Jump to content
Ombre

Продавам на части няколко Civic-a

Recommended Posts

Продавам 2 броя 5та ген. без двигатели на части.(зелен и сив)Civic Coupe D15B7 automatic (лилав).Тази е даже в движение,но не може да се регистрира и за това я почвам на части.Моля да ми пишете на лични или звънете на 0877 AHONDA или на 0877 17 56 77.Утре ще постна снимки за да добиете представа за колите като външен вид и останали части от екстериора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябват ми корите на вратите,обаче да са черния салон,щото не се вижда добре на снимките.Ако ги имаш кажи цена пък да видим.Чао и мерси предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е проблема на купето, защо не може да се регистрира? Само черупката с интериора, без двигател и скорости колко му търсиш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

единия сивик(5г. купетази) има предни калобрани.Стоят ли още и какви пари и търсиш,а ако имаш задни и за тях.Благодаря предварително

Редактирано от BRAINIAC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

единия сивик(5г. купетази) има предни калобрани.Стоят ли още и какви пари и търсиш,а ако имаш задни и за тях.Благодаря предварително

Калобраните заминаха.Продадени са и следните неща:жабкадесен фардесен мигачлайсни на вратителява вътрешна дръжка на вратата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли цена за кристалните стопове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В отговор на многото въпроси за салоните:Барчетата на всички са къси.Салоните на ХБците са сиви,на купето черен.Праговете на купето са продадени.Стоповете на сивия Хеч са капарирани.Довечера ще пиша пак за това какво се е продало.Поздрави на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ги предните пружини на хеча и предната броня на купето ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, на сивия Civic хечбек- който е скристалните стопове, колко искаш за задната "врата", там където е номера. Трябва ми разоборудвана, без стопове, номера ключалки и т.н., стига да не е ръждясала.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преден десен калник от сивия ХБ продаденПреден ляв шенкел+диск и спирачен апарат продаден

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омбре, поствам тук , че нещо на лични няма отговор

Здравей,имам ключалки и лостчта.С ключ ли ти трябват ?

ако нямате ключ, проблем ли е ключар да направи такъв?Ако не е , да се обада понеделник кога да мина?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...