Jump to content
K1r1L

ДРагича ме ПРЕЦАКА (мошеник ) ! ПАЗЕТЕ СЕ

Recommended Posts

продаде ми смукателен колектор за б18ц1 които нестава за тоя мотор и за никоя друга на хонда !!! (поне от тези които ги има в бг)и когато ми доиде гарнитурата и видях че нито една шпилка непасва и му го казах тои каза не ме интерисува и аз му казах какво да го правя ... и тои ми отговори да си го закача на стената !!!!КОИТО КУПУВА ОТ ТОЯ човек 1-то да му гледа фалшивите стоки. и после да взима защото е голям педал :rolleyes::):D :D :) НАБУТАХ СЕ С НАД 300 лв.ДА знаете да не правите такива грешки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

K1r1L, нещо си объркал човека :angry::angry:

Аз още го чакам да ми даде цени на едни работи дето си търся :angry: Aма явно само спами темите на хората дето искат да си намерят части на прилични цени.

 

 

п.п. Ти ще си първия човек с такава екстра на стената :angry: (знам че не е смешно, даже никак).

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгоряла мишко,чрез 3-ти човек изкаш да купиш нещо от мене което не съм обявявал никъде че продавам.Видял си снимки на колектора които постнах в тема на колега.Купуваш китайски колектор на твоя воля без даже да се свържеш с мене преди сделката.След поредните тежки думи шанса ти за компенсация е 000000000000000000

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

K1r1L, нещо си объркал човека :angry::angry:

Аз още го чакам да ми даде цени на едни работи дето си търся :angry: Aма явно само спами темите на хората дето искат да си намерят части на прилични цени.

 

 

п.п. Ти ще си първия човек с такава екстра на стената :angry: (знам че не е смешно, даже никак).

не сам първия няма сам и последния.

един му грумна мотора.. преди няколмо месеца за 4000 + лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз знам за един друг случай за скапан двигател, добре че колегата го е видял на време. (имена няма да споменавам)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои каза че старите кучета не пишели вече във форума -> пишат и то ЯКО.Това маи е загрявка за националната...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колектора е за Б18 но те шпилките там са различни и това се знае.

 

отгора за водата при Б16 е квадратен а при интегра кръг. Ето една референция:

 

 

Б16

Публикувано изображение

 

 

Б18

Публикувано изображение

 

 

малко е неуместно да обиждаш колегите преди да си прочел

Редактирано от darcosi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятам за редно, преди да се пуска тема с директна обида - "ПЕДАЛ", да се разберете помежду си!Вече чух версията и на двама ви - кой чул, кой не разбрал, кой не питал???Трябва ли всички да четем обиди и и нападки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колектора е за Б18 но те схпилките там за различни и това се знае.

 

отгора за водата при Б16 е квадратен а при интегра кръг. Ето една референция:

 

 

Б16

Публикувано изображение

 

 

Б18

Публикувано изображение

 

 

малко е неуместно да обиждаш колегите преди да си прочел

аз имам б16-ка б18.ка и д16-ка.

.. на нито една гарнитура нестава

за прелуд нестава тои е с по дулаг фланец..

за това че незнам за каква марка кола е това нещо.

 

освен да пусна и скаип лога от снощи и да

се покефим а?

 

може би съм си купил кич за стената наистина.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на Б18 има два вида фланци но незнам кои фланци са ендкакви с тези на другите Б серии

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

почти съм 99% сигурен че е за б18акоито няма общо с б16 и б18ц.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да може и за Б18А или Б18Б да е :angry:Но не е коректно да се обиждате колегата е разбран и щяхте да измислите нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както споменах вече има скаип лог което води до извод че вече сме го обсъдили и сме стигнали до извод че трябва да си го закача някаде за недоразбралите ще има пояснения. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега K1r1L напълно те разбирам и подкрепям.Мен ме прецакаха със скапано делко !!! Няма да споменавам имена,те си знаят кои са.Наложи се да си взимам друго от колегата Стамен (всички го знаят) за 170 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехаааааааа,хайде още някой да се изсере кой кого не харесвал,аз като приятел на Драго пък да кажа,че Кирил сам си е виновен,даже нямаше очи да се обади за колектора,а караше 3-ти човек да го направи,защото както той е споменал че Затова не харесвали Драго като човек,аз мога да кажа същото за Кирил,по постовете и компетентните мнения които е пускал,също мога да припомня една темичка с продажба на чипове а???Така е когато измушкат "МОШЕННИКА"много боли!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам че се намесвам, но Драго е продавал и на мен доста неща, включително цяла кола, мотор и какво ли не и до сега не съм имал проблем с нищо. Дори и да има някаква спънка Драго е винаги готов да окаже съдействие, но никой човек със самоуважение не би приел да помогне при условие, че бъде така рязко нападан. За колегата създал темата - опитай с по-мек тон и тогава ще видиш как нещата стават по-лесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е редно да се пускат такива теми !Ако има няква лична вражда или неприязън ,моля не заблуждавайте другите по този начин!До сега от Драго съм купувал много неща и не съм имал проблеми,дори и съм връщал неща,които не са ми влизали в употреба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама Кирил защо няма очи,да се обади на Драго???Хайде да каже :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен Драго не е мошенник.Много силно изказване колега Кирил.И не това е на4ина да решите проблемите си. :angry: Безгрешни хора НЯМА.Извинявам се за спама.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе заебете кой кого харесвал и обратно.Предистория:В тема на колега за смукател на Б18Ц4,постнах 2 снимки на колектор з акойто имах планове да слагам.Колектора беше чисто нов изпратен ми с Турбо кит за Акура /Интегра GSR.Колектора е китайче.По мои си причини реших да не се забатачвам временно около смукатела и споделих с 3-то лице в скайпа,че ако някой го купи ще си взема нещо по полезно.Какво прави Кирчо вместо да се свърже с мене послзва въпросният 3-ти за посредник...( до момента аз така и не знам за кого иде ре4) офертата е дали ще го дам за 300 лв.Аз се навивам и уточняваме 4е колектора е китай4е на XS Power.Дават ми адрес и Имена и го пра6там.7-8 или 10 дена по късно не ги знам колко точно са в, Скайпа ми се логва Кирето и почва да ми говори как съм му продал не6то което не станало на неговата кола(ако изка да си пуска логовете).Силни думи и снощи....Извиняваш ми се тук в темата,пускаш снимки на колектора в сегашното състояние ,ако е непокътнат както съм го пратил си получаваш 300 лв.Ако по колектора има видими корекции пак получаваш обезщетение.WINX от мен ли си купил неработещо делко...отговора е НЕ,важно е да го уточниме.Това ще го направя за да не ми пострада бизнеса който няма нищо общо с личните ми неща които продавам!Извинявам се на човека който посредничи,той го направи за добро :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен Драго не е мошенник.Много силно изказване колега Кирил.И не това е на4ина да решите проблемите си. :angry: Безгрешни хора НЯМА.Извинявам се за спама.

Изопщо не е спам братле... :angry: аз също мисля , че Драго си е на 6 пича :angry: и винаги , когато съм говорил за нещо с него и сме имали взимане даване .... ВСИЧКО Е БИЛО , КАКТО ТРЯБВА :angry: и Определено тея думи са доста силни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега K1r1L напълно те разбирам и подкрепям.Мен ме прецакаха със скапано делко !!! Няма да споменавам имена,те си знаят кои са.Наложи се да си взимам друго от колегата Стамен (всички го знаят) за 170 лв.

Можеш да споменеш за да може да ти се отговори , като имаш претенции към някой ОБАДИ му се и се разберете , а не да си пишем глупости тука из форума и да има нападки и темкиси подобни и хората който не знаят за какво става въпрос да се наплашват и други такива. За другите който се чудят за кого става дума , става дума за човек който не влиза в форума и имаше МПФИ суап който бях пуснал за продан вместо него и след като колегата "WINX" се свърза с него се разбраха да го вземе , явно на колегата му идвали повечко паричките който му искат в софия да му го направят суапа и така дойде в Шумен ние да му го туриме срещу естесвено по малка сума която му изнасяше , аз бях единия който му го монтирва и колегата от който го купува беше другия .За МПФИ суапа докато беше под мой надзор мога да дам 100% гаранция че беше в ред(туй като аз му го слагах и на неговата кола и нямаше проблеми).................. и така историята продължава до тоя момент в който виждам поста на колегата "WINX" . КОЛЕГА НЕ НАПАДАЙ МЕН , ако си взел суапа от мен ОК ама НЕ СИ !!!! Имаш претенции към друг човек , свържи се с него , имаш му и телефона и всичко нужно за да се свържеш с него , дето се вика и на мене да се беше обадил щях да ви свържа и да се разберете!!! Относно спора или враждата или как да го нарека между Драго и Киро , Вземам страната на Драго , Няколко неща съм взел от него и едно нямаше грешка(ДАЖЕ И ДВИГАТЕЛЯ , пиша го с големи букви да наблегна на него , защото нещо много го нападате за тях , да спомена че двигателя който ми продаде даже не съм го обслужвал , вече няколко месеца и след отварянето му днес беше установено че НЯМА НИЩО ЗА СМЯНА) . Относно киро , Кире не знам кви са ви схемите с драго , ама мога ти гарантирам че ако беше звъннал и казал като човек " абе драго така и така" еми сега тая тема нямаше да я има и сигурно щесе да си с парички в джоба или с всмукател на колата ........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя колектор верно е много странен. С малко фрезистка работа ше го фитна на B серия мотор де що има... :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега K1r1L напълно те разбирам и подкрепям.Мен ме прецакаха със скапано делко !!! Няма да споменавам имена,те си знаят кои са.Наложи се да си взимам друго от колегата Стамен (всички го знаят) за 170 лв.

Можеш да споменеш за да може да ти се отговори , като имаш претенции към някой ОБАДИ му се и се разберете , а не да си пишем глупости тука из форума и да има нападки и темкиси подобни и хората който не знаят за какво става въпрос да се наплашват и други такива. За другите който се чудят за кого става дума , става дума за човек който не влиза в форума и имаше МПФИ суап който бях пуснал за продан вместо него и след като колегата "WINX" се свърза с него се разбраха да го вземе , явно на колегата му идвали повечко паричките който му искат в софия да му го направят суапа и така дойде в Шумен ние да му го туриме срещу естесвено по малка сума която му изнасяше , аз бях единия който му го монтирва и колегата от който го купува беше другия .За МПФИ суапа докато беше под мой надзор мога да дам 100% гаранция че беше в ред(туй като аз му го слагах и на неговата кола и нямаше проблеми).................. и така историята продължава до тоя момент в който виждам поста на колегата "WINX" . КОЛЕГА НЕ НАПАДАЙ МЕН , ако си взел суапа от мен ОК ама НЕ СИ !!!! Имаш претенции към друг човек , свържи се с него , имаш му и телефона и всичко нужно за да се свържеш с него , дето се вика и на мене да се беше обадил щях да ви свържа и да се разберете!!! Относно спора или враждата или как да го нарека между Драго и Киро , Вземам страната на Драго , Няколко неща съм взел от него и едно нямаше грешка(ДАЖЕ И ДВИГАТЕЛЯ , пиша го с големи букви да наблегна на него , защото нещо много го нападате за тях , да спомена че двигателя който ми продаде даже не съм го обслужвал , вече няколко месеца и след отварянето му днес беше установено че НЯМА НИЩО ЗА СМЯНА) . Относно киро , Кире не знам кви са ви схемите с драго , ама мога ти гарантирам че ако беше звъннал и казал като човек " абе драго така и така" еми сега тая тема нямаше да я има и сигурно щесе да си с парички в джоба или с всмукател на колата ........
Обадих се и ти казах че продължава да ми дава грешката!А ти какво му каза ще звънна на Пламен да ти се обади,но до ден днешен не ми се е обадил.Защо ли?Незнам какъв човек трябва да си и да се прибирам 360 км. със 3200 оборота прекъсвач.Поставете се на мое място!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кире не знам кви са ви схемите с драго , ама мога ти гарантирам че ако беше звъннал и казал като човек " абе драго така и така" еми сега тая тема нямаше да я има и сигурно щесе да си с парички в джоба или с всмукател на колата ........

На същото мнение съм! Драго е мега коректен човек (от него съм пазарувал мнооооооого неща) и ще продължавам да си купувам! А другото Гефи го е казал по-горе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм си купувал от драго и съм на мнението че е супер точен. и когато съм имал нужда от помощ винаги е помагал. относно гръмналия мотор за над 4000лв драго каква вина има? отива, взима кола от англия и я докарва. от къде може да знае дали ще изкара 100 или 1000км тоя мотор? и от какво му е гръмнал? или давайте точни обяснения или не обвинявайте така хората....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има решение предложено от Драго, чакам отговор от Кирил.Драго има вариант да излезе честно и почтено от ситуацията!Ако Драго връща парите, а Кирето колектора, смятам че му дължи поне едно извинение за думата "ПЕДАЛ"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обадих се и ти казах че продължава да ми дава грешката!А ти какво му каза ще звънна на Пламен да ти се обади,но до ден днешен не ми се е обадил.Защо ли?Незнам какъв човек трябва да си и да се прибирам 360 км. със 3200 оборота прекъсвач.Поставете се на мое място!

И както съм казал така и съм направил , това че не ти се е обадил не е мой проблем , сети се , за втори път казвам не купуваш неща от мен , имаш му телефона , нищо не ти пречи да му се обадиш .... Стига флоод в темата(има лични) , явно ще има решение на проблема ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не взимам ничия страна, защото въпреки, че изчетох темата няма как да го направя. НО се радвам безкрайно, че изхода ще е положителен и съм наистина приятно изненадан, че не се стигна до "бой"/в кавички е, защото имам предвид не само физически/, а се стигна до възможност дори за решаване на проблема! Мисля, че в цялата работа това е важното да се изтъкне, че с общи усилия от /предполагам/ модераторския екип и двете страни на проблема, ще се стигне до хепи енд. Аз бих желал да чуя развръзката и да се изтъкне кой какви компромиси е направил, защото така ще се обърне темата от отрицателно в положително усещане :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шефе, това е идеята. Не да се дъвче един проблем, а да се намери неговото решение. Не сме открили топлата вода, това е ежедневието на всеки от нас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле мале ,како става тука бе хора?защо така се карате. и от двамата съм видял само добро. колега КИРИЛ ти много ми помогна скоро макар и чрез трети човек и аз съм мног благодарен ,но не е това начина според мене. Драго е много отзивчив и толерантен колега от който съм си купил колата а сега и двигател. и двете неща преди да ги платя съм ги провал и видял и съм ги купил на собствена отговорност и после съм получил помощ със възникналите в последствие проблеми (не по негова вина)въпреки че не беше длъжен , за което също съм много благодарен. не е редно да се говори така за човек който се ползва със всеобщо доверие. чуйте се и се разберете. дори да те е "прецакал" съм сигурен че не е било нарочно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм един от първите клиенти на Драгича - купих си едни стопчета за сивика и още си ги ползвам и не се чувствам прецакан до сегамисля, че е редно да се приключи въпроса с извинение от единия и връщане на паричките от другия... и КРАЙ на проблема !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снощи му се вклучих и му обясних наи човешки че не става на никаква хонда тои си знае неговото ...zdr[1/17/2009 7:00:42 AM] dragostin says: zdr[1/17/2009 7:01:01 AM] BONESAW-BREAKER says: ti si dragi4a nali[1/17/2009 7:01:17 AM] dragostin says: da kazvai[1/17/2009 7:01:32 AM] dragostin says: ti koi si[1/17/2009 7:01:38 AM] BONESAW-BREAKER says: kiril[1/17/2009 7:01:42 AM] BONESAW-BREAKER says: ot honda foruma[1/17/2009 7:01:43 AM] BONESAW-BREAKER says: ...[1/17/2009 7:01:48 AM] BONESAW-BREAKER says: tyka minalata sedmica[1/17/2009 7:01:48 AM] dragostin says: aham[1/17/2009 7:01:50 AM] BONESAW-BREAKER says: bratm i[1/17/2009 7:01:54 AM] BONESAW-BREAKER says: si kupi edin smukatel ot tebe[1/17/2009 7:02:00 AM] BONESAW-BREAKER says: za b18c GSR[1/17/2009 7:02:00 AM] dragostin says: aham[1/17/2009 7:02:06 AM] BONESAW-BREAKER says: oba4e toq smukatel[1/17/2009 7:02:09 AM] BONESAW-BREAKER says: daje ne e za honda[1/17/2009 7:02:15 AM] BONESAW-BREAKER says: 6tot ne pasva na nikakva glava[1/17/2009 7:02:30 AM] BONESAW-BREAKER says: nito na b16 nito na b18[1/17/2009 7:02:32 AM] BONESAW-BREAKER says: nito na d16.[1/17/2009 7:02:33 AM] BONESAW-BREAKER says: ni6to[1/17/2009 7:02:34 AM] dragostin says: prataen mi e v kit z aGSR[1/17/2009 7:02:52 AM] BONESAW-BREAKER says: e ama ne e za honda daje[1/17/2009 7:02:57 AM] BONESAW-BREAKER says: ako moje go sloji6 na nqkoi honda hubu[1/17/2009 7:02:59 AM] BONESAW-BREAKER says: ...[1/17/2009 7:03:02 AM] BONESAW-BREAKER says: nz za kva kola e tyi[1/17/2009 7:03:04 AM] BONESAW-BREAKER says: i zap relud nestava[1/17/2009 7:03:10 AM] BONESAW-BREAKER says: 6tot flaneca na preluda e po dulag[1/17/2009 7:03:17 AM] BONESAW-BREAKER says: nito edna 6pilka ne pasva[1/17/2009 7:03:19 AM] dragostin says: Beh do dal na ! net z aprobi i posle si goi vzeh[1/17/2009 7:03:21 AM] BONESAW-BREAKER says: nito dupkata za vodata[1/17/2009 7:03:39 AM] BONESAW-BREAKER says: i kvo ti kaza 1net za nego[1/17/2009 7:03:42 AM] BONESAW-BREAKER says: na kva glava go sloji[1/17/2009 7:03:51 AM] dragostin says: mislel d asi go prepravq za B16[1/17/2009 7:03:51 AM] BONESAW-BREAKER says: da ne ti e dal nekuv drug[1/17/2009 7:03:58 AM] dragostin says: no si go vzeh[1/17/2009 7:04:01 AM] BONESAW-BREAKER says: az imam 3-ri glavi[1/17/2009 7:04:06 AM] BONESAW-BREAKER says: i na nito edna nestava[1/17/2009 7:04:09 AM] BONESAW-BREAKER says: na b18[1/17/2009 7:04:10 AM] BONESAW-BREAKER says: na b16[1/17/2009 7:04:14 AM] BONESAW-BREAKER says: i na d16[1/17/2009 7:04:44 AM] dragostin says: az li4no sym go probwal n aB16 samo[1/17/2009 7:05:05 AM] BONESAW-BREAKER says: i[1/17/2009 7:05:07 AM] BONESAW-BREAKER says: injektorit[1/17/2009 7:05:08 AM] BONESAW-BREAKER says: er ne vlizat[1/17/2009 7:05:10 AM] dragostin says: no ne idvat dupkite n a6pilkit e2 broq mislq[1/17/2009 7:05:12 AM] BONESAW-BREAKER says: trq6e da se 6laifa[1/17/2009 7:05:22 AM] BONESAW-BREAKER says: ne idva[1/17/2009 7:05:25 AM] BONESAW-BREAKER says: i dupkata za vodata[1/17/2009 7:05:31 AM] BONESAW-BREAKER says: na b16 e kvadratan a[1/17/2009 7:05:33 AM] BONESAW-BREAKER says: i na drugo mqsto[1/17/2009 7:05:38 AM] BONESAW-BREAKER says: ponagore[1/17/2009 7:05:38 AM] dragostin says: 6e trqbva da si go prepravqte[1/17/2009 7:05:44 AM] BONESAW-BREAKER says: A taka li.[1/17/2009 7:05:51 AM] dragostin says: da[1/17/2009 7:06:09 AM] BONESAW-BREAKER says: toi 6te mi izleze kolkoto edin edel brok[1/17/2009 7:06:10 AM] BONESAW-BREAKER says: ........[1/17/2009 7:06:15 AM] BONESAW-BREAKER says: ako go prepravqme[1/17/2009 7:07:16 AM] dragostin says: kakvo o4akva6 da ti kaja... (think)[1/17/2009 7:07:46 AM] BONESAW-BREAKER says: 4e prodava6 ne6to[1/17/2009 7:07:47 AM] BONESAW-BREAKER says: koeto[1/17/2009 7:07:50 AM] BONESAW-BREAKER says: daje neznae6 za kva kola e[1/17/2009 7:08:07 AM] BONESAW-BREAKER says: i qvno nikoi neznae[1/17/2009 7:08:13 AM] BONESAW-BREAKER says: na kakva bi stanalo[1/17/2009 7:08:24 AM] dragostin says: uou[1/17/2009 7:09:00 AM] BONESAW-BREAKER says: tova kakvo trqbva6e da zna4i ?![1/17/2009 7:09:08 AM] dragostin says: po moi spomeni me pitaha dali go prodavam za opredelen acena[1/17/2009 7:09:19 AM] dragostin says: 3 ti 4ovek[1/17/2009 7:09:28 AM] BONESAW-BREAKER says: em da[1/17/2009 7:09:33 AM] BONESAW-BREAKER says: za b18c1[1/17/2009 7:09:38 AM] BONESAW-BREAKER says: toi ne e za men[1/17/2009 7:09:39 AM] dragostin says: postavq6 vaprosa mnogo na tersene[1/17/2009 7:09:39 AM] BONESAW-BREAKER says: za brat mi[1/17/2009 7:09:51 AM] BONESAW-BREAKER says: i kvo sta dnes otivame da slagame[1/17/2009 7:09:54 AM] dragostin says: be za mene nma zna4enie koi e kupuva4a[1/17/2009 7:09:55 AM] BONESAW-BREAKER says: 6toto nqmahme garnitura dokato doide[1/17/2009 7:09:57 AM] BONESAW-BREAKER says: sedmica[1/17/2009 7:10:04 AM] BONESAW-BREAKER says: i[1/17/2009 7:10:05 AM] dragostin says: nito si se svutzal s mene nito ni6to[1/17/2009 7:10:06 AM] BONESAW-BREAKER says: kvo stava[1/17/2009 7:10:16 AM] BONESAW-BREAKER says: 4akai sq[1/17/2009 7:10:20 AM] BONESAW-BREAKER says: ti prodava6 ne6to[1/17/2009 7:10:28 AM] BONESAW-BREAKER says: koeto se o4akva 4e trqbva da stane[1/17/2009 7:11:09 AM] BONESAW-BREAKER says: a TO DAJE dori ne e za honda[1/17/2009 7:11:11 AM] BONESAW-BREAKER says: .......[1/17/2009 7:11:18 AM] BONESAW-BREAKER says: ili e za nkqkakuv model deto nikoi ne go znae[1/17/2009 7:11:33 AM] dragostin says: neka ti go kaja taka....proqvihte interes kum kitaiski kolektor koito si haresahte po snimka[1/17/2009 7:11:53 AM] BONESAW-BREAKER says: neka az go kaja taka[1/17/2009 7:12:05 AM] BONESAW-BREAKER says: prodava6 ne6to koeto se o4akva 4e stava za ne6to[1/17/2009 7:12:07 AM] dragostin says: ne se se6tam da sme imali ugovorka ili nekvi takiva podrobnosti[1/17/2009 7:12:11 AM] BONESAW-BREAKER says: a ne da si go zaka4a na stenata[1/17/2009 7:12:23 AM] BONESAW-BREAKER says: az razbrah drugo[1/17/2009 7:12:27 AM] BONESAW-BREAKER says: 4e e imalo ugovorka[1/17/2009 7:12:30 AM] dragostin says: kooooo[1/17/2009 7:12:32 AM] BONESAW-BREAKER says: ako stane da se vzeme ako ne da se vurne[1/17/2009 7:12:34 AM] dragostin says: ha[1/17/2009 7:12:36 AM] BONESAW-BREAKER says: ![1/17/2009 7:12:43 AM] dragostin says: s koi siimal ugovorka[1/17/2009 7:12:47 AM] BONESAW-BREAKER says: az s niko[1/17/2009 7:12:50 AM] BONESAW-BREAKER says: i mitaka s teb[1/17/2009 7:12:52 AM] BONESAW-BREAKER says: ...[1/17/2009 7:13:04 AM] dragostin says: ne sum ugovarql s nikoi ni6to[1/17/2009 7:13:30 AM] BONESAW-BREAKER says: axa zna4i 6te si kupq televizor i 6te go izpolzvam za 6kagf[1/17/2009 7:13:36 AM] BONESAW-BREAKER says: shkaf tova li se optiva6 da mi kaje6[1/17/2009 7:13:54 AM] dragostin says: ako taka zvu4i da[1/17/2009 7:14:52 AM] BONESAW-BREAKER says: qvno za tova nikoi ne te haresva[1/17/2009 7:16:16 AM] dragostin says: tv ase edno ne um go pro4el.......pi6i n akolegata Iskren Veli4kov[1/17/2009 7:16:29 AM] dragostin says: toi vze reikata koqto be6e v komplekt s kolektora[1/17/2009 7:16:41 AM] dragostin says: toi q vze z aB16[1/17/2009 7:16:50 AM] BONESAW-BREAKER says: az imam 2-e reiki[1/17/2009 7:16:54 AM] BONESAW-BREAKER says: za b16 i b18[1/17/2009 7:17:02 AM] dragostin says: ne znam dali e slojena ve4e.....a te sa nesavmestimi mislq[1/17/2009 7:17:03 AM] BONESAW-BREAKER says: azq napravih da vlzia[1/17/2009 7:17:13 AM] BONESAW-BREAKER says: suvmestimi sa da[1/17/2009 7:17:32 AM] dragostin says: druga mi e misalta[1/17/2009 7:17:38 AM] BONESAW-BREAKER says: kakva ?[1/17/2009 7:17:55 AM] dragostin says: na B16 i B18c1 reikite ne sa ednakvi[1/17/2009 7:18:07 AM] BONESAW-BREAKER says: ednata e tunka drugata ne[1/17/2009 7:18:08 AM] dragostin says: az mu dadah tazi koqto be6e v komplekta kum kolktora[1/17/2009 7:18:16 AM] BONESAW-BREAKER says: i?[1/17/2009 7:18:27 AM] dragostin says: dupkite za 6pilkit esa na razli4ni mesta[1/17/2009 7:18:32 AM] BONESAW-BREAKER says: ne[1/17/2009 7:18:33 AM] BONESAW-BREAKER says: na ednakvi sa[1/17/2009 7:18:37 AM] BONESAW-BREAKER says: na b16 i na b18[1/17/2009 7:18:46 AM] BONESAW-BREAKER says: prosto na vid sa razli4ni[1/17/2009 7:19:06 AM] dragostin says: hm[1/17/2009 7:19:28 AM] dragostin says: emi az probvah ne stana...reikata[1/17/2009 7:19:48 AM] dragostin says: stok B16 ne mi stana na mene[1/17/2009 7:19:56 AM] BONESAW-BREAKER says: em az i dvete gi imam[1/17/2009 7:20:04 AM] BONESAW-BREAKER says: i sam gi smenql tykmo 2=a pyti[1/17/2009 7:20:09 AM] BONESAW-BREAKER says: daje na 1.8 ,otor s 1.6 reika..[1/17/2009 7:20:14 AM] BONESAW-BREAKER says: e na bratm i kolata[1/17/2009 7:20:23 AM] BONESAW-BREAKER says: injektorite[1/17/2009 7:20:25 AM] BONESAW-BREAKER says: opirat[1/17/2009 7:20:26 AM] BONESAW-BREAKER says: v[1/17/2009 7:20:30 AM] BONESAW-BREAKER says: durja4ite na reikata[1/17/2009 7:20:32 AM] BONESAW-BREAKER says: s 6laifa[1/17/2009 7:20:36 AM] BONESAW-BREAKER says: gi izrqzah vleze[1/17/2009 7:20:39 AM] BONESAW-BREAKER says: tova ne e problema.[1/17/2009 7:20:41 AM] BONESAW-BREAKER says: problema e[1/17/2009 7:20:43 AM] BONESAW-BREAKER says: v 6pilkitre[1/17/2009 7:20:45 AM] BONESAW-BREAKER says: nito[1/17/2009 7:20:46 AM] BONESAW-BREAKER says: 1-na ne pasva[1/17/2009 7:20:48 AM] BONESAW-BREAKER says: ama nito 1[1/17/2009 7:20:50 AM] BONESAW-BREAKER says: i dupkata za[1/17/2009 7:20:54 AM] BONESAW-BREAKER says: vodata e na drugo mqsto[1/17/2009 7:20:55 AM] BONESAW-BREAKER says: toq kolektor[1/17/2009 7:20:56 AM] BONESAW-BREAKER says: e[1/17/2009 7:21:00 AM] BONESAW-BREAKER says: za b18a motor ![1/17/2009 7:21:03 AM] BONESAW-BREAKER says: ne za b18c[1/17/2009 7:21:06 AM] BONESAW-BREAKER says: tova e spored mene[1/17/2009 7:21:18 AM] BONESAW-BREAKER says: a ako ne e za b18a e za drug kola no ne i honda[1/17/2009 7:21:58 AM] dragostin says: pak ti kazvam tva e prateno za 1-vata mi VTI turbo[1/17/2009 7:22:19 AM] BONESAW-BREAKER says: i kakvo kato mi go kazva6[1/17/2009 7:22:23 AM] BONESAW-BREAKER says: az ti kazvma 4e ne stava[1/17/2009 7:22:25 AM] BONESAW-BREAKER says: za nikauv motor[1/17/2009 7:22:31 AM] dragostin says: kato na ka6onite pi6e6e B16/B18 Int4egra Acura GSR[1/17/2009 7:22:32 AM] BONESAW-BREAKER says: ...[1/17/2009 7:22:43 AM] BONESAW-BREAKER says: emi osven ameriknakata integra da e s druga glava[1/17/2009 7:22:49 AM] BONESAW-BREAKER says: makar 4e imam garnitura ot GSR[1/17/2009 7:22:52 AM] BONESAW-BREAKER says: i tq nestava[1/17/2009 7:27:07 AM] dragostin says: iz4ezvam az

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, извинете си се взаимно, върнете колектора до USA, да изпратят един за Б16А2/18Ц и това е, кажете им че не става за Б18А...фирмата няма да откаже. Такива теми събуждат много негативизъм във форума, не подтиквайте новите членове към такова поведение, Драго и Киро и двамата сте тук от 100 години, знаете, че това не е първия, нито последния такъв проблем нали? Поздрави и не се карайте!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях се надъхал тази година да ходя на националната среща, ама вече май хич не ми се ходи! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе заебете кой кого харесвал и обратно.Предистория:В тема на колега за смукател на Б18Ц4,постнах 2 снимки на колектор за който имах планове да слагам.Колектора беше чисто нов изпратен ми с Турбо кит за Акура /Интегра GSR.Колектора е китайче.По мои си причини реших да не се забатачвам временно около смукатела и споделих с 3-то лице в скайпа,че ако някой го купи ще си взема нещо по полезно.Какво прави Кирчо вместо да се свърже с мене послзва въпросният 3-ти за посредник...( до момента аз така и не знам за кого иде ре4) офертата е дали ще го дам за 300 лв.Аз се навивам и уточняваме 4е колектора е китай4е на XS Power.Дават ми адрес и Имена и го пра6там.7-8 или 10 дена по късно не ги знам колко точно са в, Скайпа ми се логва Кирето и почва да ми говори как съм му продал не6то което не станало на неговата кола(ако изка да си пуска логовете).Силни думи и снощи....Извиняваш ми се тук в темата,пускаш снимки на колектора в сегашното състояние ,ако е непокътнат както съм го пратил си получаваш 300 лв.Ако по колектора има видими корекции пак получаваш обезщетение.WINX от мен ли си купил неработещо делко...отговора е НЕ,важно е да го уточниме.Това ще го направя за да не ми пострада бизнеса който няма нищо общо с личните ми неща които продавам!Извинявам се на човека който посредничи,той го направи за добро :cool:

Чисто и просто е решението!Гледам си пуснал разговора от скайпа-май не беше в твой +.TAZZ -нищо никъде няма да връщам,така ше го бодна на някоя Б16 като стой та гледай ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя Dragi4 е баси ментака , само здрави части ми праща и все пасват на моята кола и даже винаги е приемал да му ги върна ако не стават , което не се е налагало.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижде колеги и дватата сте разумни и трезвомислещи, а и от бая време сте и във форума мисля, че е редно да седнете и да си изясните нещатата очи в очи спокойно не е нужно да се създават дрязги между 2ма голями фена на хонда :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

станалата грешка станала той Драго си предложи решение. Не познавам лично драго ,но съм чул страшно много хубави приказки за него и само доволни хора и не е начина за решение на въпроса като се пускат такива теми с които му подронваш името и бизнеса, да си кажа и мен да ме обидят така и аз ще се замисля дали да го взема обратно тоя колектор. Дръж се човешки за да ти отговорят със същото. Пожелавям ви безпроблемно решаване на въпроса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...