Jump to content
KaJluTaPkO

Нощни хиени!

Recommended Posts

Тази вечер си карам моито зверче и нещеш ли спират ме Полицаите....Провериха ми сички документи и що да не се заядът за спортното гарне.Нарушавал съм обществения ред.Искаха да ми пишат АКТ.....На някои случвало ли му се е тва нещо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На минимум 1000 човека само от нашия форум :worthy: :worthy: :worthy:

Дамммм ясну а да я псрат от движение заради това......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имат право но за целта трябва да измерят силата на звука и прочие тоест трябва да мине през комисия абе не ства на улицата с две думи така че ако ти ги говорят такива само си просят пари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене заради музиката искаха да ми пишат, та не се съмнявам, че са ти се заяждали заради гърнето, все пак то е доста по-шумно :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имат право но за целта трябва да измерят силата на звука и прочие тоест трябва да мине през комисия абе не ства на улицата с две думи така че ако ти ги говорят такива само си просят пари

Значи акт могат да ми напишат......Смятаи хахахах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имат право но за целта трябва да измерят силата на звука и прочие тоест трябва да мине през комисия абе не ства на улицата с две думи така че ако ти ги говорят такива само си просят пари

Значи акт могат да ми напишат......Смятаи хахахах
Акта са ти го лепнали като 2и2=4 :worthy: Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах, мн сте интересни и смешни ... нали, не си мислите че полицайте трябва да ходят с уред за мерене на шума, и да мерят под пьт и над пьт, на всеки келеш пробитото гьрне.Ако се сьмняват в силата, Достатьчно е да ти напишат акт, да ти вземат талона с контр.точки, и да те пратят на техн. преглед, на канала в КАТ. А да видим тогава как ще минеш...?! ...... В противен случай , ти спират колата от движение от раз, като преди това ти дават 14-дневен срок, да си оправиш бакийте.Полицайте си гледат работата, не са никакви нощни хиени. Свиквайте с тази мисьл :worthy:

Редактирано от stonez

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 5 години карам с прави тръби без заглушители. Само 1 път си направиха устата. Като нямат уред ще ходят по съдилища. :worthy: П.С. Тихите гърнета ги слагам точно за 1 час.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааам :worthy: и на мен ми се е случвало :worthy: И на един друг коледа от форума told0 ( Той пък им е абонат заради това гърне ) :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах, мн сте интересни и смешни ... нали, не си мислите че полицайте трябва да ходят с уред за мерене на шума, и да мерят под пьт и над пьт, на всеки келеш пробитото гьрне.Ако се сьмняват в силата, Достатьчно е да ти напишат акт, да ти вземат талона с контр.точки, и да те пратят на техн. преглед, на канала в КАТ. А да видим тогава как ще минеш...?! ...... В противен случай , ти спират колата от движение от раз, като преди това ти дават 14-дневен срок, да си оправиш бакийте.Полицайте си гледат работата, не са никакви нощни хиени. Свиквайте с тази мисьл :worthy:

абе според мене гледат как да искарат някои лев ако питаш мен ама както и да е до ся не сам попаднал на полицаи който да не е намеквал за пари :worthy: :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ако се сьмняват в силата, Достатьчно е да ти напишат акт, да ти вземат талона с контр.точки, и да те пратят на техн. преглед, на канала в КАТ. А да видим тогава как ще минеш...?! ...... В противен случай , ти спират колата от движение от раз, като преди това ти дават 14-дневен срок, да си оправиш бакийте.

Полицайте си гледат работата, не са никакви нощни хиени. Свиквайте с тази мисьл :punk:

абе според мене гледат как да искарат някои лев ако питаш мен ама както и да е до ся не сам попаднал на полицаи който да не е намеквал за пари :punk::worthy:

 

Както каза stonez, пред мен са взимали талона на приятел и му дадоха срок да мине техн. преглед в КАТ, за да му остане колата в движение. Това на VW Polo `87 заради изгнило задно гърне, което бучеше, но по-малко от всички прави генерации, които съм виждал по приятелчета с Хонди :P

 

Отдело относно полицаите - ест. че всеки гледа да изкара някой лев, ама пък ако не ви кефи да давате рушвети - ми оставете ги да си пишат актове :santa:

Само че всеки вместо да кара бавно и да гледа сфетофарите, предпочита да бутне на милиционера 20лв и пак да бръмчи как си знае... затова кръстовищатата ни са като в Индия :worthy:

 

Айде стига сте се бунтували, ами помислете малко. Пак си лудейте по улиците, но си спазвайте предимствата, че като се срещнат двама джигити на улицата, нали знайте, че оцелява евентуално единия.

 

П.П. ЧНГ от мен! много веселие, удоволствия и време за приятели Ви пожелавам :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах, мн сте интересни и смешни ... нали, не си мислите че полицайте трябва да ходят с уред за мерене на шума, и да мерят под пьт и над пьт, на всеки келеш пробитото гьрне.Ако се сьмняват в силата, Достатьчно е да ти напишат акт, да ти вземат талона с контр.точки, и да те пратят на техн. преглед, на канала в КАТ. А да видим тогава как ще минеш...?! ...... В противен случай , ти спират колата от движение от раз, като преди това ти дават 14-дневен срок, да си оправиш бакийте.Полицайте си гледат работата, не са никакви нощни хиени. Свиквайте с тази мисьл :worthy:

колега,какъв е проблема като ти пишат акта и ти вземат талона,да си смениш грнето с нормално,става за 15 мин и тогава да отидеш в кат да ти замерят децибелите.мене точно за това комшиите ми викаха полиция(и тоя комшия дето ги викна беше полицаи)и им вика да ми пишат акт,че много ми брамчи колата,а униформените му казаха че нямат с кво да ми замерят шума и нямат право да ми пишат каквото и да било.така че без да ви замерят на място шума не могат да ви пишат акт. :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво си затварят очите за много неща, ама... точно тук не могат да ти напишат акт за шума, няма как да знаят дали тази кола е с такова гърне стандартно и дали наистина надвишаваш нормите. Простият пример е, че някои Mercedes-и, които имат гигантски двигатели, като настъпят издават повече шум от едно спортно гърне. Спортните автомобили, ако мога така да ги нарека, които бродят из София и са купени във вида си от вносителя, издават бая шум - импрези естиай, еволюшъни и др. и др. :worthy:Правилно правят полицаите да следят за обществения ред, но няма нужда да се правим на светци и да ги защитаваме като не са прави - като са прави, винаги си казвам да ми пишат акт. Ама като ми говорят на ТИ, а аз на ВИЕ и е едно такова... определящо кой от къде и защо. :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах, мн сте интересни и смешни ... нали, не си мислите че полицайте трябва да ходят с уред за мерене на шума, и да мерят под пьт и над пьт, на всеки келеш пробитото гьрне.Ако се сьмняват в силата, Достатьчно е да ти напишат акт, да ти вземат талона с контр.точки, и да те пратят на техн. преглед, на канала в КАТ. А да видим тогава как ще минеш...?! ...... В противен случай , ти спират колата от движение от раз, като преди това ти дават 14-дневен срок, да си оправиш бакийте.Полицайте си гледат работата, не са никакви нощни хиени. Свиквайте с тази мисьл :worthy:

колега стонец ако си беше направил труда да ми прочетеш поста щеше да разбереш че имах предвид именно че трябва да се мина през кат а не може просто да ти спрат колата от движение на сред улицата на ротинна проверка така че по-леко със заяждането и това кой ти бил смешен а ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега Чавдар, има разлика между изгнилото гърне на това поло и чисто ново "спортно" гърне, нормално е да му пишат акт, по простата причина че колата му не е изправна, а не заради самия шум.иначе и мен са ме спирали заради гърнето, ама като си знаеш правата те сами се отказват от глупостите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че куките са чисти просяци, тва е ясно , ама има и норми в белите държави който требва да се спазват! И там глобяват наистина!Много приятели имам зад граница и са ми разказвали, а който не вярва да гледа Топ Гиър в последните епизоди на 2007 Джереми и Ричад бяха в америка да им тестват "мусколестите машини на Америка". Спряха покраи някакви паркирали машини дадаха повечко газ и задействаха алармите, ваднага дойдоха куките.Аз , ще дам пример с едно мое съседче. Та тва новоизлюпено шофьорче с "невероятната спортна кола" Опел Калибра, купена от баща му след като двамата гледали заедно "Бързи и яростни", спестило от закуски 200-300лв и сложило неква туба яко да дъни на ламарина. За него е важно да кънти овън и лете, зиме - с отворени прозорци. Сутрин като отива на училище като мине покрай къщата ми , ще паднат прозорците. Вечер прибира от дискотека - буди целия квартал. Аз питам какъв е смисъла от това?? Той не слуша музика , а произвежда вибрации! За шумоизолиране на колата не е чувал. Същото важи и за тея бурии отзад. Добре изглеждат, но на всеки е ясно че такава кола повече бръмчи отколкото върви!! Що не си записвате дискове с шум и да си ги пускате в колите, щом толкова "ви кефи"? Малко се отплеснах от темата но не се сдържах!И никой да не се обижда, истината боли!Айде със здраве.

Редактирано от BatV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) ми пича си е купил музика кво толкова, а защо не си изолираш къщата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се дразня голфаджиите с буриите в 3 сутринта като минат на първа и като разбудят всички коли с аларми, според вас това нормално ли е? ако е да значи не сте наред...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се дразня голфаджиите с буриите в 3 сутринта като минат на първа и като разбудят всички коли с аларми, според вас това нормално ли е? ако е да значи не сте наред...

Всички мразим голфаджиите но това не е за тази тема ;) Иначе Хубаво е колицата да има някакъв глас ;) ( естествено да не е дразнещо шумна )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах, мн сте интересни и смешни ... нали, не си мислите че полицайте трябва да ходят с уред за мерене на шума, и да мерят под пьт и над пьт, на всеки келеш пробитото гьрне.Ако се сьмняват в силата, Достатьчно е да ти напишат акт, да ти вземат талона с контр.точки, и да те пратят на техн. преглед, на канала в КАТ. А да видим тогава как ще минеш...?! ...... В противен случай , ти спират колата от движение от раз, като преди това ти дават 14-дневен срок, да си оправиш бакийте.Полицайте си гледат работата, не са никакви нощни хиени. Свиквайте с тази мисьл ;)

според мен можеше веднага като ме спря да ми каже причината не след като ми провери сички документи.....Тва според мен е търсене на причина...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо се извинявам,че пиша извън темата ;) но бях провокиран от множеството теми от такъв характер ;) и искам да отправя молба към съфорумците за малко толерантност по отношение на полицаите тъй като съм сигурен,че има колеги от форума,които работят в министерството на вътрешните работи и изрази като малоумници,нощни хиени и най-вече"просяци" са крайно неприятни!Обръщам внимание най-вече на новорегистрираните,които за втория или третият си пост пускат теми като тази водещи единствено до излишни спорове и ненужно напрежение между съфорумци.Напълно разбираемо е:един мрази МВР друг пък Министерството на Здравеопазването и ако всеки втори пусне тема породена от недоволство този форум ще заприлича на бойно поле(манджа с грозде) ;)Нека не превръщаме този прекрасен форум в място за спорове а да бъдем по толерантни един към друг и да продължаме да се радваме на любимата ни марка,която ни сплотява в едно семейство ;)Пожелавам на всички много приятни мигове през 2009г. и предварително се извинявам ако с поста си съм засегнал нечий интереси :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл от караници и от глупости.Всеки си има вкус.Едни харесват спортни гърнета (като мен),други мразят(сигурно като саседа ми).Има разлика от едно спортно гърне до друго.При положение,че си го имаш,ти си знаеш за последствията.Ако пък не знаеш,ще ти напомнят полицайте за това,като избръмчиш един път покрай тях.П.П.Един съвет за всички със спортни гърнета,а не "изгнили гарнета",покрей полицайте минавайте на свободна.Ще си спестите и пари и нерви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Има и по-подходящи теми, но са отпреди доста време, така че...Ей сега слушах по новините за проект за нови глоби. Доста солени изненади ни готвят.1. 50лв. са всеки 5км. над ограничението от 50км.2. 300лв., ако разрешите на употребил алкохол шофьор да се качи в колата ви.3. Отнемане на всички точки, отнемане на книжка, затвор. Само да не стане като затвора за Стависки.Мислите ли, че българина ще се научи някога или това е предпоставка за още по-висока корупция?За миналата година сме дали 1060 жертви на войната по пътищата. Предимно заради превишена скорост, неправилно изпреварване, надценяване на уменията ни зад волана и липса на правоспособност.Докога?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Пак офф-топик и от мен, но

Двама неправоспособни водачи причиниха тежко пътнотранспортно-произшествие с 4 жертви

Това е след карулката обаче! Смея да твърдя че "нощните хиени" след карулката винаги си затварят очите, ако си с местна регистрация, но ако си с недай си боже софийска регистрация почва голямото проверяване - аптечка, пожарогасител, резервни крушки и какво ли още не. Последните ми два акта извън София са точно за това - пожарогасител и резервна крушка за фар. А това че на комшията сина карал без книжка е "дребна работа"Дотогава ще е така!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами така е! И поне до колкото си спомням назад във времето винаги е било така. Щом си от друг град ядеш дървото. Така ми вдигнаха колата във Варна. Бях спрял на улица с още 10-15 коли обаче вдигнаха моята. Ама какво да се прави, трябва като си в друг град да се внимава повече. Особено в малките градове, там всички се познават и куките няма как да натряскат акта на някой дето го познава и само чакат някой с друга регистрация..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами така е! И поне до колкото си спомням назад във времето винаги е било така. Щом си от друг град ядеш дървото. Така ми вдигнаха колата във Варна. Бях спрял на улица с още 10-15 коли обаче вдигнаха моята. Ама какво да се прави, трябва като си в друг град да се внимава повече. Особено в малките градове, там всички се познават и куките няма как да натряскат акта на някой дето го познава и само чакат някой с друга регистрация..........

колега,без да се обиждаме същото важи и за софийските полицаи-още ми е пред очите миналата година януари месец по околовръстното как един скочи с риск да го удари някой невнимателен шофьор за да ме измъкне от колоната(беше около 8 часа и всеки може да си представи каква гмеж е по това време).Това само защото колата беше с варненска регистрация ,както се досещате.След надлежна проверка на документи ,светлини ,пожарогасител, триъгълник, аптечка ,зацапаност на номера и каквото още се сетите и моята ехидна забележка 4е не ми е проверил още грайферите(гумите пък и вси4ко ми е перфектно ,никога не карам с неизрядна кола)полицая се усети и зачервен и едва сдържащ гнева си ми захвърли документите в колата изломотвайки някакви нечленоразделни звуци ,които би трябвало да означават лек път..мисля 4е навсякъде полицаите са еднакви-има лекета ,но има и съвестно гледащи работата си

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен така ме спряха в локалното на Плиска заради силния шум на грънето ама една 20ка и всичко беше ок :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със съжаление споделям мнението си, че болшинството от служителите в Министерството на вътрешните работи, меко казано не заслужават честта да носят тази униформа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да добавя малко OFF!Според мен с тези нови глоби само ще се увеличи корупцията сред и без това не дотам честните служители, в никакъв случай през последните години не се забелязваше намаляване на броя убити и броя произшествия, за сметка на все по-високите санкции и глоби, явно не е това пътя....НО пък от друга страна преди като те спрат искаха 10 сега ще искат 100, лесна сметка :tooth: :tooth: :tooth: Явно е че както досега никой пиян и никой неправоспособен от Горно нанадолнище не го е спрял Закона и Служителите да се качи на колата си и да избие сума и народ, и сега няма да ги спре! На неправоспособния какви точки ще му отнемат...не е ясно, пияните че са за санкции е ясно, ама бая "трезвеници" като Ставийски изтрепаха народа и без наказание си карат и така....Според мен не в глобите и санкциите е проблема, а в главите на хората, на шофьорите и на тези които се возят дори, когато човек е отговорен и има самосъзнание и уважение към себе си и към другите, не избива комплекси на пътя ето тогава нещата може да се подобрят....А дотогава единствената полза от повишението на глобите ще бъде вие знаете за кого/като в Хари Потър/и най-много ще страдат онези които въпреки че в 99 процента от времето са безукорни водачи, бидейки спряни щи си мачкат каскетите за 10 километра привишаване на скоростта!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе вие голям офтопик го докарахте, айде един и от мен за глобите:имам познат тираджия е бил цял живот...верно опит добър шофьор ама има ауди и го кара с 220 по магистралата ако не и с 250 като мине някой с С класа и го задмине...да си го върне...това бял кахър,...ами в града кара с 100...викам абе човек камери има т.н. вика няма проблем...полицаите са ми познати...всичките ги познавам аз съм ги назначавал....а пък вика ако е някой нов ще се обадя да ме представят кой съм.....и вика немога бе немога...ще си платя за гяволъка ама бавно немога да карам.....има и антирадар...синът му му го подарил....последен модел...загрижил се бил да не го спрат някъде навън.....няма да казвам от коя партия е и какво прави, но такива хора са доста и са масови из града.....докато ги има немисля че някаква глоба ще ги спре тук в България...глобите са за простолюдието всеки ги знае и като кажеш къде работиш според афинитет те определят и хайде по живо по здраво. Така че глобите няма да променят нищо, ще стреснат само тези които незнаят за какво става дума, а за полицаите нищо немога да кажа вижте по новините вчера имат по 1 зимна гума за автомобил и по 1 литър течност за чистачки за цял сезон...тва е безумие...тука....докато не се стегне всичко отгоре....рехава ще е работата....докато ние не караме отговорно и да не нарушаваме законите, немисля, че някой ще ни спре...още по малко към пътя за гробищата...изводите си правете сами...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам познат тираджия е бил цял живот....няма да казвам от коя партия е и какво прави..глобите са за простолюдието

Евала за управляващите!!!После - редоваците ни били виновни. Жив соц. - всички равни, а едни по-равни!!! Редактирано от Fido Dido

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каквото и да обсъждате и 50 страници да стане тази тема нищо няма да се промени :confused: само си чесаме езиците и всеки гледа сам да се оправа някак си пред "закона" , и както се казва ... "За милиони няма закони , за кокошка няма прошка" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то откъде тръгна, че каде отиде, всички си знаем родната обстановка, като трябва да спират, ама като има закакво, мн мразя да ме спрат само за да се заяждат и да чакат да им бутна...както съм казвал и преди ОПРАВИЯ НЯМА. Теми като тази само сабуждат спорове...има и нощни хиени ама има и пикльовци рацери с бучащи до нетърпимост спортни гърненца, и мойта си понаръмжава ама в нормалните граници, още не са ме спирали че бръмча твърде много, а замислете се на вас приятно ли ще ви е някоя кола да изръмжи така покрай вас, че да ти гръмнат ушите...танк съм карал в казармата но дори той бледнее пред някой "спортни" коли които срещам по улиците по звук...е не е приятно за пешеходците и за живеещите наоколо,така че не съдете полицаите толкова а се замислете...толкова от мен и без да се обиждате :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...