Jump to content
Otto Kluge

Как зареждате гориво?

Recommended Posts

Зареждала съм кола, нищо че нито имам собствена такава, нито разрешение да карам, но явно баща ми ми има доверие... Та така спираме да заредим ,но близо до бензиностанцията се оказва, че баща ми трябва да свърши нещо спешно... следователно на мен се дават инструкциите за зареждане (и пари естествено)- 10лв бензин и 30лв газ. Слизам от колата и гордо казвам какво трябва да ми зареди служителят на бензиностанцията, при което в отговор на моето желание той пита: "Не си ли малка, за да караш кола?".Реших- до тук с любезностите... и отговорих: " Ами да, но се крия от закона." и се запътих към касата, при което странния проглед на жената когато казах "3-та колонка" ме огледа от горе до долу и каза "Това ли е ГОСПОЖО?" ;) . Без да кажа нито дума повече се върнах в колата където баща ми се беше наместил удобно на шофьорското място...ииии потеглихме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баси темата...........

Ами така е. Колегите си нямат да мислят за ремонти и се чудят каква тема да измислят. Което само ме радва. Това си е доказателство какви здрави машини караме. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и на мен ми се стори леко странна темата, ама ... Вчера отивам на едно ОМВ и ... за "късмет" само аз спирам на колонките. И ония ми ти цървул припна да помага, като хвана пищова и като го хакна в ръбчето на калника (точно на ръба на квадратната декоративна капачка) и ми направи дъмга ... И си трае пича, кво толкова е станало. И вика, да ти измия ли джамовете - викам му нищо неща да правиш повече ... :P

Редактирано от Iceman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...