Jump to content
pitbuls

саит за виртуални гонки

Recommended Posts

някои сеща ли се за това саитче в което се вкарваха кола су кола и тои изкарваше резултата от евентуална гонка.дали накои може да го изрови от някъда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве исках да проверя ,че преди малко един калпазанин ми развива теории че биел црх на гонка без проблеми,няколко по няколко пъти.мушмурока кара фиат барчета-1,8-16 кл-130 кс.имал бил и турбо.викам я отваряи капака да видя кво е тва чудо 1,8 мотор с турбо,бензинка па 130 коня.отваря ония и ми сочи маркуча за въздуха-еи го каза турбото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нях нях нях нема такъв ти що не му каза че има и компресор да му беше показал смукателя :) ПП: тоз сай е пълен с неточности и много непълно инфо !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ам щото тоя мушмул е от тея дето на 16v викат 16 волта.хахахахаххана колата отзад му пише барчета и като го питам къв модел му е колата каза-боиче тва е фиат купе.па то кабрио и двумесно.ко да говориш с такъв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП: тоз сай е пълен с неточности и много непълно инфо !

...и аз съм се убедил в това,но ми е интересно окъде са взели тия данни как са ги замерили,защото наистина има големи разминавания :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ам щото тоя мушмул е от тея дето на 16v викат 16 волта.хахахахаххана колата отзад му пише барчета и като го питам къв модел му е колата каза-боиче тва е фиат купе.па то кабрио и двумесно.ко да говориш с такъв.

Преди десетина години и аз съм карал Барчета.Такъв спънат кон и такава каруца няма, :D няма!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ам щото тоя мушмул е от тея дето на 16v викат 16 волта.хахахахаххана колата отзад му пише барчета и като го питам къв модел му е колата каза-боиче тва е фиат купе.па то кабрио и двумесно.ко да говориш с такъв.

Преди десетина години и аз съм карал Барчета.Такъв спънат кон и такава каруца няма, ;) няма!
Карал си ти...карал си дядо ПеткоБаркетата си е супер класен автомобил.Спънат кон?Каруца?Да не си се возил на 126Р?Смешка голяма....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

nikman, я ни подсети тоя мъртвец има ли друг мотор, че нещо тука не сме много на ти с фиатите ... не ми идва на акъла как ще бие рекс ако е сток ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Локчо, ако е "с ток" може и да бие :D

 

pitbuls, изкарвай го тоя фият на чертата и му дай един бинокъл да те гледа ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като колегите, и аз съм на мнение, че трудно фиата ще бие рекс, освен ако не е някоя речна надпревара, все пак barcheta на италиански означава "малка лодка"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изкарвай го тоя фият на чертата и му дай един бинокъл да те гледа :lol:

...абе темата е от преди година тоя Фиат може наистина вече да е мъртвец или поне с основен ремонт :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе това вярно е някво некро :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...