Jump to content
baivulcho

шуми ми радиото

Recommended Posts

използвам трансмитер да слушам музикано има шумове които се влиаят от оборотите на колата при пускане на чистачките направо нищо не се чува освен шумказаха ми че трябва да си взема нещо което обира вредните токове слага се на динамото някой на ясно ли е и от каде мога да го взема и за какви пари колата е Хонда сивик 97г Д14А3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По добре е да има филтрация на напрежението на самото устройство. До колкото аз обаче съм виждал тези трансмитери едва ли имат това нещо или ако имат не е много ефективно. Въпроса е дали на 100 % смущенията идват по захранване. При слушане на CD или касета, чуват ли се тези смущения? Ако се получават, значи е по захранване. Има такива захранващи филтърчета за 12 V, сложи един такъв на плюсовия проводник преди самата запалка и си готов. Аз бих си помислил обаче за закупуване на по свястна техника. Тези трансмитери според мен са за временно решение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих си помислил обаче за закупуване на по свястна техника. Тези трансмитери според мен са за временно решение.

и аз така мисля другата седмица да се здобия с едно CD но ми е интересно от каде мога да си купя това за обирането на вредните токове от динамото на братми на пасата има просто любопидство

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На старата ми хонда едим майстор,който ми е и добър приятел,свали от един изгорял касетофон и се реши проблема!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо си проверете алтернаторите (динамо , генератор по български).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...