Jump to content
Rijo

Избор на Хонда

Recommended Posts

Здравейте на всички,търся да купя някаква хонда ама нещо не мога да се спра точно на модел. Ако можете да ми предложите нещо, искам да е за малко пари около 3000 лв., за сега съм се спрял на сивик но се чудя хеч или купе, пътувам извън градско искамда поддържа 150-160 защото сега карам 1 бръмбазък и едвам вдигам 140 и немога да изпреваря и тировете не магистралата :rolleyes:. Иначе още ми ври кръвта както се казва и искам да е нещо по бегачка за обем на багажник и брой врати не претендирам но гледам купетата май за извън градско ще са по добре или и хеча не е за подценяване. Пък може и да не е сивик но слабо вероятно :rolleyes:. Благодаря ви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,търся да купя някаква хонда ама нещо не мога да се спра точно на модел. Ако можете да ми предложите нещо, искам да е за малко пари около 3000 лв., за сега съм се спрял на сивик но се чудя хеч или купе, пътувам извън градско искамда поддържа 150-160 защото сега карам 1 бръмбазък и едвам вдигам 140 и немога да изпреваря и тировете не магистралата :rolleyes:. Иначе още ми ври кръвта както се казва и искам да е нещо по бегачка за обем на багажник и брой врати не претендирам но гледам купетата май за извън градско ще са по добре или и хеча не е за подценяване. Пък може и да не е сивик но слабо вероятно :rolleyes:. Благодаря ви

Не, че нещо :cool: , обаче ако имаш възможност пробвай купето!!! и хеча и си прецени сам! Все ще се намери някой да ти даде да пробваш! Има жокер в поста!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм с Купе 101 кончета и към морето вдигнах 180. А и ти не претендираш за багажник ,но все пак да отбележа, че има място за стерео уредба и 4 сака :rolleyes: Единственото което ме съмнява, е че ще намериш Купе за 3000 лв. :rolleyes: Но все пак Успех ти пожелавам и поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега лично мнение купето има по добра визия ако вземеш някое 101 или още по добре 125кс.няма да имаш никакви проблеми на магистралата но както каза и колегата по горе за 3000лв. е малко трудно.точно сега във форума се продават няколко мн. добри купета но не и за тези пари все пак успех в търсенето.пп.дори и да намериш нещо на тази цена много внимавай и преценявай трезво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тея пари 1.3 или разбит 1.5 90хп

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тея пари 4-та генерация му е майката :) :) :);):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми май за парите наистина ще е труфно но за 1,5 90 к.с. какви пари вървят средно защото гледам че са около 3000-3500 даже се намират и за 2500, но аз не разбирам много от хонди те първа ще се запознавам с тях. Но май хечбека е с по ниски цени и сиг ще се спра на него. Но има време ще огледам добре. Ashes какъв жокер има :(

Редактирано от Rijo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Ако можеш се напъни сабери още толкова парички и си вземи Акорд-купе или Прелюд-ако не са ти ценни местата отзад но това са моделите с които ще се чвстваш по добре извън града

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми акорда май ще ми е големичък за подръжка и хранен, пък май много ви насочих за извънградското все пак съм в софия и си имам каране тука затов се насочвам към сивик, защото чета че е икономичен за това което може ;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,моята приятелка има Хонда Сивик-95год.Те такава машина няма!Как за толкова години не се счупи нещо,не знам.Само смяна масла и филтри и газ,а нали знаеш жените как "грижливо и внимателно" карат!Двигател-1500см3 16V-пъргава и адски икономична.Казвам ти,това е правено от извънземни и то специално за България!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай още една хилядарка и се мятай на Купе и ще си рахат от всякъде - багажник, бягане, км/ч, разход, гЪзАриЯ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с хеч и сам доволен, както каза колегата нищо не сменяш, ама нищо...баси успешните коли, а за хеч или с 4 врати и багажник си избери сам, мене хеч=а по ме кефи а като свалиш седалките може да возиш обемни неща, и разхода ти е малък на този сивик, за 3 бона точно такова 93-та 95-та можеш да си вземеш, търси и не се отказвай, много ще си доволен гарантирам! а и делсол-а двуместния е със основа на сивик, тоест толкова успешни колички са че и голям мотор да и сложиш няма да те подведе...колата е много ниска, широка, сигурна...търпи всякакви гуми ширини, естествено дупките и последващия реглаж ще са ти проблем ако не караш внимателно...иначе на добър път е просто мечта да се кара...! Отсега казвам слабото място е че са финни коли и дупки и такива не ги понасят, че коя кола ли ги понася...е ако се ходи на село един опел там да дрънчи но след опознаването ми с хондака, не мисля че ще видя друга марка кола някога, много доволен :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз карам 5 г купе това е точния избор :( но за парите които си приготвил можеш да си земеш само някои отпран казан затова за теб е тъкмо 5 г хе4 за около 3000 можеш да вземеш добър хеч успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземай купе и няма да съжаляваш :) Страхотни машини са.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз карам 5 г купе това е точния избор :) но за парите които си приготвил можеш да си земеш само някои отпран казан затова за теб е тъкмо 5 г хе4 за около 3000 можеш да вземеш добър хеч успех

Да ! за 3 000 брато ако искаш да си вземеш нещо което още е в движение 5г сивик хеч .. няма да имаш никакви проблеми не само с тировете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми е, че купето е по-добро за извънградско, а и ходовата част е малко по-различна от на хеча, стабилизиращи щанги ала-бала... Но всеки се съобразява спрямо джоба си... Мое мнение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина купето ми харесва доста, но като се поразрових и с ваша помощ май финасите си оказват думата :D . Защото аз още не съм събрал тея пък ако трябва и още ще я сънувам тая хонда бая време :o. Благодаря на всички :D събирам си парички и идвам в клуба :o;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...