Jump to content
Майната

Месечна среща в Пловдив

Recommended Posts

днес ми беше за сефте ама много е готино с толкова много хонди и готини пичове. :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път доидох,и много ми хареса.Надявам се все по-често да се виждаме.Дано скоро се намери по голямо и просторно място за срещите , понеже феновете се множат много здраво и местата не достигат.

Другия път ще гледам да дойда. Този път ми се размина но какво да се прави излизат ненадейно проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много приятна среща.На мен ми беше приятно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой разбра ли нещо за календарите???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А който не си ги е взел кога може да си ги получи,че аз забравих :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А който не си ги е взел кога може да си ги получи,че аз забравих :)

хаааа забраван такьв :):D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за недошлите на срещата, 10 календара ми стоят на задната седалка, задържах ги нарочно за хората с поръчките, че имаше и други мераклии... за поръчалите - работя в оръжеен магазин Берета - това е на Кирил и Методий - за който не знае каде е ,това е павираната уличка набаир точно преди юг енерго вляво, като идвате от джумаята. магазина е от дясната страна почти в началото на улицата, ако решите заповядайте да си вземете поръчаните календари, аз съм до 18:30 наработа. аааа и за много години на тези които не дойдоха вчера на срещата :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си поръчал има, ако не си...изчакваш някой друг ден да видим кой от поръчалите ще си ги вземе и ако остане си взимаш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде на календаритееее, осем останаха, топли топли :) :) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! За много години на всички! Четох за събирането и ми се искаше много да дойда да видя другите хонда фенове(дет се вика да разменим малко инфо) но ПРОБЛЕМ! Бива ли на 31-ви да ми се скапи колата...! Изведнъж загасна както си карах и толкова! Няма палене! Мисля че е Комутатора но....! Божа работа! Както и да е де! Няма значение! Надявам се скоро да я оправя и определено на следващото събиране ще дойда. :lol:И ако има останали календари бих искал един! Само ми кажете колко струва ! Ако някой е артисал де! Ако няма....! Живи и здрави!

Редактирано от Johny

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа... не не мойте 2 не си ги давам, тия дни ще те пресрещна пред работа че аз свършвам в 18:00 :lol: Остави ми един тел на лични да ти звънна като съм там :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко! :lol: Не искам нищо чуждо! Ако има нещо артисало.......тогава!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така.. ;) Който не чете този раздел, пропуска интересни срещи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нейздържам вече...пак испуснах месечната среща ;):D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идвай колега, че нещо присъствието на рексовете е слабичко, да заздравяваш редиците. ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е ,че на срещата имаше и любители на други марки, това само говори за факта ,че хората не робуват на предрасъдъци от типа :'"нашата марка е най-хубава ..., и друго всичко е..." Надявам се пак да се видим и другия път...и ние да върнем некое гостуване на тези хора...... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам търпение за новата среща! Колата ми вече проходи и с нетърпение чакам следващата среща да се запознаем! Любопитно и интересно ми е! Не разбирам почти нищо от коли и от мотори но ей така заради тръпката да се съберем много хора на едно място!! :lol::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги на срещата дочух за някви карти ли нещо от тоя сорт,които ще се раздажат не хората от клуба на хонда. Някой да знае нещо ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги на срещата дочух за някви карти ли нещо от тоя сорт,които ще се раздажат не хората от клуба на хонда. Някой да знае нещо ?

маината каза че ша пусне отделна тема! имаи тьрпение ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми ша чакаме!! Кво да праим! Бива ли? Оле ся се връщам от Юрданов ден...! Тежък случай!Лека и мека на всички! ЛЯгам,че...! Мале,мале! ;););););) Искам утре кат се сабудя да мога да си карам Хондата,че вече съм я забравил даже как върви! Айде момци! До .....когато пиша!! ;);)

Редактирано от Johny

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дължим едно посещение в мазда клуба, естествено да не се натресем сичките на хората, че ще се чудят какво става ;) ...за предрасъдаците, че еди коя си кола е най-добрата а всички останали не стават...тея предрасъдаци ги имат само по-ограничените хора, често съм попадал на подобни спорове, трябжа да можеш да оценяваш качествата и на други марки. айде толкова от мен стига съм спамил ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В клуб на Мазда винаги сте добре дошли, винаги има да се обменят мненията за двата прекрасни японица.Обаче ако се себерът двата клуба на едно място Хондата ще засенче на Мазда.ХОНДА фенове са много повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В клуб на Мазда винаги сте добре дошли, винаги има да се обменят мненията за двата прекрасни японица.Обаче ако се себерът двата клуба на едно място Хондата ще засенче на Мазда.ХОНДА фенове са много повече.

Аиде сега да не се заяждаме с феновете на мазда.Главното между нас е ,че сме избрали всички японската сила,и мисля че никои не съжалява за избора си:D!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенове на всяка японска марка са добре дошли при нас. Навремето идваха например от Нисан, жалко че не са ни посещавали доста време. Ако поканят и нас - ще отидем разбира се, нали сме "кръвни братя" :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепам думите на Майната.Ас съм за.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенове на всяка японска марка са добре дошли при нас. Навремето идваха например от Нисан, жалко че не са ни посещавали доста време. Ако поканят и нас - ще отидем разбира се, нали сме "кръвни братя" :D

Щом е японско няма лошо. Обедил съм се в това, Няма по добри от тях мое мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даите да идем и на Мазда срещата се пак една кръв сме :D :D ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моля да ме извините за офф-а за тези които си поръчаха календари...моля ви елате да си ги вземете, чакам ви една седмица вече...чакам още 2 дена и после давам на всеки който има желание...благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако поканят и нас - ще отидем разбира се, нали сме "кръвни братя" :cry:

Заповядайте на 25 януари в 14 часа на паркинга на стадиона 9-ти септември откъм входа. :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако поканят и нас - ще отидем разбира се, нали сме "кръвни братя" :cry:

Заповядайте на 25 януари в 14 часа на паркинга на стадиона 9-ти септември откъм входа. :cry:
Там сме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да има мегдан и може да кацна да се видим пак колега...ако успея да обедя комшията ще го домъкна, все пак е с мазда и при това една от най-запазените 626 които съм виждал из пловдив :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WELCOME .Така се пише. Грешката е моя,,,учех в руската гимназия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги,като млад шофьор яхнал японец че съм мн доволен от марката.интересува ме дали сте измислили някаква дата за среща през месец фефруари,знам,че е раничко още но нямам търпение да видя толкова Хонди на 1 място ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ги мислим за всеки месец отделно датите, срещите се провеждат всяка първа неделя от месеца. Мястото предполагам ти е известно вече, ако си чел по-нагоре.Заповядай!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наи вероятно ще е на 1 февруари (неделя) пред кафе егоист в 13.00следи темите и ще видиш подробности.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. И аз съм нов. Къде се намира това кафе?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...