Jump to content
saaron

Хидравличната ми рейка тече ,аз съм с Д15Б7

Recommended Posts

Имам проблем с хидравличната рейка ,има теч :P И не искам да я нося още за рециклиране ,а да си взема на старо друга .Та въпроса ми е от кои модели ще станат за моята -аз карам купе 94г. 1.5 101 коня Ако някой знае да помогне.БЛАГОДАРЯ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега това не знам дали някой може да ти каже :P аз съм със същия проблем и в сервиза но хонда ми казаха че има гаранция че са еднакви само ако каталожния номер на съответната кола съвпадне с твоя, иначе и те не знаели :P мен ме пратиха в МИ-то, 100-120 лева излизало и било качествено :P ще видим като опра до там :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега това не знам дали някой може да ти каже :P аз съм със същия проблем и в сервиза но хонда ми казаха че има гаранция че са еднакви само ако каталожния номер на съответната кола съвпадне с твоя, иначе и те не знаели :P мен ме пратиха в МИ-то, 100-120 лева излизало и било качествено :P ще видим като опра до там :P

А на мен пък момче от сервиза на бултрако ми каза ,че с рециклирането нямало смисал щото изкарвала само месец - два. :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мен пък момче от сервиза на бултрако ми каза ,че с рециклирането нямало смисал щото изкарвала само месец - два. :P :P

Това са пълни глупости колега ! В Пловдив например, на всякъде където ги рециклират, дават по 1 г. гаранция.....Аз имам клиенти дето преди 4-5 год съм им свалял и качвал рейките, и след рециклажа още си ги карат без проблем......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой приятел се занимава с хидравлика и на рейки дава 1 г. гаранция. До колкото разбрах е толкова предимно заради маншоните.Също внимавай със сервиза, защото се е случвало да му връщат рейка след 1 ден и не защото той е сгафил, ами защото от самия обслужващ сервиз в който уж ще монтират рейката кадърно, са прецакали нещата. Друг блестящ момент е като са наливали старото масло, където явно е имало мръсотия и... пак обратно за ремонт...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията ви колеги ,но се отклоняваме от темата и въпроса ми !Някакви други отговори освен на колежката ,има ли разлика м/у хидр.рейки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5 ген. мисля че са еднакви хидравличните рейки, но не съм 100% сигурен .

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...