Jump to content
rollin

тропане от към задния мост...

Recommended Posts

Като минавам през по-остри дупки бавничко и ми се струва, че чувам някакъв вид хлабина от към задницата.Там как стоят нещата....в смисъл има ли някакви тампони дето държат моста, че ме съмняват да са разбити или нещо от сорта ще да е...Колата е Сивик 5генерация Седан D16Z6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Тампоните се проверяват като спреш.Оставяш колата на скорост,но без ръчна спирачка.После буташ гумата напред или назад(с крак е наи лесно).не трябва да дава отклонения.Миналата година като сменявах тампоните моите даваха стабилно отклонение,но скарцаха и на равен терен.Успех и дано съм бил полезен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тампоните се проверяват като спреш.Оставяш колата на скорост,но без ръчна спирачка.После буташ гумата напред или назад(с крак е наи лесно).не трябва да дава отклонения.Миналата година като сменявах тампоните моите даваха стабилно отклонение,но скарцаха и на равен терен.Успех и дано съм бил полезен

Благодаря за съвета колега, още днеска ще гледам да пробвам номера :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска пробвах да натисна по гумата както каза колегата, обаче нямаше луфтове, но имаше доста сняг и не знам дали заради него не помръдваше гумата....като се стопи снега пак ще пробвам.То иначе отзаде има ли някакви накрайници нещо друго дето да тропа или са само тампони...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-принцип има наи различни втулки и от там може да тропа ако са тръгнали де! А може и от аморцисиорите да се получава това тропане ако са тръгнали да изтърват! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен са ти скъсани големите тампони на задния мост. И моите бяха така като ги смених вече не тропа, до преди няколко дена. Това е слабото място на Сивика, дори в ауто-датата го пише. Още повече, че в България продават само боклуци. Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами там са около 1 000 000 бр. тампони. Включително и тампоните на амортисьорите. Докато не я качиш на подемник за проверка, всичко остава в сферата на гадаенето. В същото време е възможна и хлабина в задните лагери, по-голяма от допустимата.

Редактирано от Fido Dido

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за съветите колеги...явно ще ходи на майстор ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен има румолене , което изчезва след първото натискане на спирачка :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...