Jump to content
razbiv

Гавра с D16y7

Recommended Posts

Докато си се ровех в нет случайно попаднах на това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има тема в раздела Offtopic там постваме клипчета, а точно това го има вече в нашия форум поне 3 пъти слагано :)Интересното е, че всеки път слагате едно и също заглавие...незнам как успявате ?

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има тема в раздела Offtopic там постваме клипчета, а точно това го има вече в нашия форум поне 3 пъти слагано :)Интересното е, че всеки път слагате едно и също заглавие...незнам как успявате ?

Съжалявам,че съм го постнал на неправилното място,и че клипчето вече е качвано,но сигурно има колеги който не са го гледали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не съм го гледал и определено не съм го срещал в раздела "видео"(не казвам че го няма), там беше качвано доста често смъртта на един черен 5ген хетч. Ако някой се натъкне на същото извращение ама с друга марка нека го постне, че ми е много интересно колко ще държат. Ама 5ген по-трудно се даде !!! Там беше и с вода в маслото и без изпускатели . !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам ама клипчето сиго бива! Егати и хондата !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина има подобен клип и си е гавра с хонда...аз лично бих пребил тоя който тръгне така да се гаври с хонда. Но като цяло си доказва колко са здрави нашите колици :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тази не се даде лесно,обърнете внимание,че това е част втора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прав си ;) не го забелязах :o Също така тази няма никакво охлаждане, а петата имаше радиатор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, но мен наистена ме смъдна сърцето като гледах това ;)  от друга страна се радвам,че наистина много издържа след такъв терор.......  :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако бе някой Голф или Опел при това тумбене да е здал багажа още на втората минута,кво му е на клипа,така показват че двигателя на Хонда е бетон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, но мен наистена ме смъдна сърцето като гледах това :)  от друга страна се радвам,че наистина много издържа след такъв терор.......  :)

Аз пък мислех, че ще дадеш Делсолчето да го видим колко ще издържи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, но мен наистена ме смъдна сърцето като гледах това ;)  от друга страна се радвам,че наистина много издържа след такъв терор.......  :(

Ние си го коментирахме в скайпа с един колега, но .... я за момент се замислете - след като издържа подобен терор и в трета част ОТНОВО запали (макар и за момент защото не задържа обороти поради обясними причини ;)), тогава какъв ли ще бъде живота на тоя двигател при нормална експолатация ... нали помните купето в ибей...на милион... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен това не е гавра а само доказва че хонда е най здравата машина :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм инженер и адски ме заболя като го гледах!За мен такива хора трябва да се съдят като за убийство!Като си представя колко акъл и труд е вложен в разработката и направата на този мотор :) !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондата е голяма машина.Ако бе6е някои немски курник щеше бързо да се предаде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещтат се още някои "заблудени" :P момчета които още не са разбрали коя е марката :P и ,че тва е наи здравата кола - с две думи казано ЯПОНСКА РАБОТА :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P:D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мен подобен тип клипове Не ми харесват и немисля че това е начина да се показва колко са здрави нашите хондички. Небих снимал подобен клип с мойто У7 в никой случай. Това си е гавра на хора който са си надвили на масрафа и хайде да видим как ще блокира двигателя.Сам по себе си клипа непоказва нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако бе6е някои немски курник щеше бързо да се предаде.

това ще го разберем след като намерим такова клипче :tooth: Може пък и да се изненадаме, никой не знае докато не се пробва :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аман от пе*али! Клипа е ужасен както и онзи с 5тата хеч, горката кола вие като вързано животно което го ръгат с копия. :hondarulez: И докъто подобни боклуци се гаврят и се хилят, такива като мен, които биха я гледали като двете си очи тази количка се разкарват с рейса. Аз ако съм там бих им потрошил камерата, някое зъбче и бих взел колата...П.С. жалко, че на третата част където тоя бърка да я запали пак двигателя не направи пак детонация, да му изгори хубаво ръчичката на мръсника.

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моторът дори не блокира. До последно го въртяха, макар и на стартер (в част 3).Имаше тук разни пришълци от други форуми. Къде са тия мишоци сега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В трета час с тази музика на края, направо..... гледката ти къса сърцето ... иди ми да ревна... :) Имах чуството, че гледам, последите секунди от живота на живо същество ;););) п.с:Някой хора може и да си помислят,че прекалено много се вживявам в тази ситоация,но просто казвам това което чуствам.....  ;)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Аз така толс,все едно на живо същество... :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък гледах как един в щатите снимал как навърта милионния километър на сивик купе 5-та ген. Същия двигател като моя пак автомат и зяпнах към монитора и се почувствах страшно горд, че карам хонда :) тогава ми се наложи спешно да стана от компа и се загуби страницата, ако го намеря пак ще ви постна линка...ей това вече е тест за качество, а не да се гавриш с колата... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...