Jump to content
maori1505

крик

Recommended Posts

колеги дали някой знае къде стои крика на хонда сивик 5 та ген.има ли скрит такъв някъде?предварително благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги дали някой знае къде стои крика на хонда сивик 5 та ген.има ли скрит такъв някъде?предварително благодаря!

Като отвориш багажника, под кората, все едно е вграден в бронята отвътре, точно под оная ти работа(да не се расърдиш,ей!). ;) Това за лимузината, за хеча не съм сигурен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги дали някой знае къде стои крика на хонда сивик 5 та ген.има ли скрит такъв някъде?предварително благодаря!

Като отвориш багажника, под кората, все едно е вграден в бронята отвътре, точно под оная ти работа(да не се расърдиш,ей!). ;) Това за лимузината, за хеча не съм сигурен.
да ама не

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на купето, трябва да е на същото място :blink: ... Ако, си купил колата от автокъща има голяма вероятност да не го намериш :rolleyes: ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на купето, трябва да е на същото място :blink: ... Ако, си купил колата от автокъща има голяма вероятност да не го намериш :rolleyes: ...

колата е хечбек ама не видях място в багажника там където ми писа колегата/в бронята/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де , ако никъде в багажника , под седалките или някъде в колата нямаш крик - начи нямаш :rolleyes: Ходи да го търсиш в коша ако искаш , просто не мога да проумея темата ти колега , но всеки нормален човек ,ще направи следното , ако нищо не намери - начи няма !!!Ся гледам , че си наскоро регистриран - дано не се стремиш да трупаш мнения за да продадеш нещо си ... :blink:

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де , ако никъде в багажника , под седалките или някъде в колата нямаш крик - начи нямаш :blink: Ходи да го търсиш в коша ако искаш , просто не мога да проумея темата ти колега , но всеки нормален човек ,ще направи следното , ако нищо не намери - начи няма !!!Ся гледам , че си наскоро регистриран - дано не се стремиш да трупаш мнения за да продадеш нещо си ... :cool:

ти си бил много проницателен ве,а аз си мислех че форума е за всичко да си помагат хората,а за продаването не съди по себе си,попитах защото има коли на които криковете и ключовете са им скрити и около двигателя и на секви места :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така - скрити са. По начин, по който обикновения авто-юзър да не може да си смени спуканата гума, ако е на път. Все едно да питаш жена си- къде, по дяволите са ми боксерките - и то преди да погледнеш в гардероба.Току-що ти намерих крика - на ул."Симеон", гр. София - в едно симпатично магазинче за авточасти и аксесоари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо къде пък видя на Симеон, симпатичен магазин :blink:? Колега Марио, примири се, че нямаш крик, моля те.... :rolleyes:

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така - скрити са. По начин, по който обикновения авто-юзър да не може да си смени спуканата гума, ако е на път. Все едно да питаш жена си- къде, по дяволите са ми боксерките - и то преди да погледнеш в гардероба.Току-що ти намерих крика - на ул."Симеон", гр. София - в едно симпатично магазинче за авточасти и аксесоари.

какво друго ми остава освен да ви благодаря за изчерпателните отговори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги дали някой знае къде стои крика на хонда сивик 5 та ген.има ли скрит такъв някъде?предварително благодаря!

колега първо ти препоръчвам да прочетеш темите с правилата на форума и да не пускаш тема със заглавие от една дума, добре е да е по-изчерпателно...примерно - "немога да си намеря крика" и в подзаглавие "къде му е мястото в багажника"...нещо от тоя род. А по твоя проблем, ако е от автокъща, вероятноста да намериш крик е почти нулева, ако е от друг собственик от БГ, можеш да си сигурен, че е имала но оня си го е прибрал. Крик можеш да намериш на коя да е автоморга, често остават по блъснатите коли, ако ли не нов. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...