Jump to content
Guest lefthanded

Prodajbata Na Honda U Nas

Recommended Posts

Guest lefthanded

za6to se prodavat malko HONDA v bg???NAVSIAKADE HORATA GI KARAT KATO LUDI :cool: NIAKOI IMA LI IDEA? TOLKOVA SMOTANI KOLI SE PRODAVAT PO 1000 NA GODINA......

Редактирано от lefthanded

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

ami spored men osnovnite faktori sa slabata populiarnost poradi slabata reklama na Honda u nas i visokite mita za wsichki iaponski avtomobili. zagledai se kolko bilborda na toyota shte vidish po Carigradskoto i kolko na Honda ( ako izobshto vidish edin ) drug faktor e i mita za "bezumno skypite iaponski chasti" i "zatowa shte si karame golfa , za koito chastite sa bez pari" . towa moje i da e taka naistian ( to i za karucatana diado mi chastite biaha evtini, doritoi sam si gi praveshe) ama koito se e kachil na golf i na civic primerno, niama kak da ne napravi razliakta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lefthanded

THANK YOU ZA OTGOVORA,AMA SI NAPRAVIH TRUDA DA PROVERIA I KONSTATIRAH,4E EDIN CIVIC STRUVA KOLKOTO EDNO PEUGEOT ILI CITROEN ILI DRUGITE TAM.....OT SU6TIA KLAS, KATO RAZLIKITE V KA4ESTVOTO I EKSTRITE SA O4EVADNI, DA NE GOVORIM ZA DALJINA NA GARANCIATA, ZNA4I ZA REKLAMATA SAM SAGLASEN, AMA ZA CENATA I KA4ESTVOTO VAPROSA SI STOI........??????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

chakai sega, moej da ne sam se izrazil dobre !-az NE smiatam ceh citroen e po kacehstwen ot Honda ! za Peugeot pyk sawsem :-)prosto ako si wnasiash tia koli ne plashtash mito a samo DDS.abe ima niakakw sluh che "iaponskite koli ne sa zanashite patishta , mnogo sa krehki". neznam ot kade idwa no sam gochuwal ne wednaj i dwaj !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

И аз съм забелязал и на мене са ми го казвали това и като го чух само дето не му се изпюх на човека в лицето(знам че не е етично).Тва е по възможност най-голямата глупост която съм чувал досега,не знам и кой каква изгода има от това :cool: Но ФАКТА че японските са НАЙ-ПРОДАВАНИТЕ коли в АМЕТИКА(СЕВЕРНА) и че всяка 5 кола в Европа е ЯПОНСКА мисля че отоговаря на голяма степен на въпроса ти.Други факти от хора който живеят и всяка година ходят до Германия,Франця и Испания-Как ви се струва CIVIC 3G под Айфеловата кула,като го видях и си умрях от кеф,ама си умрях.Също така може би броя на колите под 2000 година(от японските) са повече от тези на европейските ???Да не би всички са ги пробутали на (ще ме извинявате) ТЪПИТЕ БЪЛГАРИ КОИТО МНОГО РАЗБИРАТ ОТ КОЛИ(те си знаят кои)Кажете ми какво стана след опустошителните наводнения мисля миналото лято в централна и западна Европа,ами просто,ще ги видите по скапаните ни улици ;) А предполагам че повечето знаете че производителите на коли печелят най-много пари от..... ;) резервните части :P;);) , японските от какво печелят,защо така агресивно бих казал се развиват и атакуват по всеки един вид превозно средство японските???Ами щото Американците и Европейците знаят какво да карат,а Хонда,Нисан и Тойота,а в последно време и Мазда знаят какво,къде и как да го предлагат(уважавам всяка една японска фирма!).А примерно Ауди,фирмата която държи лиценза за вседеходите,защо чак миналата година изкараха нещо наподобяващо вседеход??? ;) Може би сам дал някакъв отговор,ако не съжелявам че ви накарах да четете мнението ми ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest deliveryman

saglasen sam s teb 4e japan koli sa nai zdravi,sashto taka sam golqm fen na Honda,samo ne se iskazvai nepodgotven za tova 4e Audi e izkaralo neshto napodobqvasto vazdexod tai kato rabotq v taz firma i leko me draznqt takiva izkazvaniq....za tvoe info razrabotkata na oka4waneto na "vazdexoda" e bila vazlozena na inzenerite na PUCH Austria(predpolagam znaesh koi vazdexodi se proizvezdat v zavoda na PUCH) koito(za inzenerite stava vapros) sa izklu4itelno dovolni ot postignatoto za dvizenieto na vazdexoda po prese4en teren,a povqrvai mi te ne sa mnogo po govoreneto...sorry za off-topica ama ne se sdarzax

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest EAGLE

Abe pi4ove suglasen sum ama aide da ne namesvame peugeot za6toto te sa v momenta nai-preuspqva6tata marka i imat nai-dobro suotno6enie cena/ka4estvo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lefthanded

AKO CENATA E EDNAKVA S PEUGEOT, GARANCIATA NA HONDA E 3 GODINI NA PEUGEOT 1 ,NA HONDA E NA VSI4KO, NA PEUGEOT E S PODUSLOVIA, KATO NAPRIMER HODOVA 4AST E V GARANCIA DO 30 000KM, OSTANALOTO DO EDNA GODINA, ZA GARANCIA NA KOROZIATA DA NE GOVORIM. KOLKO E CENATA NA PEUGEOT SLED 3 GODINI OT POKUPKATA I KOLKO E NA HONDA...........TOGAVA ZA KVO GOVORIM......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest keko

predi da obijdate peugeot iskam da kaja nesto v tiahna zastita Данните показват, че най-предпочитани от българите остават френските коли, на които се падат над 36% от продажбите. Най-търсената марка за десетте месеца е Peugeot (2 698 продажби). Челната десетка подреждат последователно Citroen (1 574), Toyota (1 533), Ford (1 401), Renault (1 367), Opel (1 234), Skoda (1 168), Hyundai (611), Suzuki (591) и Lada (564), която изпревари Mercedes с 21 сключени сделки. eto i miastoto ot koeto go vzeh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lefthanded

NE OBIJDAM PEUGEOT ,KEKO BRATO NE ME RAZBIRAJ POGRE6NO, AZ SAMIA KARAM MAKAR I PO STAR CITROEN XM 2,1TDI, PROSTO SE 4UDIA ZA6TO? NAJ DOBRIA MI PRIATEL KARA HONDA ACCORD, TRIABVA DA TI KAJA 4E E UNIKALNA KOLA, BEZPROBLEMNA I KOMFORTANA....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Айде да не си викаме, а? Копчето caps lock не е лошо да го изключваш чат-пат. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Znachi, az imam pogled varhu stanovishteto CITROEN - HONDA :cool: Imam i 2-ta avtomobila. Citroen-a mi e BX 14 1988 a Prelude-a mi e 1990. Znachi prosto nqma baza za sravnenie kato komfort, purgavina, extri i t.n.Drugoto - che chastite bili skupi - Tova sa pulni bullshitZ (prostotii). Honda nikak ne e lesno chupliv avtomobil.Prosto ima potdurjani Hondi i nepotdurjani.Neznam, no moqta ne bih q zamenil za nito edna frenska kola... (tova pak vi povtarqm si e moe mnenie !!! ) I Viktor e prav - manete toq caps lock che obiknoveno se priema kato skandal ;) Vsqka kola ima svoite kachestva i nedostatuci ;) Taka che e po-dobre da gi ocenqvame i sravnqvame po nedostatuci a ne po kachestva - ko shte kajete ?:P Az specialno sled kato si kupih Honda ne bih q zamenil za kakvato i da bila druga marka osven pak Honda i to po-nov model ;))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lefthanded

Dokato rabotia se vkl. i ne poglejdam klaviat-ta no 6tom ti pre4i maham go. Bratia az se samoubejdavam maj v momenta koe kakvo e i zatova 6te dam moeto mnenie po vaprosa. Spored men HONDA e iaka marka.Mai4e iskam da si smeniam kolata i se samonavivam ta re6ih da vidia i va6eto mnenie daje se radvam 4e stana got diskusia. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lefthanded

Prelude, ako vse o6te kara6 BX-a,moga da pomagam brat, za kakvoto i da e, bilo to hidravlika prednica,motor,ako ima6 nujda de :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

lefthanded : pomogni mi da go prodam na nqkoi za 500 leva da mahna tfa jelqzo ot pred bloka stiga samo e sedqlo tam.Nqma ko da praq 3 koli.Shot osven nego nashte imat i AUDI! 500 leva - po princip moje da si govorime po cenata :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Prelude-a mi e 1990

Greshish :cool: Prelude-a ti e proizweden 1988-a godina - li4no sam proveril ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Значи грешката е моя,съжелявам :cool: Патента на Ауди е за задвижването 4х4 и миналата година на изложението в Детройт те излагат първия си прототип 4х4(извадки от Авто ФОРУМ БРОЙ 1)Ауди е единствения луксозен немски производител ,който все още няма класически вседеход в производствената си гама.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lefthanded

Prelude,koia godina e ,s belite miga4i ili po staria, s legnalia motor s ob6to mazane ili drugia i v dvijenie li e?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho
Отговорено (Редактирано)

s jultite migachi, legnaliq motor i e v dvijenie ako se nameri nqkoi da mu montira startera (koito e sled remont).Inache Hidrawlikata e v otlichno sustoqnie - za 12 secundi kakto ne e karan ot 2 meseca se izpravq.Pada za okolo 2 dni napulno inache purvo kliopva zadnicata za okolo den.Nova tapiceria, kasetofonche, hubav akomulator i t.n. Ako dadesh oshte 150 leva vurhu 500-te nqma da svalqm i gazovata uredba :)Ama pak moje da se govori po cenata tai che - misli i kaji :cool:)))p.s. a a da i e s obshto mazane.Tui zabravih da kaja.Ima malko za remont po lamarinite.Abe ako te interesuva - sh ti pusna na p.m. GSM-a mi da se obadish i da se razberem ako iskash da doidesh i da go vidish - samo kaji ako predstavlqva interes

Редактирано от prelude-BA4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lefthanded

NE, NE ZA MEN,AZ ZA DA TI POMOGNA DA GO PRODADE6, AMA E MNOGO STAR MODEL, SORRY BRATO AMA 6A GO DAVA6 NIAKADE ZA 4ASTI, RAZBIRAM TE 4E SI GO HARESVA6 V TOVA SASTOIANIE AMA TOZI MODEL S JULTITE MIGA4I.... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lefthanded

Zabihme temata spored men.Hora, vodia spor s edni moi drugar4eta vsiaka sedmica na edna sbirka i prodaljavam da needvam va6ite mnenia...Za6to kolite HONDA se prodavat po-malko ot Peugeot naprimer? Edin na trima smeHONDA- Peugeot. POMOGNETE... :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Имахме пежо 205ГТИ. Мотора добър, но всяка година вървяха межу 500 и 1000лв само за окачването!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lefthanded

Blagodaria ti za vnimanieto PARADOX, no poneje pri starite ima subektivni faktori, tursia podkrepa pri sravnenieto im kato novi... :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

predi da obijdate peugeot iskam da kaja nesto v tiahna zastita Данните показват, че най-предпочитани от българите остават френските коли, на които се падат над 36% от продажбите. Най-търсената марка за десетте месеца е Peugeot (2 698 продажби). Челната десетка подреждат последователно Citroen (1 574), Toyota (1 533), Ford (1 401), Renault (1 367), Opel (1 234), Skoda (1 168), Hyundai (611), Suzuki (591) и Lada (564), която изпревари Mercedes с 21 сключени сделки. <a href='http://java script: document.search.act.value=2;document.search.f1.value='';document.search.f2.value='334_1';document.search.submit()' target='_blank'>eto i miastoto ot koeto go vzeh</a>

Aко позволиш да използвам твоите данни и логика - следва че Лада е по-добра от Мерцедес.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie
Отговорено (Редактирано)

saglasen sam s teb 4e japan koli sa nai zdravi,sashto taka sam golqm fen na Honda,samo ne se iskazvai nepodgotven za tova 4e Audi e izkaralo neshto napodobqvasto vazdexod tai kato rabotq v taz firma i leko me draznqt takiva izkazvaniq....za tvoe info razrabotkata na oka4waneto na "vazdexoda" e bila vazlozena na inzenerite na PUCH Austria(predpolagam znaesh koi vazdexodi se proizvezdat v zavoda na PUCH) koito(za inzenerite stava vapros) sa izklu4itelno dovolni ot postignatoto za dvizenieto na vazdexoda po prese4en teren,a povqrvai mi te ne sa mnogo po govoreneto...sorry za off-topica ama ne se sdarzax

Да не говориш за Фиат Панда 4Х4 ? :bg: Защото след като си много начетен може би знаеш че именно на Пух се е паднала честта и прочие дрън дрън :-))))ПП: Съгласен съм за явлението Г-класа на Мерцедес, но ти едва ли знаеш защо е така...иначе не би хвалил Пух толкова. ППП: Аз работя в италианска фирма. И сега какво - "ВИВА ФИАТ!" ли да пея ? Редактирано от jamie

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Zabihme temata spored men.Hora, vodia spor s edni moi drugar4eta vsiaka sedmica na edna sbirka i prodaljavam da needvam va6ite mnenia...Za6to kolite HONDA se prodavat po-malko ot Peugeot naprimer? Edin na trima smeHONDA- Peugeot. POMOGNETE... :bg:

По същата причина поради която всички таксита в София са Деу и Хюндай - подходяща политика на дистрибутора. Доста хора се подмамват по "безлихвения" 3-годишен лизинг. Според статистиката над половината Пежа продадени в България са лекотоварни - не е ли смешно тогава да ми твърдиш за предимствата на едно Партнер например пред Сивик ? Пежо бяха на върха с 404, 505, 605 и 205. Сега 206 е с по-лоши данни от 205 - за мен Пежо разчита вече само на външността на колите си при продажбите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

По същата причина поради която всички таксита в София са Деу и Хюндай ...Пежо бяха на върха с 404, 505, 605 и 205. Сега 206 е с по-лоши данни от 205 - за мен Пежо разчита вече само на външността на колите си при продажбите.

Хюндай Елантра не е никак лоша кола, чувам много по-добри отзиви, отколкото от Опел Вектра (в абв.бг има тема за хюндай)Иначе като чета и тази руската статия за Хонда, то май и за Нашата Любима Марка се оказва същото. Дано греша, но индустрията върви към западане, гледат все по-големи коли да правят, високи, със все повече екстри, но като качество са все по-слаби. Както се изразил и Хироюки Ито, менаджерите превземат властта от инженерите :(( VW беше последната марка, ръководена от специалист по хардуера, а не по финансите - и как дръпнаха. И сега като се смени ръководството, колко фенове на марката се изказаха, че VW се 'офранцузило'

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest deliveryman

Да не говориш за Фиат Панда 4Х4 ? :bg:

Защото след като си много начетен може би знаеш че именно на Пух се е паднала честта и прочие дрън дрън :-))))

ПП: Съгласен съм за явлението Г-класа на Мерцедес, но ти едва ли знаеш защо е така...иначе не би хвалил Пух толкова.

ППП: Аз работя в италианска фирма. И сега какво - "ВИВА ФИАТ!" ли да пея ?

parvo ne sam mnogo na4eten....vtoro kato rabotim v audi ne misli 4e sam kon s kapaci,treto predi tova sam rabotil v Mercedes i ponaznaivam neshto i za G-to i 4etvarto pandata 4x4 si e extra kola za parite koito struva

P.S. na mene li4no allroad-a nikoga ne mi e xaresval no nqkoi nesta ne moga da mu gi otre4a

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Значи тъй като Peugeot им остана само малките да ги наречем пазари на Европа,Южна Америка от много малки , ама много малки проценти е много логично да напъват и правят каквото могат за да се продават колите им в Европа изцяло.На Хонда доколкото знам :( е една от най-продаваните коли в Северна Америка и Япония разбира се,малки пазари.А как мислят твоите приятели имат ли интерес Хонда да продават целенасочено баш в България???И въпреки продажбите им в Америка Хонда имат представителен магазин в една гранично градче между Германия и Полша където за 1-2 дена ти доставят ключалка за джабка на сивик 5генереция.Другото обяснение е както каза Джими,българина се хваща веднага като чуе 3 годишен безлихвен лизинг и си вика охаааа густо на бадема купувам си кола :( А пък виш има хора които колкото да им говориш те си знаят тяхното и неискат да чуват за друго.Така че е твой избора дали да си хабиш още нервите с тези твой приятели :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Nie sme bedna darjava! Honda e sreden klas kola . Kak sreden klas chovek ot balgaria da si pozvoli da si kupi nova honda! Da ne govorim che dosta neshta sa po-skapi kato charkoliaci na honda otkolkoto na peugeot na primer! Horata se plashat i da imat vazmojnost! Samo tozi koito ne e imal honda ne haresva markata! A sega se seshtam edin tip mi razpravia za sivik 5g. 3vr. kolko bil ne stabilen i che s 160 km shtal da izleti ot patia zaradi niakvo pave, izbiagnal go i tia se zasukala! E honda e pretenciozna ot kam gumi zaradi lekata si zadnica viarno , a i koi znae na kolko hil. km e bila! To se kasa vsichko ot zad na loshi patishta! Honda kopuvana v BG za 100 000km vsichko e lesh ot zad i pochti vsichko ot pred ! Vijdal sam go!Ta pitam az sas peugeot, sas 160 km dali shtial da se zasuche? Da moje bi i e shtial da se gatne! Vapros na vijdane i fakti! Chasti i koli se vkarvat mnogo po-lesno ot evropa ot kolkoto ot japan,tva e iasno! A za starite koli, emi prodavat se hondite koite ne sa v red!Ili choveka shte minava na po-nova! Ili na drug klas! Az neznam za niakoi da si kupi, honda tia da e dobra i toi da ia prodade za da ia smeni za PEUGEOT naprimer!Vseki ima pravo na izbor kato razpolaga s pari! Az izbiram honda makar i da ne razpolagam s pari!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest StanNSX

Kratko i yasno! Za Peugoat neshtata sa yasni, samo dizain i nishto poveche!!! Palen bokluk obache mnogo dobra lizingova politika, koeto za nashata bedna darjava e vodeshto, a ne kachestvo ili jelana marka avtomobil... Za Honda Bultraco nyamam dumi, nai loshite usloviya koito dori i fen kato mene go plashat :D:(:bg: Peugeot sa na parvo myasto po procent na reklamacii pri novite avtomobili v BG :D Predpolagam che ne samo v BG... za navan nyamam info .... :( Koito iska da si kara Peugoat az shte karam avtomobil :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Situaciqta w BG e osobena ! Kkato i predi bqh kazal: Tuk se kupuwat nai-we4e koli ot FIRMI, a ne ot 4astni lica. Nai-we4e se tarsqt towarni i lekotowarni awtomobili (busowe i "bani4arki") i koli malak i sreden klas. Honda NQMAT ot parwata grupa predtsawitel, a ot wtorata....eto edin primer: da wzemem HONDA JAZZ - gradski awtomobil ot malak klas. Toazi awtomobil se predlaga samo s edin edinstwen motor - 1.4 i-DSi (1.4 SOHC 8 valves, s DWE swe6i na cilindar - 83 konq ako ne se laja) Cenata NOWA i e okolo 26 000lv ! Tipi4en konkurent na JAZZ e PEUGEOT 206 ! Kajete mi - kolko struwa edno takowa PEUGEOT-4e ? No s po-slabite motori, za6oto 206 se predlaga s dosta bogata gama motori, nqkoi ot koito sa si baq mo6tni i oskapqwat dosta kolata. Kolko struwa 206-ca s nai-slabite motori, bez ekstri (ob6o wzeto - firmite takwia koli wzimat - BAZOVO izpalnenie, koeto e wazmojno nai-ewtino). Neznam kakwa cena e, no za bazov model se samnqwam da struwa NAD 20 000lv ;) Neka nqkoi proweri, da ne goworim naizust. Taka - Hondata e po-skapa ot PEUGEOT-a. Towa e normalno, ne e tipi4no BG fenomen - HONDA kato cqlo si e skapa marka - kadeto i po sweta da poglednete, w swoq klas HONDATA si e po-skapa ot swoite konkurenti (goworq za SREDNIQ KLAS). No towa 4e HONDATA e po-skapa, ne e osobeno golqm problem. Po-golemite pre4ki: NE dotam dobri lizingowi uslowiq (a powe4eto, ako ne i wsi4ki nowi koli se wzimat imenno na razsro4eno pla6ane; malko se tezi koito gi pla6at "ke6" na momenta) i LO6A serwizna baza :(ETO Tova sa lizingowite uslowiq na JAZZ, izwadeni ot site-a na BULTRACO. Ne 4e sa lo6i, no pri polojenie 4e PEUGEOT predlagat po-dobri lizingowi uslowiq.... :( Towa opredeleno e polojitelno strana (za nqkoi, koito naprimer NEgledat markata). Drugoto e - serwiznata baza. Towa e edno izklu4itelno wajno ne6o koeto se gleda ot tezi golemi firmi koito kupuwat nowi koli - za6oto 4ujda kola znaem kak se kara ;) a i po na4alo - kolata NE E we4na. Trqbwa da se poddarja i t.n. Zatowa S taga kazwam 4e HONDA imat LO6A serwizna baza. W Sofiq e UBI-Ko namira6 se w GORUBLQNE. Tozi serwiz daje NE E izcqlo obwarzan s BULTRACO ! 4uwal sam (no zatowa NE SAM napalno siguren) 4e BULTRTACO imat DRUG, izcqlo tehen si serwiz, no....dali towa e taka - da kaje nqkoi po-dobre zapoznat. T.e. kakwo stawa - goworim za EDIN EDINSTWEN (weroqtno DWA) serwiza w SOFIQ ! Ami w drugite gradowe w stranata ?! Ima edin waw VARNA i edin w BURGAS (na St. Apostolow) - ta, kakwo prawim ?! Ako pak spomenem faktorat REKLAMA....stawa o6e po-zadalbo4eno :D Waob6e - mnoogo faktori NE SA nalice, koito bi trqbwalo da "zaribqt" ;) edin potencialen klient za da izbere HONDA ! Bukwalno kazano, NOWA HONDA ot Bultraco se kupuwa ot hora FENOWE na markata !!! Hora koito imat pari i za tqh lizingat, lo6ata serwiza baza NE SA pre4ka ! Te sa LUDI na tema HONDA i za drugo NE iskat da 4uqt ! Ako 6te PEUGEOT ili koqto i da e druga EWRO marka da e na poloiwnata cena na ekwiwalentniq HONDOWO model - te pak biha izbrali HONDA Towa e :P:bg: Za dobro ili lo6o - towa e polojenieto.I wapreki towa - naposledak zabelqzwam wse powe4e NOWI HONDI iz pati6ata :D Nai-we4e nowiq ACCORD :P , STREAM (za6oto e 7 mesten, a nie se se6ame kakwo zna4i towa ;):D:P ) i CR-V. Wse powe4e hora razbirat za ka4estwata na HONDA. No wse o6e sa twarde malko tezi t.nar FENOWE na markata HONDA :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lefthanded

Bratia, blagodaria, 4e razteglihte temata, pak i za podkrepata,6toto gi sravniavah i kato cena i kato ekstri, novite de, HONDA i PEUGEOT,NIAMA koi znae kakva razlika,samo deto tia bezlihveni lizingi svaliat cenata i suotvetno mese4nata vnoska na Peugeot, ami jivota na kolata, ami garanciata na HONDA - 3g.ili 100000km -na vsi4ko, garanciata na Peugeot e s poduslovia tolkova na hodovata 4ast, tolkova na dvg i skorostnata kutia, 6toto kazvat pati6tata sa ni lo6i, 4e Hondite da ne bi da letiat :bg: Dali puk kato se uveli4i pokupatelnata sposobnost, ili kato se pootvori kreditnata sistema, niama da se oburnat ne6tata?? :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

хехе,ми лесно ще разбереш - виж в щатите,където имат всичко това,колко е известна хонда и с какъв авторитет е, а за пижо едва ли някой е чувал изобщо,доколко знам и представителство нямат май там :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest EAGLE

Абе тия американци 4е са прости аз какво да ги направа.Според мен ако иска6 бърза кола си взимаш Хонда и се кефиш.Ако искаш евтина,която и е готина и вози хубаво си взимаш Пежо-аз така ги виждам нещата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

Пежо са се пробвали в америца но са изжан бизнеса там щото "колите" им се распадат след парвата година

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

A Буги като каза разпадане и се сетих още нещо.Значи европейци и предполагам американци карат колите си като ненормалници,НЕНОРМАЛНИЦИ.Тоест с кубатура 1.4 до 90 коня си карат колите на 180 по магистралите и ги боли гъза какво ще става с тях.Затова европейските марки всяка година гледат да вадят нови модели щото как мислите народната кола на немците с десинхронизирани бутала,климатик,5 души , багаж и мижавите 90 коня на кубатура 1.8 се движи може би 400 500 км със средна скорост 160 140 км и се наложи да поспрем щото просто колата загря.Тва са нечовешки условия,та Буги правилно вика,те се скапват.А в България,едно че карат на гъз,друго че гледат повече от 120 да не вдигат за да им излезне тънко ,после що се купували.Сами знаем че в България колите се карат докато се скапат и докато могат.Защо Пежо ли??? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

ае до голяма степен рекламата спува продажбите .. просто няма рекламе е сега преди 30 мин гледах по Бтв реклама на Toyota .. Карат си те Королата и гледат неква мацка в далечината маха с раце и до нея една Корола(се едно е развалена) и тоя трагва да спира и в последния момент дава гас .. този които се возеше го пита кво правиш и шофиора вика .. ти чувал ли си Корола да закъса .. и от там почнаха бла бла бла да хвалят модела .. аз на Хонда реклама несам виждал по телевизията .. камоли толкова добре разработена ! аа и другото българина не знае каде се намира .. преди 2 дена распрях на бащами да приготвя парите за Хондата че идва време да зимам .. и тои расправя "стига с тая хонда .. и vw и opel са много хубави коли .. на японските частите са им супер скупи" това го расправя секи 2ри българин .. бес коментар просто

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Абе всичко добре добре.Хондите са си екстра коли,ние си ги караме и им се кефим :DА тези които не ги карат се чудят как да не им се развали тяхната и гледат да я пазят до такава степен че и спират да я карат понякога,нали? Ние ги режим на каквато и да е скорост и по каквито да е начини и си умираме от кеф заедно с тях и някой като ни подиша прахта и си вика Бах маму и колата.Ми аз тогава викам,ай да ни дишате прахта,а ние ще си караме Хондите,ще плащаме " милиони " за части като се наложи и ще ви се чудим що карате vw и опели :unsure::ph34r::puke: Абе мисълта ми е че така е по-хубаво.По-малко конкуренция на пътя и повечко густо за нас.Ай ми са бягат,да си карат там колите и да не ме занимават кой кво казал и кой кво не разбрал.Ние ще си караме ХОНДИТЕ И ЩЕ ГИ МАЧКАМЕЕЕ :stupid::sick::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest StanNSX

Ние ще си караме ХОНДИТЕ И ЩЕ ГИ МАЧКАМЕЕЕ  :stupid:  :unsure:  :ph34r:

Много си прав, само така... Ако чакате вички Българи да се събудят, няма да стане :puke: Да си карат изгнилите и отвратително грозни опели,vw и т.н. и да не ни се пречкат (засичат) по пътищата :D:sick::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...