Jump to content
ShEfA

Препрограмиране на дистанционни за аларма

Recommended Posts

Здравейте. Преди няколко дни ми се случи нещастието, че дистанционното на алармата ми се препрограмира. Това стана след като го държах без да искам натиснато в продължение на половин час да кажем. Разбирасе не нарочно, ами ми беше в дънките и като съм седял е стояло натиснато. И отивам после до колата... няма братче. Отварям капака, залепям го до антената на алармата... няма ефект, не се отключва. Таа трябваше да я оставя и да се върна с такси пък на следващия ден да мисля какво ще правя. Както и да е, оправих се, изключих с триста зора алармата но вече не мога да я включа ако нямам дистанционно. Така, НЕ е от батерията, защото купих чисто нова и пак няма ефект. Ходих и в AVITEL както гледах мнението на един колега, че там извършват тази услуга, но там казаха, че не могат да го направят. Та сега колата седи на паркинг и не я карам, защото ме е страх. ;) Някой знае ли къде ще ми препрограмират дистанционното да го разпознава отново алармата, защото сега нямам аларма. Или ще трябва чисто нова, а? ;)Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е италианска на Метасистем имам познат при който да те пратя.Ако не е такава трябва да намериш някой с програматор за съответната марка.Иначе друг сервиз за аларми е Равена.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, да, дааа! Италианска е! Кажи само къде е и да тръгвам!Мда, израдвах се прекалено рано докато още не бях допрочел... не е на Meтасистем, ами е на Sonar. ;)В Равена вече се обадих и ми казаха, че алармата не подлежи на ремонт. ;):beer:;)Надежда, някой?

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми за съжаление няма да могат да ти направят алармата. Моя познат каза че доста трудно ще намриш и някой да ти я препрограмира, особено ако е по стара като модел.Ако искаш мога да ти дам телефона му при условие че стигнеш до смяна на алармата и нямаш твои хора де.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай нова, така ще имаш и сервиз за в бъдеще. Успех. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега сори че в твойта тема ама някой да знае за същата процедура из Бургас? За италиянска MetaSystem става дума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...