Jump to content
Dulgia

Ускорение на ВТИ 160 коня 95-а

Recommended Posts

момчето сам да си каже :lol: Аз само споменах какво съм чул ...........над 200 коня е вече и 0т 0-100 за 5,5 секунди засечено с хронометър.:lol: !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчето сам да си каже ;) Аз само споменах какво съм чул ...........над 200 коня е вече и 0т 0-100 за 5,5 секунди засечено с хронометър.:P;)

100% на даркоси бившата хонда .... или може би на драгича ..Атмосверна хонда сивик 1.6 за 5.5 до 100 още няма ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчето сам да си каже ;) Аз само споменах какво съм чул ...........над 200 коня е вече и 0т 0-100 за 5,5 секунди засечено с хронометър.:P;)

100% на даркоси бившата хонда .... или може би на драгича ..Атмосверна хонда сивик 1.6 за 5.5 до 100 още няма ;)
"в българия" забрави да добавиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах за гореизброениете ...са далеч от тия показатели спорред мен.има 2-3 хонди около 6-т до 100 ;) (и са Црх ВТ) и един сивик 6 ген(В Т И )и са атмосферни другите са бавнички(все още)тоест 13-4 секудни коли. ;) ;) :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трудно ми се струва с +40к.с да смъкне 2 сек под каталожните.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако някой може да засече по видеото:

и ако излезе човека с камерата 110кг как ли ще е :P Редактирано от edikoisi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах за гореизброениете ...са далеч от тия показатели спорред мен.

 

има 2-3 хонди около 6-т до 100 ;) (и са Црх ВТ) и един сивик 6 ген(В Т И )

и са атмосферни другите са бавнички(все още)

тоест 13-4 секудни коли.

:o :o :lol: :lol:

Според теб е така, но аз лично съм имал удоволствието да се возя в "бръмбъра" на Даркоси и той определено е под 6 сек до 100. Иначе във Варна има поне още 2 хонди с подобни показатели, но всички, които се сещам са FI. За просто сравнение ще кажа, че мойта красавица със неразредено б16 даваше 7 сек до 100 с още един човек в колата, при изкачване и калпаво задкормилно устройство ( аз ).

 

п.п. edikoisi то сега ще се перчим ли :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а кво да се перча мачих се да засеча ама нещо немога...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеото е много калпаво и за точност не може да става дума, но някъде около 6, можеби по-малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://civic4g.com/content/specs.htm....тук има данни за ускорението на CRX и Сивик 4 ген. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах за гореизброениете ...са далеч от тия показатели спорред мен.

 

има 2-3 хонди около 6-т до 100 ;) (и са Црх ВТ) и един сивик 6 ген(В Т И )

и са атмосферни другите са бавнички(все още)

тоест 13-4 секудни коли.

:) :) :D:P

Според теб е така, но аз лично съм имал удоволствието да се возя в "бръмбъра" на Даркоси и той определено е под 6 сек до 100. Иначе във Варна има поне още 2 хонди с подобни показатели, но всички, които се сещам са FI. За просто сравнение ще кажа, че мойта красавица със неразредено б16 даваше 7 сек до 100 с още един човек в колата, при изкачване и калпаво задкормилно устройство ( аз ).

 

п.п. edikoisi то сега ще се перчим ли :P

 

стига е те ги вдигат тия 100 на едно място за по малко от 6 ;)

ама уви че една кола средна 14-ка не е за по малко от 6-т до 100 ;). а те са някаде там.

иначе си вървят спор няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:blink: Аз понеже съм изследвал подробно стойностите и параметрите на б16 знам че на 2-ра си прави 100 и по бързо ускорява именно на втора! Говорим че карам на 16" със или без сликове нормална вти 5-та не може да смъкне под 7 но след леко олекотяване и подобряване аспирацията на мотора резултатите са към 6.7-8 усреднено мерено в двете посоки на хоризонтален пътен участък. Колегата дългия мисля че колата ти е 150 коня заводски с допълнително тегло върху фабричното :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,и приятели този ЦРХ е 150 коня да,но не е мой.Аз съм със ВТИ-ка.И мн благодаря за многото отговори и инфо.Горе долу си направих изводи че времето което дава от 0-100 е под 7.5 но аз също съм на мнение че дига 100 на 2-ра,ако километража е верен.Иначе както казвате с ГПС вероятно е най вярно.Все пак мисля че тази кола е една от най-бързите заводски коли 1.6 в класа си.А ЕК9 тайп Р е още по-добра.хонда пауър :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...