Jump to content
Майната

Месечна среща в Пловдив

Recommended Posts

Така ме е ят че неможах да дойда. Супер среща е станало.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мойто хонде го има http://www.snimka.bg/album.php?album_id=33...mp;pid=10344453http://gallery2.deephorizon.net/v/ICEMAN/H...G_4082.jpg.htmlhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=33...mp;pid=10344451Нищо че беше най-мръсната хонда :P за следващата среща ще я измия :lol: Яд ме е че не дойдох до калояново обаче пък вече на задното стъкло имам лепенка Honda fan Club :P

Редактирано от Lesov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!

Добре сте си прекарали :lol:

А тази черната....от къде ли я познавам? :P

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше супер.Наистена разнообразие.Някои бая се надъхаха от драга , ТЕ се знаят :lol:

Еми. . . ..адреналин :P .. . .кво да го правим нали "tianka"П.С. добре че е на пистата,а не на улицата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала МАЙНА, убу сЪ сети за тва Калояново :lol: След тримесечното ми отсъствие от срещите......... някък кръвта ми кипна и с "Кучето" се подърпахме. Пък как сЪ изкефих на колоната............. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с Калояново беше яка идея, погледахме ,подърпаме се, макар че ме скъсаха на пистата но пък съм доволен че участвах. Адреналина си го имаше още на отиване, замалко да ни отнесе един състезател.......П.П. Не виждам клипчетата, който е правил клипове да ги качва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даа, разнообразихме срещата с посещение на писта Дракон - Калояново, колоната от хонди беше безкрайна! Времето се стопля и с това и възможностите за разнообразяване на срещите. Няма да е зле да помислим за следващата среща на 1 Март да занесеме мартенички на колегите в Асеновград? Директно предлагам да се съберем тук и да отидем на Асеновата крепост, малко лафче, джуки, снимки......после има страхотни кръчмета там наоколо а? ;)

Майна няма пр. даже ще стане супер ... Обаче мн изпуснахте като трагнахте толкова рано. Слет като отвориха пистата за Драг стана доста интересно :P направо запалихме гумите ;):lol:

Срещата беше супер.Наистена разнообразие.Някои бая се надъхаха от драга , ТЕ се знаят ;)

Руски поскай клипчета !Ча да се види D14 POWER ;):P :P :P :P :P:D :D Вярно на някои им дойде адреналина в повече.Особено на мен .. слет парвия драк макар че паднах като слезнах от колата едва ходех толкова ми трпераха караката :P:D Обаче маи претарпях само 1 загума и то от кола с 2 пути по мощен мотор (136hp)А иначе останах поразан от мойта бърза 1,4 75hp хонда :D лети беиби :P :P Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехаааа!Бая народ се събрал!Требеше и аз да дойда да ви покажа как пушат четири гуми едновременно! :yawn:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

беше мн яко наистина ,но снимките от снимка.бг не6то не се отварят :yawn:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!

Добре сте си прекарали :yawn:

А тази черната....от къде ли я познавам? :yawn:

Публикувано изображение

и на мен ми е много позната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еееееее, ей сега ще се изям от към гъза, че неможах да дойда....да е..а и семейните мероприятия, станало си е супер среща, а пък за драга така ми се искаше да пробвам дали наистина автомата е толкова бавен колкото се опитват да ме обедят, че е :P:D Пфу, знаех си че ще съжелявам после, но просто нямаше как да дойда, освободих се чак към 16:00 и реших, че е твърде късно... Нищо, следващия път съм на линия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма нищо другия пат пак ще си го направим яко пак и времето се стопля вече :P;);):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майна няма пр. даже ще стане супер ... Обаче мн изпуснахте като трагнахте толкова рано. Слет като отвориха пистата за Драг стана доста интересно :P направо запалихме гумите ;) ;)

болен съм бре, да не мислиш че ми се тръгваше ей така... :D А срещите както забелязвате стават все по-яки и който отсъства после си хапе.......калобраните ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

майната то бая хора настинаха като стояха по до касно (като мен) а за срещите стават мн яки няма спор и се надявам все по-яки да стават

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срещите наистина гледам откакто дойдох за сефте ми изглеждат все по-яки и много Хонди станаха из града бе, аз накадето да се мотам из града по пътя срещам по няколко, тук таме някой отвърне на поздрава ;) а другите ме гледат като натровени ;) ...че представям си ако земат всичките хонди да идват на среща, незнам каде ще се саберем ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, искам да се похваля, че и аз вече съм собсвеник на Хонда Сивик Купе 6-та генерация с двигател D16Y8, с нетърпение чакам 1-ви март, за да се видим и да присъединя моята сладурана към Фен Клуба в Пловдив. Поздрави, Димитър Стамов :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И последно какво ?? щесе ходи ли към асеновата крепост да се видим и със асеновградчани?Рано ли е още да се каже?Ама на Калояново веро беше много студено.Иначе ...............SUPER.Мисля че стана супер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей колеги какво става с срещата, няма ли да има утре среща на Егоист-а, никой не пише в темата и това ме кара да мисля, че утре няма да има среща и няма да мога да дойда с мойта Хонда, да си взема стикер и да се видим :DПоздрави :D

Редактирано от Stamov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ли да няма ще има разбира се там сме :Dти си в друга тема брато виж датата 01 02 2009

Редактирано от spasko52

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брато то няма тема за 01.03.09 затова пиша в тази :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ми работи търсачката правилно, мерси :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...