Jump to content
voroshilov

Нормално ли е да не се включват веднага фаровете

Recommended Posts

Забелязах,че фаровете не се включват преди автомобила да е работил поне няколко минути.Забелязах го тази зима,предната не съм сигурен дали е било така!Инатресува ме това нарочно ли е направено да е така или има някакъв проблем с фаровете?След като се включат няма проблем,пък и аз чакам обикновенно да загрее малко автомобила преди да тръгна,но ме притеснява дане вземат да не тръгнат някой път :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да вклячват веднага .Най -вероятно имаш някакъв проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да кажа,че дългите си тръгват без проблем! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение че трябва да си стартират веднага. Определено не е нормално обратното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не си с някви системи като ксенона да загряват ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, да не би да си с ксенон на късите и затова да ти палят забавено...изключваме слаб акумулатор щом дългите ти светват веднага...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коелда данеби колата датие с релета и те дати правят проблем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коелда данеби колата датие с релета и те дати правят проблем

Според мен не е нормално късите да не светят, а дългите да светват веднага фори да си с ксенон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коелда данеби колата датие с релета и те дати правят проблем

Според мен не е нормално късите да не светят, а дългите да светват веднага фори да си с ксенон.
ксенона е само на късите и когато подадеш на къси минава през запалката (баласта) и тогава отива в късите(ксенона) , а при дългите не минава през тази запалка а отива директно в дългите. Това е само при ксенон, а при Биксенон е вече друго Редактирано от niksan_vn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе хора не съм с никакви ксенони,колата си е с нещата,така както е излезнала от завода 89-а година!Пък и ако е реле,както някой беше написал,защо като тръгнат веднъж после и да ги спра 20 пъти пак ще си тръгнат без проблем ;) Едно важно допълнение-също така не мога да примигвам с дългите фарове.Самите тях мога да ги включа,но не мога да примигвам с тях,а това със сигурност преди не беше така ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж си ключа от където включваш фаровете според мен май той ще да е заминал и от там ти идва проблема ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж си ключа от където включваш фаровете според мен май той ще да е заминал и от там ти идва проблема ;)

Еми не е от него като ги пусна тръгват след няколко минути най-често 1-2!Докато не работи малко време колкото и пъти да пускам и да изключвам все не тръгват ;) Изглежда няма друг с подобен проблем ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да размърдаш клемите на крушките, когато колата ти е студена и ще си откриеш проблема сам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , виж както каза колегата от лостчето за фарофете може нещо да се е разлуфтило да не прави всеки път контракт ... огледай системата не е кой знай колко сложна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК,благодаря на всички за отделеното внимание!Черпя Ви по една виртуална бира :o :o ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...