Jump to content
BOSS`HOGG

Кой ще ходи на срещата в Шипково от Варна

Recommended Posts

Колеги Варненци :D , кой ще тръгва от Варна на 16-01-2009 към Срещата в Троянския Балкан - ШИПКОВО, ако има някой освен Мен който ще пътува на там нека сподели да се разбираме за тръгването.Доколкото знам май никой няма да ходи от Варненци , НО все пак да попитам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стамба,стъкмете си една колона ти с Прелюда и Крис с Дел Сола :P ,като няма други мераклии :P А на Троян и аз ще се присъединя към вас.Ако и Пацо с талигата :P ,исках да кажа Таргата ,стигне навреме,ще се присъедини и той към нас :tooth::P:P:Pп.с.Дано тоя път не бутаме,както миналата година на Ягодите :PЩе взема едни шпайкове и въже в парахода за тия Дел Соли, че голям зор по баирите,а уж със зимни гуми :P:tooth::P

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си оправя колата до тогава може и е почти сигурно че и аз ще дойда пък да става каквото ще.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AAAAa Пеше аз в такова време освен с Прелюд с друго не тръгвам :tooth: Ще тествам една Х22-ка как ще се представи преди да я вкарам в моргата за разглобяване :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предният път ме зариби с оня сивия Прелюд,сега пак ли,ама с Н22? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стамба,стъкмете си една колона ти с Прелюда и Крис с Дел Сола ;) ,като няма други мераклии ;) А на Троян и аз ще се присъединя към вас.Ако и Пацо с талигата ;) ,исках да кажа Таргата ,стигне навреме,ще се присъедини и той към нас ;););):pppп.с.Дано тоя път не бутаме,както миналата година на Ягодите :)Ще взема едни шпайкове и въже в парахода за тия Дел Соли, че голям зор по баирите,а уж със зимни гуми ;);):ppp

Много смешно,аз си спомням и един бял црх дето не изкара хем беше и тий със зимни гуми :P ,ама така е красивите коли един път да се издънят и после цял живот ги ядът :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха .... верно голямо бутане беше. Добре, че бяха позагряли вътрешно :P А един човек си имал вериги в багажника, ма му било хубаво да бута.... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младежи , аз тръгвам в Петък между 10:00 и 11:00 от Варна , ако някой е решил да тръгва ако иска да чукне едно телефонче :cry: 0898-489-527 , За сега само аз и DJ Sprait ще пътуваме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...