Jump to content
B E X 3 M

Усещам всички дупки

Recommended Posts

Колеги от какво може според вас да усещам всички дупки и неравности през които минавам.Дали е от джантите с гуми 195/50/15 или може да съм разбил тампони или нещо други.Помогнете плс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спортно окачване с нископрофилни гуми и полиуретанови тампони пораждат този ефект при мен , за теб не знам.А разбитото окачване идва като екстра от горните неща ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм така,при всяка дупка имам чувството,че колата се разпада;).Предполагам,че е от това,което обясни колегата,но все пак ще чакам с интерес и други обяснения,защото съм малко боса по темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,ми то нормално като минеш през дупка да я усещаш ;) .шегувам се.прегледаи я на канал,като ти я поразклати някои ще си покаже кво и е,може тампони на ст щанга да са,накраиници,шарнири и пр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако усещаш е ок. ако тропа не е ок. кой е твоят случай? ;) обратната връзка от пътя си е важна, по волана усещам и най-малките детайли от пътя (дали хлъзга, дали отлепя, дали прескача, дали съм минал дупката с половин гума или с цяла) и това е добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи колега, в колко англичанки си се возил? Моята също е много твърда, пък окачването си и е наред. На тест за амортисьорите ходил ли си? А за низките гуми бих ти казал че основно допринасят. Зимните са ми 14-ки и мога да ти кажа че има голяма разлика от 15-ките, с каквито карам лятото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

усещам и неравностите и във волана.също така задницата я усещам много твърда.това може ли да е заради спортните пружини които съм сложил.(те са предни но са ми от заде за да ми повдигнат малко колата че ми опираше)

Редактирано от B E X 3 M

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

естествено е да ти е твърда возията щом си със твърди пружини.прегледаи си ходовата час

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти е твърдо окачването, се усещат не само дупките, но и грапавата настилка, както и всякакви неравности на пътя . Англичанките са така. Един съвет от мен. Не давай на случайни хора или майстори да ти пипат или сменят окачването. Ако тупа на дупките, най-вероятно е от амортисьор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да кажа че карам кончерто и е също много твърдо.Всичко се усеща и на паваж и на асвалт.Искам колегата да ме извини че питам в неговата тема,но искам да попитам с нормални амортисори ли излизат или с газови.Питам защото на моята кола нищо не е сменяно ,но....Ако са газове разбирам,но ако са маслени.... не ми се сртува нормално. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

усещам и неравностите и във волана.също така задницата я усещам много твърда.това може ли да е заради спортните пружини които съм сложил.(те са предни но са ми от заде за да ми повдигнат малко колата че ми опираше)

Значи заради това чувсташ много твърда задницата ,защото предните пружини са за други килограми ,а предницата ти е по тежка от задницата и затова ти идват много твърди.И също си провери налягането в гумите ,ако са препомпнени пак друса :P Ако не се оправи поне малко ,значи са много твърди пружините. Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...