Jump to content
piker

енджина светва на задна

Recommended Posts

Колеги шашнат съм.От известно време понякога светва енджин-а ? Но най странното е ...тази неделя забелязах,че го прави когато първата ми маневра е на задна ? Когато спра с гасене на двг., свърша си задачите и тръгна наново, всичко сие О.К. .Няма тревоги .Пак казвам ,само когато е първа маневра.Когато си паркирам няма проблем.М-у другото,преди да си купим кола, разгледахме много сайтове и форуми .Ей заради този сайт си купихме ХОНДА.Айде сега :huh: :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не е съвпадение тва със задната скорост,или датчика на задната да прави беля.някои по компетентен да се произнесе.

Редактирано от pitbuls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми като ти светне чека виж коя е грешката и пиши тука

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Чел съм някъде, че по-новите модели следят дали лампите на стопсветлините и др. са изправни...съответно ако не светят (примерно при натискане на спирачката) дават- сигнал за грешка. Вземи си помощник и проверете дали свети светлината за задна. Може крушката да не контактува добре (да е клеясала) и да просветва на пресекулки. Друга идея не ми идва...ако ти е здрав датчика за задната де :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги съжалявам но, май въпроса ще си остане открит.За моя радост всичко си свети как си требе.Май ще трябва да се ходи на комп. ама най-близкия ми е на 100 км.А и енджина май се уплаши от форума и за сега си кротува. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...