Jump to content
west bam

Гарнитура на главата

Recommended Posts

здравейте колеги онзи ден избуших гарнитурата на главата на мойта хонда която е Д14А1 двигател има ли за този модел желязна гарнитура на главата и от каде мога да си взема такава мерси предварително за отговорите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако някой знае от каде мога да си намеря такава качествена нека сподели ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм 100% сигурен но май гарнитурите за Д сериите са идентични. например аз съм с д15б2 и съм с гарнитура от д16 :) метална

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги онзи ден избуших гарнитурата на главата на мойта хонда която е Д14А1 двигател има ли за този модел желязна гарнитура на главата и от каде мога да си взема такава мерси предварително за отговорите :angry:

пиши номера на шасито и ще ти кажа каква е гарнитурата точно за твойта кола и ако не е метална - дали може да бъде заменена с такава ОК?
Колеги за да не пускам нова тема мога ли да вметна един въпрос? Имам теч на масло от гарнитурата на главата - най - горната точно срещу горния край на дюзите. Мотора ми е 20Т2R. Въпроса ми е тази гарнитура метална ли е и монтажа и с термоустойчив силикон ли става и същата ли коментирате?Благодаря преджарително!Поздрави на всички! Редактирано от Влади

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://pmconsult-bg.com Ето тук продават цели китове гарнитури за главата ..(гарнитурата на главата е метална) липсва само гарнитура на картера Кита за D-серийте струва 140 лв.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...