Jump to content
sdd_pz

Как ви се струва това

Recommended Posts

Това заглавие ми харесва ---> It's Simply Not Enough to Use a B16 Engine In Your Civic - Try an NSX on for Size.http://www.superstreetonline.com/featuredv...gine/index.htmlДруго нещо от което останах :) е ---> Honda NSX-R Recaro Seat = $8,340.00 :)http://www.scienceofspeed.com/products/int...SX/Honda/seats/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

*цензура*

Както обичам да казвам ... Неможе голям хуй да та ебе и да не та боли гъза. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно че колкото е по скъпа колата толкова по скъпа е седалката ама е малко пресилена тази цена според мен айде ако бяха 2000$ по бива немаше да обърна и внимание. Какво сложиха толкова по нея ?!?! Някаде из нета бях намирал НСХ двигател да се продава за 5000$ повече от седалките. А колкото до слапа. Някои компетентен ако може да каже възможен ли е такъв слап и с генерации да кажем 5,4 сивик или пък црх

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелееееееееееееееееее,супер!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно че колкото е по скъпа колата толкова по скъпа е седалката ама е малко пресилена тази цена според мен айде ако бяха 2000$ по бива немаше да обърна и внимание. Какво сложиха толкова по нея ?!?! Някаде из нета бях намирал НСХ двигател да се продава за 5000$ повече от седалките. А колкото до слапа. Някои компетентен ако може да каже възможен ли е такъв слап и с генерации да кажем 5,4 сивик или пък црх

Едва ли има нещо невъзможно, стига пари да имаш и да си склонен да хвърлиш усилията и парите ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...