Jump to content
Guest lefthanded

Prodajbata Na Honda U Nas

Recommended Posts

Guest Magnum

Има една много готина реклама, на Хонда Акорд, дето са подредени хиляди части от колата като домино, и едното събаря другото, то задвижва някакъв механизъм, който бута нещо трето и т.н.Много точно показва техническото съвършенство на Хонда, и вниманието към детайла

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jp-

Abe to v BG ne to4no ka4estvata na avtomobilite sa opredeliasi. Prosto oficialnite predstaviteli na HONDA e kraino vreme da resat mogat li naistina da se zanimavat s tova ili da se hvastat s nesto drugo. Ne vizdam osobenna razlika mezdu Honda i Toyota, :o Corolla 3-5 vrati se proizvezda v U.K ,sedan v TR, Civic sasto v U.K, a ako ne se laja i v TR ima zavod na HONDA. Taka 4e razvi vrelinekipeli za kursa dolar-iena i tn... koito uz im pre4eli na prodazbite sa gluposti.Kogato 4ovek otide v avtosalona i e resil 4e ste si kupi tozi model v tozi cviat,o4akva da mu go predlojat, a ne da mu obiasniat 4e "vnasiame samo siv metalik" :ph34r::huh: S kakvo otstapva edna Honda City na edna Kia Rio? 4e da niama takiva TAXIta?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Ами от малкото което оспях да прочета на Jp Хонда Сити отстапва по критерии цена,например.Второ Хонда нямат предсавителство в България,щото ако имаха то тогава действително нямаше да има голяма разлика в предлагането на Хонда и Тойота :huh: А и по същия критерии и отстапва Хонда пред Киа например,че има представителство.Хонда се внася не знам дали са три но със сигурност две фирми в София и Варна :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev

Klip4eto e jako, te oste ot bultraco si bjacha dyrvo az gi poznavam sobstwenizite na firmata.Mai oste karat edin star accord ot 91godina.takiva sa si al4ni.:-)))Jakia pi4 se kazva Swtelyo toi seaga ima drugi firmi i dobre4i napusna tezi skapanjazi - ta zatova sa takiva prodajbite sega.Ne zastoto e kofti markata a zastoto sa kofti horata.Tozi pi4 sega e v KIA - сами виждате разликата.Маи АДХ пак излезе прав.:-))Брат ми работи 2 години за тях - още преди 6 -7 години в сервиза на "Квант сервиз" на гърба на хими4еския. ина4е хората от сервиза са 1 номер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest civic 1.5 cx

ако ви интересува имам making на това клипче. 3 месеца само са го мислили, а за реализацията не ми се мисли. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...