Jump to content
miro772

Cr-v

Recommended Posts

http://pics.data.bg/storage/pics/2090299/3...d252d_610x0.jpgслед като обслужих колата-ремък ролка масла и тнси я тествах относно разход-скорост от 90-120 изминаторазстояние178км-резервоарпълен-пълен-15литра бензинно при пълен ляв и пълен десен/въртене в кръг/в началото се чува прискърцване от към задния диферинциал коетопостепенно изчезва като въртя колата в кръгизчетох доста теми и срещнах като проблем тракане което изчезвас подмяна на маслото/моето го смениха в сервиз хонда-Бургас/та въпроса ми е защо се получава това прискърцване-някой има ли подобен проблем :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получава се от това че няма масло в задния дифериницал :( По-принцип след смяна не трябва да има проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получава се от това че няма масло в задния дифериницал :( По-принцип след смяна не трябва да има проблеми.

добре а как сам да разбера дали има масловсе пак ми казаха че е сменено

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така-сега проверих маслото на диферинциала-имасигурно е подходящото защото го смених в сервиз хондаами някакви други идеи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чашките на амортисьора са по големи (долните) и ти стържат в прожините!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е от чашките защото вкарах колата на сняг ипри движение само на правопри зацепване на задните колелета се чува пак това прискърцванеявно ще трябва да пробвам със смяна на маслото в диферинциала но не знам точната марка :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е от чашките защото вкарах колата на сняг ипри движение само на правопри зацепване на задните колелета се чува пак това прискърцванеявно ще трябва да пробвам със смяна на маслото в диферинциала но не знам точната марка :cool:

колега маслото е DPS-F има го в бултрако и струва 28 лваз имах такъв проблем но след смяна на маслото вече всичко е наред

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колко време го чуваш това и как звучи?Може да е нормално .. На мойта в момента в който ти се включи 4x4-то и се чува една нискочестотна вибрация за около секунда две.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи при пълен ляв и при пълен десен се чува това скърцане при подаване на газтоест въртене на колата в кръгняма тракане а само скърцане - до колко е нормално не знам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз иамх същия проблем! Смених маслото и проблема НЕизчезна! След като минах около 300 км вече не го чувам! При мен е трябвало да покарам колата, дано и при теб да е така!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
скърцането е същото като от този клипи гледам че хората си ги карат и не им дреме :thumbs1:те само когато се включват задните колела Редактирано от miro772

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ев.. това е брутално трият се метал в метал някъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

масло в моя диферинциал има-при развиване на пропката текнано дали е подходящото незнам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...