля за помощ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха, егаси и при мен така става, и то само при ляв завой, някакво много странно пукане отзад докато завивам с по-голяма скорост ама си мислех че е нещо от самото шаси ли знам ли. ще следя темата да видим тази работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е да е скъсан някой от тампоните на задното окачване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спокоино колеги и на мене ми пука нещо отзададе също на ляв завои... :D това ще да е дефекта на 5-та генерациа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иб@х аз дефекта .. не е само при ляв завой заслушайте са на десен същото нещо е но май по-тихо.. не е пружина и тампон.. мисля лагер нещо такова има ли отзад което да се напъва при завой ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иначе големите тампони са ми за смяна отзад, бая са напукани ама да е от тях :) като ги сменя до месец ще видя дали ще изчезне проблема. а иначе пука ама трябва да завиеш със скорост си. ако е леко не се чува

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пукане или СкърцанеАко имате износени Втулки на носачите или биалетките се получава 1 скърцане отзад все 1 е от раждясала пружина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тампон на заден десен носач колега и аз съм така сега ще го права :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...