Jump to content
kras3n

Футболен отбор на форума - Варна

Recommended Posts

И още един можеше да вкараш,ако се беше напънал :lol::thumbs1::lol: :lol:

Редактирано от Венцо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита победа ;) Митак (атома) дай линк за снимките да ги дръпна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снбимки Tomorow че съм на градус дца не объркам нещо :);):);):drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :bg: :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След брилятната победа за началото на сезона на отбора на ХОНДА над отбора на Форд с резултат 7-3 и Националите на БЪЛГАРИЯ последваха примера на момчетата от Варна с японските коли и едната сбъркана французойка :drunk: ЧЕСТИТО БЪЛГАРИ :drunk: Сега по същество ... Мачът за хонда започнаха следните Играчи :) На врата : Брата на ObiChLiFk0 и напред съответно ZERO© BOSS`HOGG , ObiChLiFk0 , WhiTe`DeViL и Комшията на ObiChLiFk0.Срещатата започна добре за нашият отбор като след добър начален натиск вече водехме с 2-0 като сътоветно голмайсторите бяха комшията на ObiChLiFk0 и WhiTe`DeViL.След това обаче последва отпускане в редиците на японските фенове ,които допуснаха изравняване в резултата 2-2 ... В последствие само брилянтните изяви на вратаря - Брата на ObiChLiFk0 запазиха врата ни "суха" (което немоеже да се каже за колите ни в момента. Б.А) Последва импулс в играта на хондаджиите които пропиляха куп чисти възможности като прехварлящ удар на ObiChLiFk0 беше избит от голлинията а малко преди това самият той беше блокирал удар на играч на форд точно на голлинията.Закономерно дойде и третият гол за Хонда дело отново на Комшията на ObiChLiFk0 . Малко след това се стигна и до четвърти гол този път дело на самият ObiChLiFk0 .Последва нов натиск на Хонда а отбора на форд беше безидеен въпреки че на няколко пъти остана с двама или трима играчи сами срещу блестящият в този мач резервен вратар на отбора Брата на ObiChLiFk0. Така дойде момента отното на Комшията на ObiChLiFk0 който се подигра на два пъти с противниковият вратар и вкара топката елегантно с прехвърлящ удар за 5-2. Не след дълго се стигна и до шести гол за отбора на хонда този път дело на капитана ZERO,а още малко след това и до седми . Негов реализатор беше звездата на отбора BOSS`HOGG въпреки че самият той не бе в оптимална форма! Въпреки този резултат Хонда не допуснаха отпускане в редиците си като пропуснаха куп чисти възможности да покачат резултата . Така се стигна до една контра атака на Форд които намалиха резултата на 7-3. В самият край на мача WhiTe`DeViL уцели напречната греда със страхотен удар от разстояние. С няколко греди се отличи и Комшията на ObiChLiFk0 , още една греда в актива добави ZERO ;)Ето и оценките за представянето на играчите на хонда:1. Брата на ObiChLiFk0 - Брилянтен на вратата спаси всичко което можеше да бъде спасено ,че и някои които на пръв поглед неможеха - Оценка: 92.Комшията на ObiChLiFk0 - Чудесна игра в нападение . Отлична борба за високите топки и 3-те гола са достатъчно красноречиви. Единственото към което можем да имаме претенции към него е на момент доста индивидулната и бавна игра - Оценка: 83. ObiChLiFk0 - Въпреки няколкото си добри намеси в защита и изчистената от голлинията топка и голът си може да се каже че беше доста безличен в този 1-ви мач за сеозна - Оценка - 74. ZERO© - Капитанът показа защо е капитан ! Отне доста топки в защита участваше дейно в организацията на атаката и дори отбеляза гол - Оценка: 85. BOSS`HOGG - Въпреки че не беше в оптимално ниво на формата и на издръжливостта на моменти показа защо е считан за звездата на отбора. Участва отлично и във фаза защита. Отбеляза гол . Има още какво да се желае но като цяло отлично представяне - Оценка : 86. Започна доста активно мача . Отбеляза вторият гол за отбора ,пресече доста топки в защита. След това обаче се изгуби по терена и така до последната минута когато нацели напречната греда със страховит удар. - Оценка : 7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете кой кога е зает другата седмица, тази седмица Candy_Blue_Slab не дойде защото по това време имаше мач в залата, други бяха на работа и т.н. И дали да записваме час за събота или за неделя и сутрин ли да е, вечер ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След обстойни Медицински прегледи днес стана ясно че ObiChLiFk0 е с контузия. Установи се че има изместване не петата на десния крак :drunk: А по въпроса с часа :) най добре Неделя сутринта ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коментатора забревил си да ми напишеш ника в статията с оценките :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оппппппп има нещо такова за което се извинявам ;(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и обещаните снимки не са много но толкова :) , малко по късно ще кача някъде и RAR файла с клипа и всички снимки.пс: на клипа се вижда страхотния плонж на звездата на отбора BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
RAR fileнай долу има надпис "Save file to your PC: click here" и на там знаете :) Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това нещо ми изкара някаква грешка :D в един момент и се прецака ... неможах да го дръпна ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има място ще дойда и аз да поритам на следващото мачле, само някой трябва да ми се обади кога е това :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го обявим във Темата :D То другият път ще е добре да се събере 12 човека и да разцъкаме по между си :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ако има свободни часове, утре ще запиша да играем за неделя преди обяд :angry: Започвам списъка, защото когато и да е, аз ще съм на линия :o1 ZERO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако е в Неделя :angry: и аз съм на Линия :o 1. ZERO2. ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мен тази седмица че да си пробвам новите придобивки :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тази седмица няма да пропусна вече, миналата имаше малък проблем с навигацията :o и чаках не на място, но този път съм на линия!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще мога да кажа дали ще идвам към края на седмицата ако не е проблем , а иначе за мачовете много се кефя че пак почнахме да ритаме :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕДЕЛЯ 10:00 часа СУТРИНТА на игрищата в Младост

 

Хубаво ще е този път да се съберем 20-на минути по-рано за да загреем :blink:

 

1. ZERO

2. ObiChLiFk0

3. told0

4. WingMan

 

BOSS`HOGG - чакаме потвърждение

 

Ако може някой да се обади на Дидо с англичанката и да пише тука дали ще дойде.

 

Още 7-8 човека трябват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо ще дойде - току що му звъннах !При мен ситуацията също се уточнява, защото четвъртък ще ходя на работа на плажа и ще видя на какво дередже са останалите с прибирането. Събота целия ден ще го почивам заради мача за турнира в залата и неделя ако не сме прибрали до тогава ще трябва да бачкам ... ще пиша пак..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ще ритам, само някой да покаже каде са игрищата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в кюпа момчета и ако трябват още хора казвайте да звънкам на колеги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ZERO2. ObiChLiFk03. told04. WingMan5. Sa8o6. White`DeviL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ZERO2. ObiChLiFk03. told04. WingMan5. Sa8o6. White`DeviL7. Дидо

Редактирано от ZERO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:blink::huh:;):D Най-сетне и аз да пойграя малко,много се радвам,защото в неделя съм на работа от 16:00h,и ще мога да играя с вас.ПИШЕТЕ МЕЕЕЕЕ :D)))1. ZERO2. ObiChLiFk03. told04. WingMan5. Sa8o6. White`DeviL7. kras3n :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано успея да стана толкоз рано, ще дойда да заснема официалния отбор, тъкмо може да се опитам да потичам малко :blink: и един ден да вляза и аз в отбора, не само като фотограф. 1. ZERO2. ObiChLiFk03. told04. WingMan5. Sa8o6. White`DeviL7. kras3n8. Дидо ...atoma - фотограф

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано Боядисания Дойде :blink::huh:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ZERO2. ObiChLiFk03. told04. WingMan5. Sa8o6. White`DeviL7. kras3n8. Дидо 9. Byrzev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вкарам една вметка че търсим сериозни хора които 100 % ще дойдат ... Още повече че вече се и плаща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой е тоя Бързев ?

Един колега от офиса. Надявам се, че не е проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имате свободни места и ви трябват хора пишете ми ЛС да поритам малко с вас, а ако ви трябват и още мога да намеря :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ZERO

2. ObiChLiFk0

3. told0

4. WingMan

5. Sa8o

6. White`DeviL

7. kras3n

8. Дидо

9. Byrzev

10. TEHKO

11. BOSS`HOGG ???

12. Candy_Blue_Slab ???

 

За Момента списъка приключи :wub:

Редактирано от ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новите момчета е добре да вземат телефона на някой от тук, защото ако се случи нещо да можем да отреагираме в намирането на хора ... пресен пример е последната седмица, добре, че Боса попълнил редиците...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радо ти ще дойдеш нали :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...