Jump to content
SOHC VTEC-E

Honda Civic Coupe 6th Gen

Recommended Posts

Колата е в идеално техническо състояние. Преди 2 месеца я вкарах в сервиз и е сменено почти всичко по предницата , масла , филтри. Климатика работи перфектно. Има червени амортисьори и пружини. Черен Angle Eyes , Опушени кристални стопове , CD -Pineer с колони boshman . Лети джанти 15 цола. InTake AEM & Filter Ractive . Двигателя е 1.6 105 коня . Цената е такава, защото има забележки по салона и няма ел. пакет и серво управление. СНИМКИ МАЛКО ПО-КЪСНО...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се . ЦЕНА : 4900 лвтелефон за връзка : 0887951337 Любо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бартер за същата самоче хеч с доплашане?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак казвам да не ми се задават еднакви въпроси.. В ТЕХНИЧЕСКО СЪСТОЯНИЕ КОЛАТА Е ПЕРФЕКТНА!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега колата е страшна за тия парички. вчера точно я гледах в мобилето и се чудех защо е толкова малко парички. Ел пакет не е проблем да и се сложи от хетч както и серво. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , навит съм за бартер. Снимки на колите и информация изпращаите на : Lubomir_gradev@mail.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zdr.barter za civic 1.3 16v 95g servo klimatik gazova v rezervnata guma el paket obslyjena vsi4ko predi 4500km perfektna he4beg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги хондата не е в мен а на паркинг тъй като си купих нова кола от магазина тази не я карам а съм навит за бартер за някоя по мъничка и стегната понеже искам нещо за приятелката си ... така че предложения за бартер само на E-mail-a подкрепено със снимки , защото не аз трябва да харесам другата кола ... ;(

Редактирано от SOHC VTEC-E

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде ве хора няма ли някои с кинта кеш .... днес 17 човека ми звъннаха и всички за бартер ... Стига сте слушали глупостите за финансови кризи вадете парите от бурканите ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zdr.barter za civic 1.3 16v 95g servo klimatik gazova v rezervnata guma el paket obslyjena vsi4ko predi 4500km perfektna he4beg

сори за латиницата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде колеги разгледайте други оферти ... ако нямерите по-добра от тази си сменям името :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поста да се трие !!! извинете ме

Редактирано от Crx™

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги промоция до края на работната седмица ( 30.01.09) само за посетителите на форума и тези от тях които четат този пост .!!! ЦЕНА: 4400 лв !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подвеждаш хората - не знам дали е волно или неволно -Колега, днес видях обявата ти в мобилето на 4900 -125 коня и ти се обаждах, не съм те питал колко коня е, понеже не съм и предположил че може да е 105. Снимките и телефона са същите, няма грешка, говорим за тази кола и последно колко коня е?

Колата е в идеално техническо състояние. Преди 2 месеца я вкарах в сервиз и е сменено почти всичко по предницата , масла , филтри. Климатика работи перфектно. Има червени амортисьори и пружини. Черен Angle Eyes , Опушени кристални стопове , CD -Pineer с колони boshman . Лети джанти 15 цола. InTake AEM & Filter Ractive . Двигателя е 1.6 105 коня . Цената е такава, защото има забележки по салона и няма ел. пакет и серво управление. СНИМКИ МАЛКО ПО-КЪСНО...

Добре че не тръгнах да идвам от софия тази нощ за Варна, та да изпреваря момчето от Ямбол, дето утре можело да дойде и да я плати на 4900, нямам нищо против да си я продаваш на колкото искаш, но някак доста тъпо е да "сбъркаш" в обявата в мобилето че колата ти е 125 коня ..на него каза ли му нещо по въпроса- некоректно е, заради такова нещо хората(ако разберат навреме) няма да ти я купят и на 2000, просто понеже ще си помислят още за колко неща си излъгал. Ако си сбъркал неволно (което не си обяснявам как би могло да се случи, понеже се пише на ръка), го поправи, това е много подвеждащо и не говори добре Редактирано от asentchernaev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...