Jump to content
svencho

Свързване на Ангелски Очи

Recommended Posts

Здравейте!Видях,че се обсъждат доста варианти за избор на фарове,но не открих начин на свързване.В момента на къси светлини ми светят лупите на късите и съвсем леко крушката на дългите.Във всеки фар имам по 2 чифта рингове,които се чудя къде мога да свържа без да ги изгоря.Имате ли опит с такъв монтаж?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти направо ме умря :P как на къси ще ти светят и дългите ама малко?????а ринговете се връзват на габаритите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам,но към старата букса се вкарва направо тази на фара.Габаритите ми остават неизползваеми и към тях ще свържа ангелските.А докато фара свети на къси ,крушката на дългите свети на 15-тина процента примерно.Не че като бачкат и ринговете ще изглежда зле,но просто ми е странно.Може фара да си разределя така тоците.Не знам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема такъв филм колега :lol: провери си добре нещата, ако ли не отиди на жичкаджия да не направиш беля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ти свети и на дълги значи имаш проблем с инсталацията. не е от фаровете защото кабелите са независими. ангелските очи ги връзваш към габаритите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен дългите ми светят слабо докато съм на къси.Иначе като включа на дълги те си светват с пълна сила.Просто не знам дали е нормално това.И къде мога да проверя тоците се чудя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каква е хондичката,колега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи майката му е електричар,то се е видяло.И мна мен ми е странно.Все едн на H4 докато ми светят късите леко да светят и дългите.... А ринговете сам ще си ги свържа.А хондата е сивик седан-1993

Редактирано от svencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ринговете са ясни-към габаритите,като мериш +,защото са диоди и няма да светнат. Те и за това са с 2 разноцветни кабели.ПРИ теб вероятно се получава ,защото от H4 крушка на оригиналните фарове,се прехвърля към две крушки,най вероятно H3 на късите и H1(7) на дългите. Трябва да си измериш веригите на всеки фар(има и дефектни ) и на буксата на колата. Но ако не си се занимавал с токове по-добре иди на майстор,въпреки че не е философия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, това с прехвърлянето от 1 цокъл към друг каква връзка има? Важен е профила на буксата, а всички се продават като OEM fit. Горе го пише - двете вериги са независими, чак до ключа.Проблема ти е в инсталацията. Може и да е от някоя aftermarket екстра - например ако са ти преправяли късите, да светят и докато са ти включени дългите, може да не е доизпипана "екстрата" и от там да ти е проблема. Отивай по-скоро на електричар и не премиемай мързеливия отговор "абе, карай си така" - и дребните неща понякога са пагубни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май открих проблема.Едната букса често не ми даваше добър контакт,но после зацепи и подаваше силен ток на старите фарове.Снощи докато я разкачвам едната жичка се скъса,което ме навежда на мсълта че е била доста зле... Така десният ми фар не свети,но сега левият си светна нормално.Светят късите без никакви дълги и когато включа на дълги светят само дългите(както трябва да е).Май в самата букса се е случвало нещо нередно.Сега е елеминирана и другият фар светна нормално.Утре ще търся нова букса и ще си свързвам ангелските очи.Дано само буксата да се окаже!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май открих проблема.Едната букса често не ми даваше добър контакт,но после зацепи и подаваше силен ток на старите фарове.Снощи докато я разкачвам едната жичка се скъса,което ме навежда на мсълта че е била доста зле... Така десният ми фар не свети,но сега левият си светна нормално.Светят късите без никакви дълги и когато включа на дълги светят само дългите(както трябва да е).Май в самата букса се е случвало нещо нередно.Сега е елеминирана и другият фар светна нормално.Утре ще търся нова букса и ще си свързвам ангелските очи.Дано само буксата да се окаже!

Ако имаш проблеми ми пиши да помагам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемна се оказа именно тази букса и масата,която се бъркаше.Така се подаваше постоянно напрежение по късите и дългите.Купих нова и с братото монтирахме всичко.Снощи даже регулирахме фаровете,надявам се :D Сега съм решил да сложа реле,което да не изключва късите когато съм на Д.Св. и да сложа един Smart DRL ,но това от следващата заплата,че финализирах! Б;агпдаря за съдействието на свички :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемна се оказа именно тази букса и масата,която се бъркаше.Така се подаваше постоянно напрежение по късите и дългите.Купих нова и с братото монтирахме всичко.Снощи даже регулирахме фаровете,надявам се :hondarulez: Сега съм решил да сложа реле,което да не изключва късите когато съм на Д.Св. и да сложа един Smart DRL ,но това от следващата заплата,че финализирах! Б;агпдаря за съдействието на свички :rolleyes:

Сложи ѝ първо едни ксенони и после др. Добре е, че всичко е светнало както трябва! Да си ги караш със здраве!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи първо релето и после ксеноните!!!Особено, ако ксенона ти не загрява така бързо. Много лошо се получава, ако в тъмата си на дълги и ти се наложи да превключиш на къси заради разминаване с автомобил. За кратко всичко пред теб става абсолютен мрак и нито ти виждаш пътя, нито насрещния ще види треб (освен ако не си запалил дебела, дебела пура и огънчето ти не свети като морски фар). Така че... ксенон само, ако си сложил преди това реле.:) Що цитирате последното мнение? Много ли се кефите като раздуете темата така с 5 редов (излишен) цитат и набиете 1 кратък отговрор накрая?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...