Jump to content
aksel

сивик кУпе 5ген.

Recommended Posts

Продавам СИВИК КОПЕ на части..0883310936

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОПЕ ли бре колега , Винаги ще има по една такава обява на месец , незнам как го правите , но ви се възхищавам . Успех с продажбата на КОПЕТО.

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Босс не че искам да сам ти конкурент просто колата претарпя брутален челен удар и сам кинти ватре мисля че ме разбираш...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята на BOSS HOGG беше че се пише КУПЕ а не КОПЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо няма как да си ми конкурент и второ ОК ударил си се , ама вземи си я пусни тая обява както трябва . мотор му къв е на тва купе , коя година е , къде е ударена .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавам СИВИК КОПЕ на части..

:):);) баце вече си достоен участник в темата бисери ;) има бутон проверка на правописа, незнам дали бачка, ама е добре да проучиш въпроса.да не ставаш за смях, не за друго ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е със челен удар до скоростите.Със мотор д16а8 е работи перфектно даже след удара колата не огасна.Распродавам сичко пален ел пакет е колата 95 година,канадска зглобка...

Редактирано от aksel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай някоя снимка да видим кво имаш по колата, като напр. антикрило ?п.с. и оправи тва КОПЕ, че се излагаш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавам СИВИК КУПЕ на части..0883310936

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крилото е продадено снимки утре....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе как така не угасна тая кола след удара бе колега, недей така... цяла система са вградили джапанките и тя да не угасне, стига моля ти се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на 5г не съм виждал такава система и се съмнявам на купе специално да са решили да сложат.По същата логика ако се съди само по въдушните възглавници сигурно някой адвокат може да докаже, че колата няма никакъв удар след като не са се задействали ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно... докато преглеждах темата, видях, че е с мотор д16а8 а това е неприсъщо за купетата 5ген. и затова реших, че е 6ген. и има такава система. Или грешката е моя, или кОпето е 6ген.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце,задната броня в какво състояние е,цвят,и какви пари4ки и тарсиш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги 5 генерациа е колата но мотора е сменян....Много добре сички знаем че купето е със д15б7 и д16з6...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не иска д16а8 с чип 133 коня. Цената на мотора е на промоция. Възползвайте се от офертата ми!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ми дай снимки на тоя мотор де.Малко инфо.К'во му е здраво, к'во му е за смяна.И една цена най-важното.П.П. И купетата са с двигатели D15B7 и D16Z9. Поне тези, които не са слапвани и съм виждал в БГ.И които аз карам всеки ден.

Редактирано от spas21

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не иска д16а8 с чип 133 коня. Цената на мотора е на промоция. Възползвайте се от офертата ми!!!

Я ми дай една цена на мотора със скорости,полуоски,комп и кабеляк и ако ме устройва да го взимам.Но искам и снимки на Л.С.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега трябва ми черно табло ,има6 ли и здраво ли е ?Прати ми снимки на saaron@mail.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не иска д16а8 с чип 133 коня. Цената на мотора е на промоция. Възползвайте се от офертата ми!!!

:drunk: здр.даи цена на моторетката на лични..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...